Reklama

Reklama

Obsahy(1)

David je se svou přítelkyní Sarah už pět let. Nedávno mu řekla, že odjíždí na dva měsíce do New Yorku, aby se mohl rozhodnout, jestli je připravený se s ní oženit. David hledá radu u svých nejlepších přátel, trochu potrhlých sukničkářů a začíná vplouvat do zrádných svobodných vod Los Angeles. Pak osud zasáhne a o on se zamiluje do tajemné ženy! Sarah mezitím dostane nabídku od svého atraktivního bosse, kterou není tak snadné odmítnout. Davidova touha po pravé lásce mu připomene vzpomínky na dívku z minulosti, která nečekaným a bláznivým způsobem ovlivní životy všech! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (36)

novoten 

všechny recenze uživatele

Původní Supersvůdníci, jakkoli nemají s tímto počinem nic společného, měli pár povedených vtípků, které se postupně ztratily v trapnosti a nechutnosti. Toto "nepokračování" se nemá ztratit v čem. Není nechutné, není vtipné, není nijaké. Tváří se, že hledá odpovědi na životní otázky, ale ve skutečnosti je jenom nadhazuje a místo něčeho smysluplnějšího nechává nesympatickou vedlejší postavu bezcílně brouzdat světem opačné sexuální orientace. Záchranou je tak závěrečných dvacet minut, během kterých se občas nejen popírá klišé, ale naštěstí i něco děje. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Po výborný jedničce přichází druhej díl, teda jestli se to tak dá nazvat, protože v podstatě je to absolutně něco jinýho, jen název je stejnej a to zřejmě hlavně kvůli Jerry O'Connellovi, kterej hraje v jedničce a blbýmu českýmu překladateli. Nicméně zpátky k filmu, Jerry je opět skvělej jako v Tomcats, ale scénář mu toho dovoluje mnohem míň, je to takový moc jednotvárný a málo vtipný, i když závěrečná rošáda je docela pěkně vytvořená a celkově je to rozhodně zábavný, ale Tomcats se mi líbily víc ()

Reklama

MMR 

všechny recenze uživatele

Z filmu je jednoznačně poznat, že autoři se snaží o velmi vtipnou komedii. Což se jim daří až v druhé polovině filmu. V první je sice vidět snaha, ale scény jsou natahované a myšlenka sice vtip má, ovšem provedení ho postrádá. A druhá půlka naopak exceluje, scény už konečně vtipné jsou, i když dost čitelné. Kdybych měl porovnat s prvním dílem, tak tenhle je úplně o něčem jiném, a je o něco málo lepší. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

První díl jsem neviděl a tak trochu jsem se bál, že se budu v ději ztrácet. Ale tohle byl zcela samostatný příběh, takže se to dalo zvládnout v pohodě i bez znalosti prvního dílu. A jinak se mi to docela líbilo. Respektive ze začátku mi to připadalo jako děsná kravina. Ale postupně se to rozjelo a já se u některých scének královsky pobavil, protože některé nápady byly opravdu bravurní a úžasně vtipné. Takže já jsem s tím byl spokojený, jedná se z mého pohledu o takovou průměrnou komedii, která místy pobaví a nikoho snad neurazí. Proto i průměrné hodnocení, ale aspoň že tak, bál jsem se, aby to nebyla nějaká kardinální blbost, ale naštěstí tomu tak není a dalo se na to dívat. Takže u mne spokojenost. ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Dalo sa pozerať, ale stačilo raz. Niekedy mi tak napadne, že v USA musí byť ten kult osudových stretnutí, spriaznených duší a pravých partnerov naozaj hlboko zakorenený, keď im tento námet už desaťročia sype scenáre romantických komédií a komediálnych romancí... a ešte stále ich to neprestalo baviť. Ak sa podarí situačný humor, je to pozerateľné - ale rovnaká téma s rovnakým prístupom už dávno neprináša nič nové. Okrem toho, Jerry O'Connell je mi nesympatický a tá jeho blondínka tiež. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama