sniper18 odpad!

Je to veľmi zlý film s hororovou tématikou. Má slabý príbeh o trojici kamarátov, ktorí sa po problémoch s lietadlom ocitnú v malom mestečku, kde má kontrolu satan, čo chcú oni zmeniť a pomáha im v tom aj postava anjela, ktorým je Chuck Norris. Spracovanie je na tom ešte horšie, film je neuveriteľne pomalý a nudný, celú hodinu sa prakticky nič nedeje, potom sa už konečne príbeh aj o niečo posunie, ale kvalita filmu sa aj tak nezmení. Akcia tu nie je žiadna, ak nepočítam niekoľko bezvýznamných detailov, takže ani tá jediná možnosť, ktorá mohla tento film aspoň trochu zachrániť tu nie je. To, že má tento film niečo spoločné so satanom a podobne sa tu prejaví iba tou úplne najhoršou formou, čím su nezvyčajné oblečenia a tie najjednoduchšie prvky ako svietiace oči, žiadne masky, alebo lepšie efekty, z čoho by mohol byť aj nejaký netvor tu nie sú. Herecké obsadenie je na tom rovnako ako aj celý zvyšok filmu, všetci sú nudní a aj ich herecké výkony sú veľmi zlé. Za samostatnú kategóriu musím brať Chucka Norrisa, ktorý je tu ako jediný bez problémov, ale má veľmi málo priestoru a nemá tu žiadnu akciu. Réžia a technická stránka sú jedny z najhorších, aké som kedy videl. Tento film som si pozrel iba kvôli Norrisovi a dopozeral som ho iba kvôli doplneniu zbierky, inak by som to ukončil omnoho skôr. Norris je tu jediným menším kladom, všetko ostatné je tu úplne zle. Je to jeden z najhorších filmov, čo som kedy videl a už ho určite nikdy neuvidím. 4% ()

Rominator

Tři přátelé Jux Jonas (Mike Norris), Conrad Champlain a Oren Ames musí při cestě do Mexika nouzově přistát a dostávají se do texaského městečka Ceres, které ovládá zlo... Největším plusem snímku je samotný Chuck Norris (Matthew) v malé neakční roli, protože nějaké jeho repliky stály za to. Film nenabídne mnoho akce a příběh také neoslní. Chuckův syn Mike Norris stojí za příběhem a byl výkonným producentem. ()