The Late Bloomer

Komedie / Drama / Romantický

USA / Bulharsko, 2016, 90 min

• ScarPoul

Zaujímavý námet ale príšerné spracovanie. Nie preto, že by to nemalo svoje momenty. Minimálne Kumail Nanjiani je perfektný. Ale je to príliš lightové a a neprináša to nič originálne. Hrdinovia celkom sympatický, ale od komédie podobného rázu čakám viacej smiechu, alebo viacej invenčnosti. Toto sa medzi ostatnými komédiami stratí veľmi rýchlo a o chvíľu to bude film ktorý ani neexistoval. Škoda toho J.K. Simmonsa.(9.10.2016)

• kaylin

Nápad vůbec není špatný - mladík má nezhoubný nádor na mozku, který mu celý život, až do jeho třiceti, bránil v tom, aby si prošel pubertou. Nádor je odstraněn a jeho vývoj se vrátí do puberty na nějakou dobu. Jenže v tu chvíli se film mění vlastně jen v obyčejnou romantickou komedii, která nic pořádného nenabídne.(25.10.2016)

• Marqta

Škoda, námět byl zajímavý a troufám si říct originální, ale to co s tím bylo provedeno, eeeeeh. Je to laciné, předvídatelné a od začátku je jasné jak to dopadne. Rozhovory jsou na pěst a ještě se to tváří filozoficky a hlubokomyslně. Škoda, že to bylo pojaté jako levná romantická komedie, kdyby bylo víc pozornosti věnováno hlavní postavě a třeba i jeho rodičům, kdyby se ty postavy trochu rozvedly a nebyly charakterizované jen jednou/dvěma vlastnostmi každá, mohlo by to být povedené myslím. Říkala jsem si, jestli dát za ten nápad jednu hvězdu, ale vzhledem k poslední třetině a šnečímu tempu, které to celé nabralo a tomu, že už jsem se těšila až to celé skončí....(8.6.2017)

• phoenix9

25 %(20.3.2017)

• mansonn

Tak koly Brittany jednu hviezdu. Zamotavali sa v deji, stracali dynamiku, nudili prestojmi a mudrovanim a zamyslanim sa hlavneho hrdinu. toto odporucte si pozriet niekomu koho nemate radi - byvalej, rodicom manzelky ci ucitelom a mate dobry pocit za zabili 90 min casu tym ze pozerali somarinu(24.11.2016)