Reklama

Reklama

Dokonalý útěk

(TV film)
  • Česko Perfektní útěk (více)

Obsahy(1)

Výborný pilot helikoptéry Colt Erikson se nechá najímat na vyhlídkové lety a k tomu si přivydělává jako kaskadér. Policie ho však podezřívá, že ve skutečnosti je to vše jen kamufláží, která má zakrýt hlavní zdroj jeho obživy, pašování. Jednoho dne je Colt najat na vyhlídkový let atraktivní kráskou Alec Vaughnonou, která tvrdí, že je realitní agentkou, která si chce obhlédnout nějaké vhodné pozemky. Krátce po startu však vytáhne pistoli a donutí Colta přistát na dvoře nedalekého vězení, kde už čeká gangster Randy Savino, odsouzený za vraždu na pětadvacet let za mřížemi. Riskantní pokus o útěk se podaří, ale protože on a Savino byli kdysi kamarádi, kteří se dokonce společně podíleli na jedné loupeži, je Colt považován policí za jeho komplice. Rozjíždí se velké pátrání, o kterém pravidelně informují televizní stanice. Coltova snoubenka Julia Robinson však nevěří, že by Colt byl do Savinova únosu zapleten a pokouší se najít důkazy jeho neviny dřív, než ho policie zatkne nebo zabije. Nebezpečí však nehrozí Coltovi jen od policie. Dvojice zločinců hledá v poušti úkryt dvou milionů dolarů, které jsou lupem z přepadení banky, které předcházelo Savinovu zatčení a Colt si uvědomuje, že zemře v okamžiku, kdy ho ti dva přestanou potřebovat. Zatím mu však větší nebezpečí hrozí od policie, a tak je nucen zločincům pomáhat. Když je při vyzvedávání peněz najde silně vyzbrojená policejní helikoptéra, která se pustí do jejich pronásledování, narazí vrtulník uprchlíků do skály a exploduje. Trojice je považována za mrtvé, ale pak si policisté uvědomí, že exploze byla stejný trik, jaký Colt předváděl před kamerou jako kaskadér při natáčení posledního filmu a pustí se znovu do pronásledování. Do pouště se vydává také Julia, aby Colta našla a zachránila. Dramatické pronásledování vrcholí v chatě, obklíčené policií, kde se Savina netají odhodláním nevrátit se do vězení a rozhodnutím, že pokud zemře, vezme s sebou co nejvíce policistů. Zdá se je na Coltovi, aby všem zachránil život a dokázal tak svou nevinu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Perfektný útek" je v jednom smere naozaj perfektný. Je to totiž perfektný príklad nízkorozpočtového televízneho akčného thrilleru. Do očí bijúca biedna, chudobná produkcia; veľmi slabí, typologicky úplne nevhodní herci; nedobrá práca s kamerou; nekvalitné filmové triky; nevýrazné hudobné podklady; hlúpy, nereálny scenár; imbecilné dialógy; celkovo zle zlvádnutá réžia. "Perfect Getaway" is perfect shit. * ()

Martell47 odpad!

všechny recenze uživatele

Vydržal som pri tej telke dosť dlho ale už ďalej nemôžem, chcem guľku do hlavy............priblblý dej, otrasné dialógy a výsledkom je úplne nedomyslený film, ktorý môžu sledovať ľudia s IQ pod 60, poprípade decká do 6rokov....žiaľ, tie to tiež baviť nebude. OTRAS!!! ()

Reklama

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Scenárista Tim Minear sa údajne inšpiroval skutočnou udalosťou - riskantným pokusom o útek z väzenia. (ash99)

Reklama

Reklama