poster

Mukti Bhawan

 • Velká Británie

  Hotel Salvation

Komedie / Drama

Indie, 2016, 103 min

Hudba:

Tajdar Junaid
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • sochoking
  ***

  Pri umieraní svojho otca si chlapík postupne uvedomuje, že bol nahovno synom a nahovno fotrom.(18.10.2018)

 • kaylin
  ****

  Ač je to snímek indický, je odlišný od toho, co většinou z dostanete z bollywoodské produkce. Tohle je snímek, který je klidnější, méně epický, nejsou zde žádné zpěvy, a i když je to komedie označováno jako komedie, je to spíše takový ten milý lidský film, na který se můžete koukat a trochu u něj přemýšlet.(23.3.2018)

 • Aljak
  **

  Film ma zaujal so svojou lokáciou v kultovom Varanasi na brehoch posvätnej Gangy. Rozhodne je to čarovné miesto, v ktorom snáď na každého doľahne ten pátos kremačných ghátov, kde sa človek dôsledne zamyslí nad vlastnou smrteľnosťou. Čo sa týka filmu, tak základný námet v podstate zaujímavý, avšak po dejovej stránke strašne nevýrazné, až by som dokonca použil nelichotivé slovo - nudné. Keď ma na filme viac bavia scenérie a kulisy ako samotný príbeh, tak to nie je moc dobrá vizitka. Napokon ma však najviac bavila celá tá "omáčka" reálií vo Varanasi, ktorá v tomto prípade dosť zatienila tú epickú líniu. Bohužiaľ...(21.10.2017)

 • Andrea1717
  *****

  Smutný, ale zaujímavý film o hľadaní porozumenia medzi synom a otcom, počas jedného mesiaca pred otcovou smrťou vo Varanasi, kam sa rozhodol odísť umrieť. Pohľad na svet okom režiséra Bhutianiho sa mi páči, kľudná atmosféra filmu, napriek prostrediu plného smrti a pohrebných rituálov je veľmi zvláštna a aj zobrazenie prístupu k smrti ako takej evokuje pokoj a akési uzmierenie, ktoré sa vinie celým filmom.(30.8.2017)

 • Ramanam
  ***

  Rozhodně velmi zajímavé, krásně lidské a odzbrojující v čistém a smířlivém pohledu na věčného souputníka nás všech - Smrt, jako následek určený pro vše stvořené. Po této stránce výborné, ale jinde to už malinko skřípalo. Toto byla tak obrovská možnost využít tolika nápadů, které by klidně mohly tento film povznést na veledílo, jen kdyby tam bylo více myšlenek, zápletek, ukázek, detailů, ideálů... Proč tam není rozvinut více příběh otce a syna, nějaké rozhřešení před smrtí otce a ukázka všech chyb, jenž pácháme jako děti i jako rodiče? To mi opravdu velmi moc chybělo. Bylo to takové právě až moc klasické. Otrávený syn čeká, až mu umře otec, aby se ho už zbavil a mohl si žít v klidu svůj nudný život. Má ho sice rád, ale nedokáže mu to dát patřičně najevo, a to je vlastně vše. Opravdu promarněná příležitost. Každopádně moc hezké zpracování odchodu člověka na druhou stranu, která čeká každého z nás, takže dávám za silné tři hvězdy. Více dáti nemohu, neb to, co mohlo býti využito nechal tvůrce ladem a místo orání a zavlažování, nechal tento silný motiv bez fantazie jen s velmi malým vnitřním tahem do nitra divákova.(7.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace