Coldplay - Up&Up

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2016, 4 min

MMR

Coldplay je úžasná skupina, má moc chytlavé písně. Navíc stvořili jeden z nejlepších hudebních videoklipů všech dob. Moc jim tleskám. ()

corpsy

Poklona a zaslúžené ocenenie za najlepšie vizuálne efekty na MTV VMA! Tu snáď ani nebolo o čom rozmýšľať. ()

zdepapepa

Hudebně je to spíš nic než moc. Radši se zaměřím na vizuály. Ty jsou dechberoucí. Většinou vídám na internetu tento typ vyklíčování určitých elementů a přidání jich někam jinam jako produkci nevážnou, zábavnou - memetickou. Tady je krásně vidět, že se to dá využít i k něčemu jinému. Problémem je to, že nikdy se žádný z elementů nezdrží na obrazovce natolik dlouho, abych si mohl pořádně vychutnat absurdnost situace nebo dopady na reálný svět. Všechno je hrr, hrr a najednou "don't ever give up" a je konec písně. ()

kolemjdouc

vystoupení 2016 v Brazílii.Skvělá dramaturgie.A skvělé obecenstvo.Jen mi vadily pasáže v několika písních které byly jak přes kopírák.Chytlavé melodie které se opakovaly, ()

Rejže

Nádherně vytvořený videoklip, pěkné trikové montáže, a k zamyšlení.... že svět je občas na hlavu - Up&Up ()

arcticsky

Jistě - obrázky hodně pěkné, ale do hodnocení klipu se vždy vplíží i dojem z hudby - písně a ta je v tomto případě slabší... ()

ludva10

Hodnotím pouze klip a musím říct, že tak zajímavej, krásnej a skvěle natočenej jsem určitě ještě neviděl. ()