Coldplay - Up&Up (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie, 2016, 4 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (13)

Coldplay je úžasná skupina, má moc chytlavé písně. Navíc stvořili jeden z nejlepších hudebních videoklipů všech dob. Moc jim tleskám.(9.11.2016)

Dokonalé.(11.12.2016)

Jeden z nejlepších a nejoriginálnějších hudebních klipů, který kdy vznikl.(24.8.2016)

• zdepapepa

Hudebně je to spíš nic než moc. Radši se zaměřím na vizuály. Ty jsou dechberoucí. Většinou vídám na internetu tento typ vyklíčování určitých elementů a přidání jich někam jinam jako produkci nevážnou, zábavnou - memetickou. Tady je krásně vidět, že se to dá využít i k něčemu jinému. Problémem je to, že nikdy se žádný z elementů nezdrží na obrazovce natolik dlouho, abych si mohl pořádně vychutnat absurdnost situace nebo dopady na reálný svět. Všechno je hrr, hrr a najednou "don't ever give up" a je konec písně.(19.12.2017)

Poklona a zaslúžené ocenenie za najlepšie vizuálne efekty na MTV VMA! Tu snáď ani nebolo o čom rozmýšľať.(22.1.2019)

Neskutočne nápaditý videoklip s príjemnou hudbou.(2.1.2021)

Nádherně vytvořený videoklip, pěkné trikové montáže, a k zamyšlení.... že svět je občas na hlavu - Up&Up(26.8.2016)

Jeden z najkrajších videoklipov aký som kedy videl.(26.4.2017)

Hudba Coldplay je na můj vkus až příliš unylá, ale tenhle klip se teda povedl náramně. Má hodně originální vizuální stránku, která doslova hýří invencí.(12.7.2017)

Hodnotím pouze klip a musím říct, že tak zajímavej, krásnej a skvěle natočenej jsem určitě ještě neviděl.(25.8.2016)

Neskutečně fantastický klip. Co se týče hudby, skupina mě moc nezajímá. Moc povedené.(25.8.2016)

Najkrajší hudobný videoklip aký som kedy videl a musím povedať, že ho dlho nič neprekoná. Perfektne graficky spracovaný, tie nápady, ktoré sú v ňom zrealizované sú neskutočne dobré a príjemne sa na to pozerá, pokojne aj po desiaty raz. Tento klip snáď nikdy neomrzí a pesnička je rovnako dobrá. Škoda, že sa dá dať len 5 hviezdičiek.(16.3.2017)