Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  **

  Největší předností úvodu tohohle seriálu je, že děj hodně rychle odsejpá kupředu. Takže to, co by se jinde syslilo na celou sezónu, se tady odehraje během padesáti minut, a je z toho celkem fajn drama. Jenomže primárně jako thriller to je děsně nevýrazný s nezajímavejma postavama, a scénář zbytečně využívá nevěrohodných berliček. Vyblitej šedo-světlemodrej filtr vyprávění taky zrovna nepomáhá...(3.12.2016)

 • carly
  *****

  Išlasom do toho, lebo som mala dobré odporúčania a kvôli tej love story. A ani jedno nesklamalo, práve naopak. Jediné, čo mi prekážalo, bol ten modrý filter a aj toho sa zbavili. Je to úžasná kriminálka s dôsledne vypracovanou atmosférou, kde postupne prevraciate kúsky puzzle a vytvárate si obraz. Bolo skvelé a zároveň frustrujúce vedieť, kto je zodpovedný. Veľmi sa mi páčilo aj to, ako ten prípad ovplyvňoval vzťahy a ako vzťahy ovplyvňovali prípad. Postavy boli detailne vykreslené a herci veľmi dobre zvolení. A Lucas s Philipom, bolelo ma z nich pri srdci a tak veľmi som im fandila. Bolo úžasné vidieť, ako sa mení ich vzťah, aj ako sa v tom vzťahu menia oni dvaja. Dala som to za jeden deň, čo je asi ten najlepší spôsob, lebo si neviem predstaviť, že by som mala čakať do rána, či dokonca ísť do práce, kým si pozriem ďalší diel. Či už ste fanúšikom krimi príbehov, alebo vzťahových drám, je to lahôdka.(7.1.2017)

 • Morholt
  ****

  Norský originál neznám, ale s povděkem kvituji fakt, že severský rukopis zůstal víc než čitelný. Dalším pozitivem je skladba příběhů. Seriál se nesoustředí jen na nahánění vraha, ale je tu řada vedlejších linek ať už kriminálních nebo osobních. A povedl se i nejednoznačná charakteristika záporáka, který byl nejzajímavější postavou. Naopak kdo mi příliš nesedl byla Julianne Nicholson v roli policistky, kteráž příliš často nedokázala vidět očividné,což zavánělo nemístnou tupostí. Příliš mi neseděl ani James paxton, ačkoliv to se díky fungující chemii mezi ním a Tylerem Youngem dalo jakž takž přehlédnout. A možná by neškodilo trochu omezit počet postav a zkrátit to tak na osm dílů. Nicméně i tak se jedná o solidní počin. 75%(4.5.2018)

 • Allien.9
  *****

  K dokonalosti "Eyewitness" přeci jen něco chybí, nemůžu mu ovšem upřít líbivost jednotlivých scén / záběrů a naprosto fantastickou chemii mezi Philipem a Lukasem. Konkrétní plusy? 1) Chemie mezi Philipem a Lukasem. Tyler Young a James Paxton (syn Billa Paxtona:-)) jsou prostě a jednoduše k sežrání. Navíc bych vůbec neřekla, že jsou "o tolik" starší než jejich seriová já. 2) Počet scén spadajících do kategorie hot, cute nebo hurt/comfort. 3) Dobře napsaní rodiče; praví i pěstouni. 4) Snaha zachovat? okopírovat? ponurý severský styl. 5) Soundtrack. 6) Kamera. Nevím, zda byla či nebyla okopírována ze severského originálu, ale seriál díky ní obsahuje spoustu fantasticky vypadajících záběrů. 7) Blíže nespecifikovatelné scény asociující "QaF". 8) Zvuk Lukasovy motorky. Konkrétní mínusy? 1) Překombinovanost. Na to, že má seriál pouhých deset dílů, se v něm řeší poměrně široká škála témat (řádění vraha, homosexualita, závislosti všeho druhu, drogové podsvětí, motorkářské gangy, FBI, pronásledování, šikana...) a ne všechna mají tolik prostoru, kolik bych si pro ně představovala. 2) Některé vedlejší postavy "do počtu". 3) CANCELED po první sérii.:-( Edit: Po druhém zhlédnutí zvedám na 5*.(20.10.2017)

 • Handle
  ***

  Z nelogického chování postav se mi popravdě udělalo nejednou zle. Celkově mi seriál občas připomínal béčkovou kriminálku na Nově, ale na druhou stranu to nenudilo a závěr byl alespoň dobře ukočírovaný, takže mě celkem i zajímal. Většina postav mi ale byla úplně šumák, tedy velmi špatná psychologie postav - jako divák jsem si takřka k nikomu nevybudoval vztah a nikdo si nezískal mé sympatie. Postava Lukase vyloženě na facku. Ale což už, zázrak to sice nebyl, ale dalo se to...(21.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace