Arbor Demon

• USA Enclosure

Manželský pár sa pred odchodom muža na hudobné turné rozhodne ísť kempovať do lesa, v ktorom sa kedysi zasnúbil. Príjemné prostredie narúšajú len lovci z dediny, ktorí na mieste popíjajú alkohol a bezdôvodne strieľajú zo zbraní. Uprostred noci sa však v lese objaví ďalší návštevník, ktorý zavraždí všetko, čo mu stojí v ceste. Pre dvojicu sa preto namiesto oslavy výročia začína najhoršia noc ich života, kedy budú nútení bojovať proti krvilačnému protivníkovi. (Marceloo)

LIVINGDEAD

Když jsem uviděl tu šerednou opici v hlavní roli, tak jsem předem věděl, že film bude stát za hovno :-( A taky , že jo! Mohl to být dobrý horror, kdyby se však po lese nenaháněly stromové frndy, ale řádil by tam pořádný psychopat! 10% ()

ricci.s

Dosť nevýrazný, avšak sledovateľný horor o lesných príšerkách. Určite však nestojí za recenziu na pol strany. Postavy celkom znesiteľné, masky chabé, no stále je lepšie vidieť aspoň nejakú snahu, ako keby ich ukázali 3 sekundy pred koncom. Takže ma vlastne potešilo, keď sa začali ukazovať v plnej paráde. Keby totiž snímok staval na atmosfére, ako v príšerne nudnej prvej polovici, bol by to odpad ako vyšitý. Minimum gore je pre mňa najväčším mínusom, záverečné minúty dojmy aspoň trochu napravili. ()

Marceloo

Manželský pár sa pred odchodom muža na hudobné turné rozhodne ísť kempovať do lesa, v ktorom sa manželia zasnúbili. Príjemné prostredie narúšajú len nepríjemní lovci z dediny, ktorí v lese popíjajú alkohol, a ich bezdôvodné výstrely zo zbraní. Uprostred noci sa však v lese objaví ďalší návštevník, ktorý zavraždí všetko, čo mu stojí v ceste. Pre manželov sa preto namiesto oslavy výročia začína najhoršia noc ich života, kedy budú nútení bojovať proti krvilačnému protivníkovi. - Toto je nepríjemné sklamanie. Aj keď od týchto tvorcov po ich predchádzajúcich hororoch nejde očakávať vela, dúfal som aspoň v priemerný lesný horor, ale toto nesplnilo ani moje minimálne očakávania. Namiesto akcie sú tu dlhé nezáživné rozhovory, monštrá majú odfláknuté masky, dej je nesmierne pomalý a vôbec nič prekvapivé sa nedeje. Dokonca nezaujmú ani nočné scény v stane, ktoré mám väčšinou rád, ale tu vôbec nefungujú. Za pozitívum považujem aspoň slušné technické spracovanie a ešte aj to, že to nie je natočené Found Footage štýlom, pretože to by tento horor úplne pochovalo. + herec z Identity, From Dusk Till Dawn: The Series a Most Likely to Die + herečka z Fear Clinic ()

SeBig odpad!

Ňákej pind a ňáka pinda si vyrazí do lesa stanovat.. och jak zážívné a pro horor tak SSSTRAŠNĚ originální až mi ztoho ztuhli nehty na nohách. Pak je tam začnou přepadávat stromoví bubáci.. ANO stromoví bubáci!! A tohle není od Trošky pozor!! Bál jsem se.. ale toho že to neskončí nikdy!! Busey vypadá fakt jak fotr. ()

Morholt

Přes hodinu se na to pomalu nedalo dívat. Potvory o sobě dávaly vědět jen vřeštěním, pazourou ve stanu a jednou ukázaly dokonce oko. Vydržel jsem u toho jen díky Jakeovi Buseymu, u kterého člověk tak nějak podvědomě čeká, že provede svému okolí nějakou tu sviňárnu. V závěrečných dvaceti minutách se to stalo jakž takž koukatelným, mrchy se ukázaly a samotné rozuzlení, byť celkem očekávané, mě nijak neuráželo, ale víc než 20% nevypotím ani tak. ()

kaylin

Americký snímek „Enclosure“ v sobě má až příliš negativního, co ho stahuje dolů. On by nebyl až tak špatný, kdyby se střední část udělala trochu zajímavější, kdyby se celkově stopáž zkrátila, kdyby se trochu více využilo prostředí, které je zajímavé, i třeba z hlediska panoramatického. Jenže tohle využito není a ani hororové scény, které by měly děsit nebo napínat nejsou úplně dobře zvládnuty. ()

petrik11

"Duchaplné" dialógy, nuda, nuda, nuda. Ale z istých dôvodov som to dosledoval až do konca. Reov iný film Nailbitter bol o čosi lepší, toto bol krok poriadne dole. Viem, že režiséri sú občas riadne egá a keď už si nedajú nejaký štek, tak sa inak zakomponujú do deja. Nájde niekto iný ako sa tu zviditeľnil režisér. A za tento milý detailík, dám filmu lepšie hodnotenie. ()

Martin29 odpad!

Je to mezi 1 hvězdou a odpadem příkloním se spíše k tomu odpadu spíše. Chlap se ženskou se vydají stanovat kamsi do lesa. Po cestě tam narazí na jakési týpky na čtyřkolkách co tam dělají bordel (chlastají tam více jak Zeman střílejí tam petardy a podobně). To vyprovokuje jakési mutanty (něco mezi člověkem a opicí zarostlé mechy nebo stromy), kteří jich napadnou. Většina filmu je pak ve stylu, že 3 lidé (ti 2 co se tam vydaly stanovat + 1 z těch maníků na čtyřkolce) jsou ve stanu kde je něco ohrožuje. Cca posledních 15 minut (ze 100) se rozjede a něco nabídne, ale do té doby je to nuda. Pusťte si radši podobný Pach Krve 1-5 (6 díl už je sračka). 5 procent za obal filmu. ()