Global Heresy

Curtis Petersen

Gary Howsam

Kostýmy:

Stewart Meachem

Film je sice průměrný, ale získal několik DVD ocenění.(9.6.2012)

• Master19

Nějak nevím, co tím chtěl básník říci. Celé je to jakési nezáživné, divák se nemá s kým ztotožňovat a děj se táhne, takže brzo nudí. Hudba, která mohla posunout zážitek nad průměr, nijak neoslňuje a herci to také nezachraňují (a to bohužel ani Alicia).(25.9.2007)

Nevývažený snímok ktorý je komédiou a nie drámou, má v hereckom obsadení dve esá. Peter O´Toole a Joan Plowrightová sú výborný, ale film je priemerný. Niekedy sa pozeráme iba na scénky bez deja a ich kvalita je tiež rozdielna. V závere sa film dosť výrazne mení na drámu. Hrá v nom aj Alicia Silverstoneová, ale je dosť nevýrazná. Bohvie prečo sa O´Toole a Plowrightová nechali zlákať na tento priemerný film, do ktorého sa tak celkom nehodia.(19.1.2004)

videl jsem ho asi 2x a zavrtal se mi pod kůži, . několik roku jsem ho hledal, až se mi jednoho dne zahledl Joan v denisovi a vzpomel jsem si že tu hrála. Film jsem sice našel ale nikde není k podívání.. . nic extra, proste pohody film po nedělním obědě...(28.11.2011)