poster

Supersvůdníci 2

 • USA

  Buying the Cow

 • Slovensko

  Superzvodcovia 2

Komedie

USA, 2002, 88 min

 • freddy
  ***

  První díl jsem neviděl a tak trochu jsem se bál, že se budu v ději ztrácet. Ale tohle byl zcela samostatný příběh, takže se to dalo zvládnout v pohodě i bez znalosti prvního dílu. A jinak se mi to docela líbilo. Respektive ze začátku mi to připadalo jako děsná kravina. Ale postupně se to rozjelo a já se u některých scének královsky pobavil, protože některé nápady byly opravdu bravurní a úžasně vtipné. Takže já jsem s tím byl spokojený, jedná se z mého pohledu o takovou průměrnou komedii, která místy pobaví a nikoho snad neurazí. Proto i průměrné hodnocení, ale aspoň že tak, bál jsem se, aby to nebyla nějaká kardinální blbost, ale naštěstí tomu tak není a dalo se na to dívat. Takže u mne spokojenost.(29.12.2007)

 • lennyd
  ***

  Někdy se stane, že se vztah prostě přechodí. To se stalo i Davidovi (Jerry O'Connell) a jeho přítelkyni Sarah. Jediným řešením této situace je svatba a nebo rozchod. Sarah proto odjíždí na dva měsíce pracovat do New Yorku, aby se David mohl rozhodnout, zda s ní chce strávit zbytek života. Jenže Davidovi se do rozhodování moc nechce, a navíc se mu vrací vzpomínka na dívku, kterou před lety potkal a do které se bláznivě zamiloval... Stejně jako od prvního dílu jsem od pokračování nic moc nečekal, ale dočkal jsem se docela příjemné (a hlavně i vtipné) komedie na téma partnerských vztahů. U některých scén jsem fakt nemohl - jak Juliino vyprávění o dávné příhodě na letišti nebo Mikovo sebeodhalení. Sice závěrečná pointa je příliš předvídatelná, ale nějak mi to tady vůbec nevadilo, právě naopak. Mezi tímto typem komedií určitě Buying the Cow patří k těm nejlepším...(11.4.2011)

 • kingik
  ***

  Je třeba upravit na pravou míru, že tohle není žádné pokračování povedené komedie Supersvůdníci. Podobnost je jen v tom, že hlavní roli vytvořil opět Jerry O´Connell, kterému podobné role mile naivních baličů žen sednou. V té době si s ním tady zahrál také Ryan Reynolds, který v té době nepatřil k příliš známým hercům. Jinak film chce být až tak moc vtipný, až se mu to střídavě daří, ale nijakou extra vtipnou scénu jsem si z filmu neodnesl, anebo se mně po skončení filmu nevybaví. Humoru tedy tady mohlo být o něco víc, stejně tak tady mohlo být víc i sexy Alyssi Milano a všechno je tady takové sice poměrně zkušeně zrežírované, ale málo dobrých nápadů přineslo vesměs příjemnou, avšak ve výsledku průměrnou komedii s dobrým hereckým obsazením. 50%(5.6.2012)

 • Rex Mundi
  **

  Dalo sa pozerať, ale stačilo raz. Niekedy mi tak napadne, že v USA musí byť ten kult osudových stretnutí, spriaznených duší a pravých partnerov naozaj hlboko zakorenený, keď im tento námet už desaťročia sype scenáre romantických komédií a komediálnych romancí... a ešte stále ich to neprestalo baviť. Ak sa podarí situačný humor, je to pozerateľné - ale rovnaká téma s rovnakým prístupom už dávno neprináša nič nové. Okrem toho, Jerry O'Connell je mi nesympatický a tá jeho blondínka tiež.(30.11.2008)

 • novoten
  **

  Původní Supersvůdníci, jakkoli nemají s tímto počinem nic společného, měli pár povedených vtípků, které se postupně ztratily v trapnosti a nechutnosti. Toto "nepokračování" se nemá ztratit v čem. Není nechutné, není vtipné, není nijaké. Tváří se, že hledá odpovědi na životní otázky, ale ve skutečnosti je jenom nadhazuje a místo něčeho smysluplnějšího nechává nesympatickou vedlejší postavu bezcílně brouzdat světem opačné sexuální orientace. Záchranou je tak závěrečných dvacet minut, během kterých se občas nejen popírá klišé, ale naštěstí i něco děje.(11.9.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace