Přiznám že jsem vnímal jen napůl koukala na to manželka... Ale když si vzpomenu na Dannyho parťáky tak Debbie byla úplně jinde, prostě kopie... Opět ve filmu pouliční směs aby jsme se vyhnuly rasismu, toho si všimne snad každý... Moc mě to nebavilo a možná proto jsem vnímal na půl...(1.11.2018)

• GameboyNES

Sádra a její feministicky multirasové parťačky, je další násilně spitvořený rýmejk Sinatrovi klasiky Předpokládám že další díl bude věnovaný čistě jen gájům a vazbičkám, naslédující roztomilou verzi pro transexuály, nekrofily, zoofily a jiné sexuální menšiny. Film nepřináší nic nového a není ani nijak zábavný. Bohužel i přes obsazení Sádry, Rybany, Šárky, Kačky, Anči A Helči. Hooodně slabá téměř odpadová 1.hvězdička 5,7%(14.11.2018)

• dalziel

Tak to by vážne nešlo.(17.1.2019)

Ženská verzia slávnej Dannyho jedenástky je plná akcie, humoru, bystrých žien a štýlových outfitov.(7.6.2018)

• nadalv

Proč???(24.8.2018)

Velmi pohodova a prijemna recyklacka Dannyho partakov s par sympatickymi damami. Niekolko zaujimavych napadov pekne roby, make-up a oddychovka je pod taktovkou schopneho filmara hotova. Tomu vsetkemu kraluje mimika Anne Hathaway. :) Sandre to slusi rovnako, ako som si ju pamatal z jej zacinajucich filmov, akurat je menej ukricana. Moze byt. Odporucam. Mierny nadpriemer, od ktoreho dostanete presne to, co ocakavate.(25.8.2018)

• jayman

Prepánajána, toto písal netalentovaný chudák. Pri pozeraní som sa hanbil.(31.8.2018)

Hvězdné obsazení, snaha o napodobení Dannyho parťáků a celkem slušné tempo. Tak jsem vnímal tento film. Některé nápady, triky a fígle nebyly určitě špatné, ale nic revolučního. Ženský mě bavily, ale v tomto tématu preferuji spíše mužské provedení. Těm to věřím více. Celkově 65%, tři hvězdy.(1.9.2018)

• Cinematrix

Úplně zbytečný film, kde si pár pohasínajících ženských hvězd chtělo vyzkoušet hezké šaty a já je v nich toužil vidět. Ale úplně to neodsuzuju, protože to, co tu předváděla čtveřice pokročilých víceméně padesátnic, je naprosto perfektní návod k tomu, jak se nechat co nejrychleji zavřít, kdybyste se o něco takového pokoušeli také. Vedle znuděné Sandry Bullock a naprosto zbytečné Cate Blanchett tu byla pro omlazení také Rihanna, která se svým nehereckým projevem a dredy daleko nad svým vyretušovanym kulatym čelem vypadala jako hnědej glóbus, kde chybí Evropa. Trochu prostoru zde snad měla jen Helena Bonham Carter, která je ale kouzelná všude a díky ní dávám 2 hvězdy.(2.9.2018)

• marhoul

Jedna za Andulu, jinak propadák.(11.9.2018)

• rigby

Nenáročný odpočinkový film. Možná až moc odpočinkový, inteligence scénář rozhodně neposbíral dost. Jen to všechno dobře vypadá, do toho známá jména a film je hotov.(19.9.2018)

Jakési pokračování Dannyho parťáku vyšlo celkem obstojně (to nikdo nečekal). Škoda jen, že sme se s postavami více neseznámili. Ve skutečnosti si pamatuju jméno jenom Debbie a kdyby to nebylo v názvu tak si nepamatuju ani její.(27.9.2018)

• chr0ust

Nuda jako tram...(27.9.2018)

• miki68cz

Trapná napodobenina Dannyho parťáků, asi jen kvůli genderové vyváženosti mohl vzniknout tento snímek. Stokrát ohrané postupy, laciné triky, trapná režie, chybí vtip, prakticky vše se dá očekávat. Tenhle film vám opravdu vřele nedoporučuji.(30.9.2018)

Musím uznat, že to nebylo špatné, jen si říkám co přijde příště? Nový trend předělávání filmů, ve kterých jsou v hlavní roli chlapské party na party žen mi přijde trochu násilný, křečovitý a zbytečný. Holt taková je ale doba. Měli jsme tady krotitelky důchů, teď Debbie a její partu zlodějek, takže teď je na řadě Hodná, zlá a ošklivá? :)(29.10.2018)

60%(7.11.2018)

Rouhačství, rouhačství a ještě jednou rouhačství. Především ale bez charismatu, šmrncu, stylu a elegance, kterou měla Dannyho jedenáctka (jak Clooneyho, tak Sinatrova) - naopak, většina téhle skvadry je tuze nesympatická, neřkuli otravná (kapsářka a hackerka se sestrou jasně vedou). O nějaké atmosféře či chemii mezi postavami rovněž nelze mluvit (snad s výjimkou Bullockové a Blanchettové) a chybí tomu jakákoli režijní invence. Zvedá to jen závěrečná třetina, kde to konečně nabere nějaký ten švih, a především Hathawayová. Do druhého dne zapomenete, co se v tom filmu vlastně dělo, ale jako ani ne dvouhodinová jednohubka pro vypnutý mozek to funguje, to zas ne že ne.(8.12.2018)

• BarkaS

Jak je to skvěle obsazený, tak je to blbý. Ani těch pár vtipných momentů to nezachránilo.(17.6.2018)

• ESW

Opravdu originální. Mrk. Mrk.(20.8.2018)

• Konev

Velmi podprůměrný snímek. Ani komedie, ani drama, žádný zvrat... Kdyby nebylo pár hezkých šatů, tak je to skoro o ničem.(24.8.2018)