Loganovi parťáci

• Austrálie

• Belgie

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2017, 118 min

Tatum mi moc nesedí a hodinu sa to celkom vlieklo,ale od tej lúpeže už to odsýpalo,Daniel Craig ako medvídkový lupič a záver mýliaci diváka bol výborný. Pán režisér stále umí.(18.11.2017)

• FIGO.K

Tváří se to jako komedie, ale marně hledám úsek, kdy jsem se zasmál. Možná vám někdy lehce cukne koutek, ale jinak zde postrádám humor. To jak je naplánovaná loupež, je jeden velký nesmysl. Takže film o loupeži NE. Komedie taky NE. Drama ? Na drama to nemělo koule. Takže tu máme nemastné, neslané cosi, co je podpořeno známými herci, kteří se snaží to troško pozvednout. Na konci nemůže chybět to finálové osvětlení, jak geniálně to bylo vymáknuté. Pro mě ztráta času. Těšil jsem se na další legendární hlášky jaké najdeme ve filmu Podfu(c)k. Bohužel jen zklamání.(19.11.2017)

65%(21.11.2017)

• macejko1979

Ako komédia dosť slabé, nudný dej, príbeh celkom dobrý.(30.11.2017)

Chcel som sa pozrieť na riley keough. Presná v ja spoločníčka. Aj tu koniec koncov. Typický Soderbergh... Zase nie celkom strata času...jak prišiel bontonfilm na 14 mega???(6.12.2017)

Tak tohle mi sedlo. Film o životních looserech, z kterých se nakonec vyklube parta geniálních zlodějů. Soderbergh mohl natahovat strunu a pustit se do karikování jednotlivých postav, místo toho je vzal, jací jsou a ať si divák přebere, kdo že je tady největší debil na okrese. Bravo!(9.12.2017)

Tatum hrůza, Craig parádní a Driver mile překvapil. Vcelku zábava a i favorit na rychlé zapomnění.(9.12.2017)

koukali sme s manželem a líbilo se :)(11.12.2017)

Jeden z nejnovějších komediálně-společensky laděných filmů na téma „naplánujeme a provedeme megasložitou Velikou Loupež“. Gang tvoří rodina Loganových a jejich kámoši, žijící v sousední vesnici vedle postaviček z „My Name is Earl“ a kluků Hazzardovic. Aby to klaplo, potřebujeme pár obarvenejch švábů, gumový medvídky, chemicky upravenou kuchyňskou sůl a známost s majitelem smeťáku. A taky fakt výkonej průmyslovej lux. ** Koukám na komentáře pod sebou a nestačím se divit. To fakt všichni čekali hlubokomyslnou sondu do světa redneck z americkýho jihu? To si pak film neužili tak jak mohli. Nevadilo mi, že neřičím smíchy. Bavil jsem se na výbornou a sbírka lupičských filmů se mi rozrostla o další kousek. Daniel Graig a hezounek Tatum vystoupili ze stínu svých předchozích megabijáků a ukázali, že umí zahrát i neepický civilní part. Dávám zasloužených 80%.(17.12.2017)

Vidláci, idioti, ale celkově to hodně dobře funguje. Je to o tom.: Jeden potřebuje prachy, dá do kupy partu roztodivnejch týpků. Pak se dějou roztodivný věci, šlohnou prachy, já se posmál, a nakonec si ty prachy bezpečně rozdělej. Všichni jsou okej, akurát ta pipka z FBI je trochu nasraná že z ní udělali krávu, a tak to má takovej pootevřenej konečník..(18.12.2017)

55 %(20.12.2017)

Některé momenty fakt pobavily. Pouta pro jednorukého atd.(20.12.2017)

Nejlepší na filmu byl ten Mustang Shelby GT350 s V8 v manuálu 8-)(24.12.2017)

Hele pobavilo to, ale tentokrát pár režijně slabších rozhodnutí. Adam Driver hraje zase starou belu a to předstíráni venkovský lopaty hraje tak skrytě až mi to málem uniklo. I jako záporák ve Star Wars byl plonkovej. Jamesi Bondovi ta vizáž grázla fakt sedla akorát, že měl naprd scénář. Spisovně argumentující lopaty celkem dobrej fór, ale ten zbytek fórků už byla slabota. Tatum se emerickou lopatou narodil. Katie Holmes příjemně překvapila. Elvisova vnučka Riley Keough roli vysekla pěkně, ale kromě pár hlášek neměla víc prostoru. Zbytek filmu už Soderberg jen dělal z lidí srandu. Což vo to, pobavilo to, ale zároveň to ubralo filmu na švihu.(28.12.2017)

Dannyho parťáci z amerického vidlákova. Zábavná oddechovka a nic jiného, která ovšem není tak zábavná jak by mohla být. (2D dabing) Rozpočet: $ 29 miliónů, Tržby: $ 47,286 miliónů.(30.12.2017)

Vtipne a zabavne,presne to co som od toho ocakaval.(1.1.2018)

Škoda příliš suchého začátku,druhá půle se nezastaví,v tom má Soderbergh rutinu.Konec možná až příliš tlačený,ale jinak je děj dost příjemně odvyprávěn a nedočkáme se výrazného zádrhelu.(4.1.2018)

Lehce nadprůměrná podívaná ! Pěkně,hezky nasnímané scény + moc fajn herci v čele s Craigem....(7.1.2018)

Pomalejší, ale super. Loupežní přepadení to je moje :-) 3+(15.1.2018)

• Lukinsons-

nuda...(20.1.2018)