Taková fajn jednohubka, ale nic víc. Dobře to odsýpá, chemie mezi postavami funguje a nenudila jsem se. Ale chyběl mi tam jakýkoliv moment překvapení, nebo twist. Postavy si prostě naplánují loupež a pak se přesně krok za krokem děje podle toho plánu. Žádný zádrhel, žádný moment improvizace, kdyby jsem se o postavy alespoň trochu musela bát. Teda jeden twist tam možná je, ale ten je tak laciný a viditelný na míle daleko. Ale jak jsem psala, nenudila jsem se, takový klasický letní výplach.(10.6.2018)

Naprosto pohodová letní výplachovka, která se může směle podívat Dannyho parťákům do ksichtu, nicméně … i tady tisíckrát a jednou napadne, co a jak být nemohlo či nešlo, ale stejně tak tisíckrát a jednou se nad tím vzápětí mávne rukou, protože nejen Sandra a Cate jsou baby, kterým se nějak daří jít proti proudu času a nevzbuzovat přitom žárlivost, naopak - sympatie, taky pomsta chutná nejvíc za studena a vždycky tu bude sen, na který je třeba mít nějaké ty drobné. A luxusní hadry to nejsou.(8.6.2018)

Debbie a její product placement. Taneční párty, během které běží na plátně Jules a Jim. Helena Bonham Carter mluvící plynně francouzsky. Sandra Bullock křičící německy „boty do mrazáku". Další momenty pozvedávající film z průměru si nevybavuji. Všechno je tak nějak OK, což mi při podobném obsazení rozhodně OK nepřijde. Herečky, z nichž většina výborně ovládá i umění komedie, skoro nemají možnost být vtipné či vůbec něčím zaujmout. Jména všech parťaček poprvé slyšíme zhruba po hodině filmu, což dobře dokládá, nakolik autorům scénáře záleželo na postavách. Stejně malý důvod zajímat se o ně máme v důsledku toho také my. Je přitom poměrně žádoucí pociťovat určité sympatie ke skvěle upraveným ženám (vč. rastafariánské hackerky a kapsářky žijící na ulici), které se oblékají do elegantních šatů a kostýmků a přesto mají potřebu přilepšit si o několik desítek milionů dolarů. Motivace k činu je jakžtakž srozumitelná pouze v případě Debbie (osobní pomsta), pro ostatní dámy se zjevně jedná pouze o zpestření a přivýdělek. Bylo mi lhostejné, zda jejich plán, velmi jasně vyložený a s podivuhodnou samozřejmostí naplňovaný (což pohřbívá veškerou napínavost), vyjde. ___ Učinit dějištěm loupeže Met Gala, tedy opulentní přehlídku snobismu, umožňující ženám a mužům u televizních obrazovek slintat nad šaty, které si v životě nebudou moci dovolit, se navenek zdá jako „soderberghovsky“ podvratný tah (hrdinky poškodí akci posilující přesvědčení, že základem šťastného života je vydělávat hromadu peněz a dobře vypadat před objektivy fotoaparátů). Film ve skutečnosti dělá akci a všemu, co je s ní spojováno (časopis Vogue, drahé šperky, šaty od špičkových módních návrhářů), skvělou reklamu. Nejenže k ní není kritický, ale navíc se zakládá na stejném okouzlení krásným povrchem. Každý záběr (a herečka v něm) musí primárně dobře vypadat. Jeho přínosnost pro vyprávění je sekundární. Proto film obsahuje spoustu vycpávkových záběrů, které jej hlavně v roztahané první polovině zpomalují. Sice to nedosahuje stejně obludných rozměrů jako v Padesáti odstínech svobody, což bylo v podstatě jen pásmo reklam s pohlednými herci, ale občas jsem z toho měl podobný dojem. Debbie a její parťačky zkrátka nechtějí okrást bohaté lidi, protože jimi pohrdají, ale aby mohly být jako oni a nosit stejně luxusní konfekci. Jde o značně problematické poselství, zvlášť s ohledem na ženy coby cílovou diváckou skupinu (a tedy předpoklad, že přesně po tomhle ženy touží). Vlastnit luxusní zboží je nezbytné. Kde na ně seženete peníze, není podstatné. Ať žije marnivost! 55%(7.6.2018)

• Enšpígl

Určitě je to lepší než mít v hubě saze, ale na své mužské parťáky holky hodně ztrácej, Zásadní chyba je v postavách, není mezi nimi vůbec žádný vztah, krom Sandy a Cate snad ani dialog a holky se daly dohromady v duchu méďů co se potkali u Kolína. Abych jen nedržkoval závěrečná prácička měla švich i napětí a holky na sobě měly hodně elegatní šatičky. Jen odbočka teď vidím že ve filmu hrál Matt Damon, tak to jsem asi slepej. Nic, zpět za Debbie a její bandou, uplně nejlepší byla Anne i její postava jako jediná nebyla vyprázděnaná, takže na rozdíl třeba od Cate měla co hrát.(11.6.2018)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $84,362,534Tržby Celosvetovo $121,162,534 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Celá plejáda známych herečiek, takmer vo výslužbe sa ide predviesť v tom ako šikovne sa dá kradnúť. Je až nenormálne ako do jedného filmu dokážu producenti natlačiť všetky možne rasy, myslím že nič nevynechali, už chýba asi len eskymáčka aby to bolo úplne komplet. Samozrejme, že ani v tomto prípade nejde o nič prevratné a ani dokonalé, je to už len niekoľko prevarený čaj a podľa toho aj tak chutí. Našťastie keď nemáte veľké očakávania, dá sa to miestami prežiť a občas niečo pobaví. Určite keby to malo šikovnejšieho na komédie ladeného režiséra, dalo by sa s tým viac vyhrať. Rihanna je zas ako päsť na oko, na čo ju pchajú do filmov? /videl v kine: 60%/(20.6.2018)

• MrHlad

Sandra Bullock a její parta se chystají ukrást tříkilový náhrdelník z diamantů. A taky u toho chtějí skvěle vypadat. Debbie a její parťačky by chtěla být stejně pohodová podívaná jako Dannyho parťáci, na to ovšem téhle bandě chybí šarm a nějaká pořádná zlodějská výzva. Místo toho tu je spousta luxusu, drahých hadrů a šperků a až příliš často i pocit, že koukáte do katalogu s předraženou módou než na zlodějskou krimi komedii.(27.7.2018)

Film plný ironie. Částečně kvůli Sandře, která celou dobu podehrává a heistem se spíš proplouží, přenechává pozornost jiným a královnou se bez větší snahy stává Anne Hathaway, s na tělo napsanou fiflenkovskou rolí. Hlavně ale kvůli faktu, že celá parta se k sobě lepí jen náhodou, divák je s ní na stejné vlně jen ve zlomových momentech - aby si všechnu slávu v samém finiši uzmul James Corden. Na to, jak polorouhačsky se celý spin-off chová, se v žánru nerozkračuje ani na půl cesty.(8.6.2018)

Film, který se tak strašně snaží nebýt špatný, že nakonec není vůbec nic. Nepřekvapivý scénář drží sotva krok s publikem (natož, jak by bylo u heistu žádoucí, aby ho předcházel) a herečky mají co dělat, aby uplatnily své jindy jistě existující charisma. Když se podíváme, kam vzal Soderbergh tenhle formát s Loganem a kde je toto, není asi potřeba dodávat víc. Rutina, která občas funguje.(7.6.2018)

Dannyho parťáky mám hodně rád a kupodivu mě docela nalákala i tahle ženská týmovka. Ovšem, je to laciný kalkul jak polomrtvou sérii opět vrátit do života bez dalšího hrubozrnného remaku s několika zajímavými camei (ovšem bez toho nejočekávanějšího) a zkrátka variaci na téhož. Ovšem ta mě nenudila tak, jako většinu jiných hodnotících a mám až moc rád extravagantní Cate Blanchett, abych se dobře nebavil. Zbytek ženského obsazení je plné podivuhodných individuí (ta asiatka je fakt hrozná a Rihanna v teplákovce?), ale kupodivu to pospolu poměrně dobře fungovalo a ačkoliv rozuzlení není tak úderné jako za času George Clooneyho, kvalifikoval bych Debbie a její parťačky jako neškodný polo-remake, který asi nemohl bez Soderberghy účasto (pouze producent) dopadnout o moc lépe, za to o dost hůře určitě ano...7/10 PS : James Corden mě straší naprosto všude a jeho talkshow vyloženě nenávidím, ale ve filmu mě kupodivu velice bavil.(7.6.2018)

Tešil som sa, moja chyba. Myslel som, že dostaneme ženskú variáciu na Dannyho parťákov a namiesto toho je to heistovka pre fanúšičky Sexu v meste. Nebyť poslednej zábavnej polhodinky, tak je to prúser ako hrom. Dámam chýba teamová chémia a až na Rihannu a Anne Hathaway všetky pôsobia, že sa nudia. A s nimi aj divák. Akcia, plánovanie aj zostavovanie teamu nemá šmrnc. Vizuálne sa občas ukradne nejaký nápad od Soderbergha a inak to nemá čo ponúknuť. Proste tomu chýbaju gule. Najlepšie to tak je v momentoch, keď sa taktovky chytia chlapi a baby sú v úzadí. Film si tak pre seba kradne James Corden a rôzne cameá. 5/10(7.6.2018)

První polovina se utápí v pomalém tempu a rychlo seznamovačka s parťačkami příliš nefunguje. Chybí tomu správný šmrnc jako v Dannyho parťácích, pokud beru v potaz jedničku, kterou mám strašně rád. Přišlo mi to celé jako studiové pečení dortu pejska a kočičky. Tady máte casting (napříč všemi etniky, money money), ať se holky pokouší o humor a splácejte pro to zápletku. Bohužel taškařice fungují na půl, Cate Blanchett je tam k prdu a děj je tristně obyčejný. Netvrdím, že samotná loupež není zábavná, ale jako divák čekám spletité kličky, zvraty ala v parťácích a to se bohužel nekoná. Od začátku vše vede k dámské ješitnosti, aby mohli chlapi dostat pořádně přes koule. Za rok si na tento film nikdo nevzpomene, zcela zbytečný film......5/10(9.6.2018)

Lepší průměr se skvělým ženským osazenstvem ... našly by se jistě výhrady, ale pokud to berete jako letní pohodovku, kdy se bavíte, koukáte na úžasný ženský a říkáte si, co byste s těmi milióny udělali vy. Musím uznat, že holky měly říz!(17.6.2018)

Super pohodový film s nádherným obsazením. A to doslova. Bullock a Blanchett vypadají úžasně a jako duo jsou velice sympatické. Film má dobré tempo a je vtipný. Některé momenty jso lehce přitažené za vlasy, ale to jsme mohli čekat. Spokojenost. 4*(19.6.2018)

• halogenka

Máte super recept, v kuchyni skvělou partu kuchařů a ty nejkvalitnější suroviny, ale vy se stejně raději rozhodnete skočit naproti do sámošky pro rybí prsty, které ohřejete v mikrovlnce. Totálně promarněná šance.(14.6.2018)

Nieco tomu filmu chybalo, ale neviem presne, co to bolo. Nebol nudny, ale bol zabudnutelny. Co je velmi smutne, lebo vsetky herecke vykony boli maximalne uzasne. Hlavne teda Helena sa v tom vyrochnila uplne luxusne. No a Anne, samozrejme. Za to je aj ta stvrta hviezdicka. Za to a za saty.(18.6.2018)

Solidní 3/5(18.6.2018)

• necisty

Gary, Gary, takhle vážně ne. Nudný film, zkopírovaná kostra z Dannyho parťáků a bez vtipu. Vůbec to nechápu... Jak je možné, že se tu upsalo tolik známých jmen. To si vážně nikdo nevšiml, že to jako celek nebude fungovat? Možná kameru bych pochválil, ale hvězda jen za nádhernou Sandru a Anne. ... CC Flora(11.6.2018)

Pohodový film, u kterého si odpočinete, občas zasmějete ale nic světového to není. Neviděla jsem původní Dannyho parťáky, na tenhle film mě převážně dostalo to skvělé obsazení včetně mé milované Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter nebo Anne Hathaway. Sandru až tolik nemusím, ale v tomhle filmu se mi líbila, byla krásně odměřená a nebyla hysterická, což je plus. Krádež byla skvěle vymyšlená, do nejmenších detailů, to se mi na tom líbilo nejvíce, ale očekávala jsem více akce, více napětí a to mi tam bohužel chybělo, ale jedná se o ten lepší film, na který se klidně podívám několikrát do roka.(9.6.2018)

Dannyho parťáci jsou dodnes super! Kdykoliv mě napadne jaký film si zrovna pustit, hlavou mi projede zrovna Danny Ocean a jeho tým. Dodnes se jedná o zábavnou pecku s perfektní režií, perfektními herci a především pohodovou zábavu. Dvojka je poté důstojné pokračování a trojka pořád zábavná jednohubka. Debbie a její parťačky jsou poté spin-offem Dannyho (Debbie je Dannyho sestra, o které se v předchozích třech filmech ani slovem nezmínil) ve kterém se Danny vůbec neobjeví (ale dost se o něm mluví) a vlastně téměř ani nikdo jiný z původní party (dvě camea radši prozrazovat nebudu!) Zatím co Danny měl poprvé dohromady 11-členný tým, jeho sestra si vystačí pouze s 8-členným. A pak už je jenom otázka jestli ten film funguje. A.... ano funguje. Nejedná se o nic co by mohlo konkurovat s Dannyho parťáky nebo je dokonce překonat ale je to dost dobrý film.Vůbec se však nejedná o něco co by se vůbec Dannyho partě přiblížilo. Je to pořád film natočený především pro dámské publikum-místa kasín z Dannyho trilogie vidíme spoustu šatů, šperků a luxusních večírků a hlavní zápletka je o krádeži cenného šperku. V tom ale problém nevidím. Celou dobu ten plán totiž jede, dává jakž takž smysl a i když tým nemá tak skvělou chemii jako v Dannyho parťácích špatnou jí rozhodně nemá. Sandra Bullock je dámskou verzi George Clooneyho ale tam to dává jakž takž smysl když jde pořád o stejnou rodinu. To, že Cate Blanchett ale kopíruje Brada Pitta, Rihanna Matta Damona a Awkafina Shaoba Qina je věc druhá. Nejedná se tak vlastně o plnokrevné postavy protože jde alespoň o vzdálené kopírky. Nepřijde ani žádný velký šok (ta šokující pointa na konci se dá odvodit už z názvu filmu). Herečky ale mají talent, jako tým fungují a tak to vlastně i rychle uteče. Opatrný palec nahoru, pokračování nepotřebuju.(8.6.2018)

Nebýt těch čerstvých tendencí kolem kampaně #MeToo, asi bych to prostě přešel jako další průměrný heist biják, ale takto se to musí uvést do souvislostí, jinak by hrozila přinejmenším inkvizice :-) Nejenom, že to Debbie nešlape ani zdaleka jako Dannymu (a opravdu to není tím, že dámy jsou zatížené mascarou, že by na to lopata na sníh nestačila), pohlaví ne-pohlaví, je to prostě celé takové jednodušší. Asi nějaká rafinovaná vendeta zlých mužů... I když, pokud film vydělá, podružnosti se řešit nebudou :-) Upřímně se divím, že to nechali natočit chlapa (vždyť jenom těch potenciálně možných obvinění, Matt Damon by mohl povykládat, chudák projevil svůj názor a voilà, avizované cameo je v režimu #NotMeToo :-))... 50%(20.6.2018)

• majo0007

Ďalší FAIL ženského remaku. Kam sa hrabe Debbie na Dannyho. Debilných 2/5!(24.7.2018)

<< předchozí 1 2 3