• Morien

Chm. Asi nejvíc mě tam štvala ta Anne Hathaway, škoda, že v roli nezůstala původně obsazená (jestli jsem ty zákulisní drby správně pochopila) Jennifer Lawrence. A tedy ne že by ve mně normálně hollywoodská produkce vzbuzovala pocity důvěryhodnosti, ale tady jsem ani na chvíli nevěřila, že by to tak šlo provést či snad dokonce že je to plán chytrý. A za všechno může scénář, který působí hodně začátečnicky, všechno říká a skoro nic neukazuje, nikdy nemá navrch nad divákem a ve výsledku postrádá takový ten "smooth" pocit, který by zoufale chtěl mít. Asi jako když se při plánování heistu děvčata těší na to, že uvidí Lea, ale nakonec se před kamerou producírují jenom profesionální plastové "celebrity" typu Kardashianky. A co teprve moře balastoidních scén, jako když jedna parťačka učí druhou používat Tinder. What? Why?(29.8.2018)

• Dm1tr1j

Tá skurvená netalentovaná piča bulocková honobí pamiatku tohoto klenotu zlodejských filmov. Takto to skurviť svojím ksichtom od prvej scény to je zločin. Zato ihneď odpad. Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis mladší, tí všetci sa otáčaju v horobe keď táto piča vygrcaná nivočí pamiatku kedysi čestnej zlodejskej partie.(26.8.2018)

• MatejNosal

Odkedy sa z Bullockovej stal Michael Jackson? Priemerná Hollywoodska šaráda.(50%)(30.8.2018)

• Garson

Zářící Anne Hathaway nikdy nezklame i kdyby hrála v největší ptákovině,ale ani ona nedokázala sama utáhnout tento nudný film a výkon ostatních děs a běs jako nějaký pochybný komparz na rohu ulice.Ještě k tomu Sandra Bullock a Cate Blanchett vypadaly jako dvě lesby co hledají služebnictvo na dohodu o provedení práce.Teď k porovnání s Dannyho parťáky-Dannyho parťáci 100% akce zato Debbie a její parťačky stěží tak 5% akce a to je fakt bída.Co vím tak herci v Dannyho parťácích se snažili a mělo to šmrnc,protože nedostali klasické peníze jako herci dostávají,ale podepsali smlouvu na "pouze" podíl ze zisku a vyplatilo se jim to kdežto zde Debbie a její poskoci hrají tak hrozně že je vidět že mají svoje jisté a tak je to na první pohled odfláknuté.Z celého filmu se mi líbilo celkově asi 10 minut a zbylých 100 minut bych klidně vystříhal.Doufám že druhý díl vůbec nevznikne.(19.9.2018)

Scénář Dannyho parťáků 1 přepsaný do ženské polohy. Podobně hvězdně obsazený, podobně zábavný, na kino slabý, na DVD v pohodě. Nenadchne, nenaštve, prostě oddychovka bez větších ambicí.(20.9.2018)

• Listyx

Tak v krátkosti, kdo má rád Dannyho jedničku a trojku tak ať si přebere, že tohle je hoší než dvojka. Tahle osmička totiž těží jen z odkazu své paralelní série a nesahá jí ani po kotníky. Zbytečné, mrtvé, nudné, přičemž transvestitní obsazení s chabými hereckými výkony tomu zaráží poslední hřebíky do rakve. Pojmenování, obsazení, scénář, všechno je čistě účelová vyžírka, kterou někdo uplácal jen proto aby bylo co natočit s tím, že vějičky přitáhnou chudáky, kteří v marné naději, že to přeci nemůže bejt taková sra**a vytáhnou doláče a zaplatí budku ve které se stvrořil tenhle kompost. Další díl doporučuju natočit ve stylu Mappet show a kdyby se to nepovedlo tak podračovat jako retro koženej eroťák pod názvem Oušnova trojka. Závěrem volná pozdravná parafráze pro Garyho Rosse "Nepište. A pokud možno ani netočte. Vůbec.".(7.10.2018)

Přílišná snaha napodobit Dannyho parťáky je spíše na škodu.(19.10.2018)

Polovina filmu málo záživná. Rychleji stříhaná mozaika, plná barevných bublinek a bárbinovských nálad. Trochu poutavější je děj při spuštění samotné akce a tak nějak neodejdeme nadšení, ale ani naštvaní. Čeho si nemůžeme nevšimnout je, že Sandra Bullock zde vypadá skvěle, tedy lépe než v předchozích filmech, a dokonce vypadá daleko mladší než Cate Blanchett, která naopak mladší je.(12.11.2018)

Taková příjemná oddychovka ,jako dannyho partáci mají navrh .Tady máme sice ženské obsazení.Sem tam se zasmějete,ale na danyho partáky to zdaleka nemá.Ženské obsazení dobré nejvíc sem se těšil na Anne Hathaway .A herečka Cate Blanchet jako by kopírovala roli kterou ,měl Brad Pitt .Jedno shlédnutí v kině stačí ,další díly bych nechtěl .60%(9.6.2018)

Velice kvalitní tři ***. Stojí to za to.(15.6.2018)

• maxmen

Slabý odvárek předchozích čtyř verzí Dannyho parťáků. 30%(21.6.2018)

• Houbiczska

No tyvo*e, hodnocení fakt nelžou, ono to je fak strašně podprůměrný film, co si zaslouži ony 2 hvězdičky, s naprosto "hvězdným" obsazením. Komedie to není ani náhodou, dobré vtipy v celém filmu nebyly, a průměrné tak maximálně 2. Docela vklidu je ten příběh a celkový plán na krádež, ale to je tak vše.... znovu už se na to asi nepodívám....(23.6.2018)

Začiatok filmu bol bohovský a veľmi sa podaril. Typická Dannyovka. Problém bol potom, akoby sa mu úplne nedarilo udržať typické tempo (či už hudobné alebo dejové). Nemalo to ten šmrc. Ale ako pohodovka na nedeľné popoludnie je to veľmi dobré. Ak sa na to mám pozrieť ako na film, ktorý s Dannyho číslami nemá nič spoločné, tak 4*. Takisto je to tak trošičku feministická bomba s hollywoodskymi hviezdičkami.(26.8.2018)

Na začátku to chytne slušný tempo a soundtrackem, střihem i kamerou to pomrkává po Dannyho triologii. Bohužel zhruba ve třetině začne tempo i pozornost strmě klesat. Před finále to chytne druhý, dost rozporuplný dech, který ovšem nestačí k tomu, aby si u titulek člověk pískal, jaká skvělá zápletka společně se závěrečným zvratem to vlastně byla. S jednotlivými parťačkami jsem neměl problém. Každá z nich měla svůj ojedinělý charakter a hlavně každá je úplně jiná, jakože totálně jiná, což na někoho může působit klišovitým dojmem, každopádně mě to sedlo. Škoda jen, že mezi nimi nepanovala žádná chemie a žádné hlubší vztahy, s výjimkou Sandry Bullock a Cate Blanchett, což jsou zcela evidentní Clooney a Pitt v sukni. Celkově mi přišlo, že vzájemné soužití mezi parťačkami Debbie bylo paradoxně méně zajímavé a propracované než mezi Dannyho parťákama. Kdekdo by totiž řekl, že vztahy mezi holkama budou přeci jen vřelejší. Vcelku se ale jedná o povedenou a nenáročnou oddechovku a vlastně by se to celý dalo uzavřít jednou všeříkající větou: Chybí tomu koule. 65%(28.8.2018)

Pohodový film, ničím však extra výrazným. Dynamika deja je solídna, všetko prebieha pekne, rad za radom. Filmy s lúpežnou tématikou sú už dávno pasé. Plne ženské obsadenie ničím nestráca, ale ani nijako zvlášť nevyniká.(5.9.2018)

Původní jedenáctku jsem neviděl, ale Clooneyho trilogii jo. U předchozích třech dílů je jistá zvláštnost, že leč jsem je viděl nejednou a pokaždé se mi líbili, vždy zapomenu o čem to bylo. Ženskou verzi nezapomenu, ale spíše v tom záporném slova smyslu. Nebyl to takový průšvih jako Krotitelky duchů, ale 3/4 filmu mě neba, často mi bylo trapno z toho, co herečky vypouští z úst a samotná polovina hrdinek mi přišla strašná. Bullock sice hraje po dlouhé době celkem přijatelně, ale Blanchett jsem aktivně nesnášel celý film. Naopak Bonham Carter, Hathaway či Paulson mi přišly zcela v pořádku. Ross postrádá Soderberghovu zručnost a samotné rozuzlení s doplněním osmé členky mi přišlo laciné a velmi deus ex machina. Závěrečná akce napravila filmu trochu reputaci, ale ty 3* jsou s odřenýma ušima a na Dannyho parťákovi nemají ani zdaleka (a to nejsem sexista, rasista ani nic podobného, což tvůrci Krotitelek duchů říkali o kriticích, kteří jejich "dílo" poslali do temnot kam patří).(18.9.2018)

Doufám že Danny mrtvej nejni..:) a že holkám pořádně ukáže jak se to dělá.. v dámském podání to nebylo zlé.. chybělo tomu více šmrncu.. důvtipu.. drzosti... ale je to koukatelne.. vždy mě baví sledovat jak to plánují..a pak samotná akce..do posledního detailu vychytaná.. což tady byla..:) Rihanna překvapila..tu bych tam nečekal.. 60%(6.10.2018)

Hvězdně obsazený, bohužel ale pouze průměrný film. Nic, co bychom už neviděli a žádné překvapení jsme neviděli.(31.10.2018)

Přiznám že jsem vnímal jen napůl koukala na to manželka... Ale když si vzpomenu na Dannyho parťáky tak Debbie byla úplně jinde, prostě kopie... Opět ve filmu pouliční směs aby jsme se vyhnuly rasismu, toho si všimne snad každý... Moc mě to nebavilo a možná proto jsem vnímal na půl...(1.11.2018)

• Marty7CZ

Vůbec mě to nebavilo a to bezmezně miluju všechny Dannyho parťáky! Prostě za mě ten film ani neměl vzniknout.... 20%(2.12.2018)

u techto filmu me bavi, to lepeni party.(14.6.2018)