Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  **

  Největší předností úvodu tohohle seriálu je, že děj hodně rychle odsejpá kupředu. Takže to, co by se jinde syslilo na celou sezónu, se tady odehraje během padesáti minut, a je z toho celkem fajn drama. Jenomže primárně jako thriller to je děsně nevýrazný s nezajímavejma postavama, a scénář zbytečně využívá nevěrohodných berliček. Vyblitej šedo-světlemodrej filtr vyprávění taky zrovna nepomáhá...(3.12.2016)

 • Morholt
  ****

  Norský originál neznám, ale s povděkem kvituji fakt, že severský rukopis zůstal víc než čitelný. Dalším pozitivem je skladba příběhů. Seriál se nesoustředí jen na nahánění vraha, ale je tu řada vedlejších linek ať už kriminálních nebo osobních. A povedl se i nejednoznačná charakteristika záporáka, který byl nejzajímavější postavou. Naopak kdo mi příliš nesedl byla Julianne Nicholson v roli policistky, kteráž příliš často nedokázala vidět očividné,což zavánělo nemístnou tupostí. Příliš mi neseděl ani James paxton, ačkoliv to se díky fungující chemii mezi ním a Tylerem Youngem dalo jakž takž přehlédnout. A možná by neškodilo trochu omezit počet postav a zkrátit to tak na osm dílů. Nicméně i tak se jedná o solidní počin. 75%(4.5.2018)

 • carly
  *****

  Išlasom do toho, lebo som mala dobré odporúčania a kvôli tej love story. A ani jedno nesklamalo, práve naopak. Jediné, čo mi prekážalo, bol ten modrý filter a aj toho sa zbavili. Je to úžasná kriminálka s dôsledne vypracovanou atmosférou, kde postupne prevraciate kúsky puzzle a vytvárate si obraz. Bolo skvelé a zároveň frustrujúce vedieť, kto je zodpovedný. Veľmi sa mi páčilo aj to, ako ten prípad ovplyvňoval vzťahy a ako vzťahy ovplyvňovali prípad. Postavy boli detailne vykreslené a herci veľmi dobre zvolení. A Lucas s Philipom, bolelo ma z nich pri srdci a tak veľmi som im fandila. Bolo úžasné vidieť, ako sa mení ich vzťah, aj ako sa v tom vzťahu menia oni dvaja. Dala som to za jeden deň, čo je asi ten najlepší spôsob, lebo si neviem predstaviť, že by som mala čakať do rána, či dokonca ísť do práce, kým si pozriem ďalší diel. Či už ste fanúšikom krimi príbehov, alebo vzťahových drám, je to lahôdka.(7.1.2017)

 • Handle
  ***

  Z nelogického chování postav se mi popravdě udělalo nejednou zle. Celkově mi seriál občas připomínal béčkovou kriminálku na Nově, ale na druhou stranu to nenudilo a závěr byl alespoň dobře ukočírovaný, takže mě celkem i zajímal. Většina postav mi ale byla úplně šumák, tedy velmi špatná psychologie postav - jako divák jsem si takřka k nikomu nevybudoval vztah a nikdo si nezískal mé sympatie. Postava Lukase vyloženě na facku. Ale což už, zázrak to sice nebyl, ale dalo se to...(21.4.2017)

 • evulienka3
  ***

  Natočené podľa nórskeho predchodcu Øyevitne. Zatiaľ to však kvality originálu u mňa neprekročilo, napriek tomu, že sa viac zaoberajú vzťahovou stránkou medzi postavami. Celkovo je to samozrejme celé prispôsobené do amerického prostredia. Uvidíme ďalej, keď vstúpi výraznejšie do deja postava záporáka. Ten bol v pôvodnej nórskej verzii výrazným ťahúňom celej série...(4.11.2016)