Loganovi parťáci

• Austrálie

• Belgie

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2017, 118 min

koukali sme s manželem a líbilo se :)(11.12.2017)

Jeden z nejnovějších komediálně-společensky laděných filmů na téma „naplánujeme a provedeme megasložitou Velikou Loupež“. Gang tvoří rodina Loganových a jejich kámoši, žijící v sousední vesnici vedle postaviček z „My Name is Earl“ a kluků Hazzardovic. Aby to klaplo, potřebujeme pár obarvenejch švábů, gumový medvídky, chemicky upravenou kuchyňskou sůl a známost s majitelem smeťáku. A taky fakt výkonej průmyslovej lux. ** Koukám na komentáře pod sebou a nestačím se divit. To fakt všichni čekali hlubokomyslnou sondu do světa redneck z americkýho jihu? To si pak film neužili tak jak mohli. Nevadilo mi, že neřičím smíchy. Bavil jsem se na výbornou a sbírka lupičských filmů se mi rozrostla o další kousek. Daniel Graig a hezounek Tatum vystoupili ze stínu svých předchozích megabijáků a ukázali, že umí zahrát i neepický civilní part. Dávám zasloužených 80%.(17.12.2017)

Vidláci, idioti, ale celkově to hodně dobře funguje. Je to o tom.: Jeden potřebuje prachy, dá do kupy partu roztodivnejch týpků. Pak se dějou roztodivný věci, šlohnou prachy, já se posmál, a nakonec si ty prachy bezpečně rozdělej. Všichni jsou okej, akurát ta pipka z FBI je trochu nasraná že z ní udělali krávu, a tak to má takovej pootevřenej konečník..(18.12.2017)

55 %(20.12.2017)

Některé momenty fakt pobavily. Pouta pro jednorukého atd.(20.12.2017)

Nejlepší na filmu byl ten Mustang Shelby GT350 s V8 v manuálu 8-)(24.12.2017)

Hele pobavilo to, ale tentokrát pár režijně slabších rozhodnutí. Adam Driver hraje zase starou belu a to předstíráni venkovský lopaty hraje tak skrytě až mi to málem uniklo. I jako záporák ve Star Wars byl plonkovej. Jamesi Bondovi ta vizáž grázla fakt sedla akorát, že měl naprd scénář. Spisovně argumentující lopaty celkem dobrej fór, ale ten zbytek fórků už byla slabota. Tatum se emerickou lopatou narodil. Katie Holmes příjemně překvapila. Elvisova vnučka Riley Keough roli vysekla pěkně, ale kromě pár hlášek neměla víc prostoru. Zbytek filmu už Soderberg jen dělal z lidí srandu. Což vo to, pobavilo to, ale zároveň to ubralo filmu na švihu.(28.12.2017)

Dannyho parťáci z amerického vidlákova. Zábavná oddechovka a nic jiného, která ovšem není tak zábavná jak by mohla být. (2D dabing) Rozpočet: $ 29 miliónů, Tržby: $ 47,286 miliónů.(30.12.2017)

Vtipne a zabavne,presne to co som od toho ocakaval.(1.1.2018)

Škoda příliš suchého začátku,druhá půle se nezastaví,v tom má Soderbergh rutinu.Konec možná až příliš tlačený,ale jinak je děj dost příjemně odvyprávěn a nedočkáme se výrazného zádrhelu.(4.1.2018)

Lehce nadprůměrná podívaná ! Pěkně,hezky nasnímané scény + moc fajn herci v čele s Craigem....(7.1.2018)

Pomalejší, ale super. Loupežní přepadení to je moje :-) 3+(15.1.2018)

• Lukinsons-

nuda...(20.1.2018)

• DyingAngel

Rozvláčne, patetické a zbytočne rozťahané, tie spevavé pasáže si mohli odpustiť... Mierne sklamanie. A na to, že je to označené za komédiu, málo humoru na môj vkus...(22.1.2018)

Für mich - 70%, - /poněkud překombinovaný děj, navíc Channing a Adam takový balíci a pak daj takovej dokonalej plán - ohromně uvěřitelný/, + /celkem to jelo a bavilo, docela, odbarvený Daniel a Riley mi celkem vyhovovali a Nascar tématika fakt pobavila/, hodnocení - variace na Dannyho parťáky s Nascar tématikou a pár Nascar jezdcama, jo docela to šlo, poznámky - Darrell Waltrip a hlavně Jeff Gordon mě fakt dost potěšili, ikdyž se mihli jenom krátce(25.1.2018)

• realdream

Film se zdál ze začátku akční a vtipný, asi od půlky jsem to přetáčela a přála si ukončení nudných scén.(28.1.2018)

Vlastně tomu není co vyčítat. Ale asi už je těch filmů prostě moc a člověk se v tom ztrácí. Driver by se měl držet těchto rolí. To je jeho parketa. A ne ufňukánek v daleké galaxii.(28.2.2018)

Channing Tatum, Adam Driver a Daniel Craig ako podarená, bizardná trojka posúva nezáživný scenár o stupeň vyššie. Film sa strašne snaží hrať na Ocean Eleven-like film, ale na to nemá dosť dobrý spád, nie je dosť zábavný a nie je dosť inteligentný. Pár nápadov tam bolo, ale celé je to predvídateľné a "iba" priemerné.(11.3.2018)

Trošku sestříhat, přidat víc hlášek , malinko to zrychlit a byl by to biják jedna báseň.(15.3.2018)

Totálny priemer. Neviem prečo, ale očakával som od toho ďalšie Ocean’s Eleven. Miesto toho sa dvaja idioti snažia okradnúť na čele s Jamesom Bondom automobilové závody na štadióne. Ničím inovatívne a zaujímavé. Aspoň, že ten humor fungoval.(17.5.2018)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>