60%(7.11.2018)

Ženská verzia slávnej Dannyho jedenástky je plná akcie, humoru, bystrých žien a štýlových outfitov.(7.6.2018)

• BarkaS

Jak je to skvěle obsazený, tak je to blbý. Ani těch pár vtipných momentů to nezachránilo.(17.6.2018)

• ESW

Opravdu originální. Mrk. Mrk.(20.8.2018)

Není to špatné a fiasko jako krotitelky, ale já radši Dannyho. Nicméně je to možná o pohledu, protože ženská populace dává před kasinem přednost módě a šperkům.(26.8.2018)

No sláva! Po dlouhé době film co mě fakt nenudil a sedl mě žánrem jak jen mohl. Skvěle propracovaná loupež šperků a chvílemi mi to připomínalo legendární loupež po italsku. Film o přátelství, loupeži a skvěle propracovaném plánu. Jen tak dál! 75%(31.8.2018)

• veverysiak

Nie, nie a nie, nestačí okopčiť hlavný námet, zavďačiť sa militantným feministkám a umraučaným rodovým zástancom, pozbierať celkom slušný výber ženských hviezd a splodiť akože originálny a prekvapujúci scenár, po prvé si myslím, že táto mindžovina nemala vôbec vzniknúť, lebo na deväťdesiat percent bola vopred odsúdená na potupu, pretože Danny a jeho jedenástka bude tróniť na posvätnom piedestále bez možnosti dotknúť sa jeho výšok, po druhé pokiaľ sa dali autori zlákať tým, že prehovorili niekoľko smelých aktoriek, mali určite odhadnúť, že ich ambície sú nereálne prehnané a po tretie dosť chabý námet a scenár, a už sa mi ďalej nechce, ale aj tak si neodpustím, Sandra je totálne porisko, takže 35%.(5.9.2018)

Ideální oddechovka. Já se bavil :-)(5.9.2018)

Tenhle film měl nést jasné poselství a to, že zkrátka máme málo filmů pouze s ženami, které jsou inteligentní a vystačí si na vše samy bez pomoci mužského pohlaví. Budiž, s námětem nemám problém, ale to provedení je především v první půlce dosti mizerné. Rádoby hrozně cool postavy jsou trapné od začátku, a i když se do filmu dostaly opravdu zvučná jména, pochválit lze snad jen Annu Hathaway, která jediná působí přirozeně, žensky, nádherně a v podstatě jako jediná se postará ve filmu o nějaký zvrat. Vyhaslá hvězda minulého století s průměrnými filmy na kontě Sandra Bullock je vyloženě trapná, Cate Blanchett dostala malou a směšnou roli navzdory jejím kvalitám, Rihanna alias BB-9 byla už naprosto zbytečná, takto by šlo pokračovat i u zbytku. Film se zvedne v závěru loupeže, ale ta nechuť z filmu u mě stále převládala. Takto se to zkrátka dělat nemá. Takže místo dobrého filmu tu nakonec máme jen feministický blábol bez příběhu, který pouze utvrdí hatery feminismu, že se tento film natočil pouze z jednoho důvodu – aby byl.(16.9.2018)

Něco mezi Podfukáři s kozama a Sexem ve městě. Dívat se na to dá. Je už vidět, na těch herečkách, že čas se s nikým nemazlí...(20.9.2018)

Něco mi to připomíná , ach ta sklerósa , ale tam to byli chlapi asi?! No s pěknýma holkama to jde zřejmě taky a bylo to místy i zábavnější !!!(26.9.2018)

Hlavnej postave? (Sandra) a jej pravej ruke (Cate) sa aj pri veľkej snahe dá len ťažko uveriť, že sú dávne parťáčky a naj kamošky..kde je interakcia, chémia..? Navyše si tu ani jedna nejako extra nezahrá (na obraze síce sú, ale nie je im dopriate aj hrať). Ale že obidve stále vyzerajú skvele, to sa im nedá uprieť..baby jedny! Najviac hereckého priestoru je dopriate Helene Bonham Carter spolu s Anne Hathway. Ale vizuálne dobré, aj akcie bolo tak akurát, tak teda dám tie 3 ***(8.10.2018)

• swinevenca

Tak u nás se za plagiáty vyhazuje z ministerstev a v Holly Údu se za totální remaky bez špetky fantazie plotí zlotem (pokud se dámy v rámci genderového pokroku nevzdaly svých horentních honorářů). Abych to tomuhle blafu natřel, tak najust napíšu, že nejzajímavější prkvy pro mě byly zmínka o Dannyho smrti a pak naznačení, že to nemusí být tak úplně pravda. Jinak to šlo mimo mě, předčilo to i moje velmi nízký očekávání, jediný napětí spočívalo v tom, jestli Rihanně samou tíhou upadne hlava a Blanchet přizná lesbický sklony.(10.10.2018)

Příběh i provedení loupeze bylo velmi naivní. Vyšetřovatel pojišťovny perfektní a s ním přišel i vtip.(23.10.2018)

• kaliakra

Človek by povedal, že s takou franšízou, takým rozpočtom a takými herečkami sa nedá nič pokaziť. Lenže dá. Slovenský distributér si dobre ako mediálneho partnera vybral Fashion TV, lebo toto je naozaj film pre blondínky po lobotómii.(7.6.2018)

65%(10.6.2018)

pohodička se nádhernou Sandrou-ta baba nestárne(11.6.2018)

Film som si v kine pomerne užívala, než mi došlo, že this is as good as it gets. Trpela tým hlavne posledná polhodina, ktorá mala byť vzrušujúcim podvodom s nečakanými zvratmi a rozuzleniami - až na to, že tam nebolo nič z toho a cesta podvodníčok bola i naďalej hladká a bezbolestná. Chýbalo napätie - absolútne, nie je tam jediná scéna, u ktorej by divák zatajil dych či sa nedajbože strachoval o osud hrdiniek. Chýbal wow efekt v scenári, niečo, na základe čoho by bol film zapamätateľný. Chýbal tomu "smart factor" - jasné, hlavná organizátorka to mala premyslené krásne, ale i tak nás mohla niečím prekvapiť. Neviem, bolo cieľom ukázať, že ženské podvody sú premyslenejšie a lepšie? Že ženy neprekvapí nečakaný súper a že vlastne i niekto, kto im má zavariť (postava J. Cordena), im vo výsledku pomôže? Prečo ale?? Vo výsledku tomu akurát chýbala iskra. Holky sú sympatické a polovicu z nich mám na liste hereckých favoritiek (Cate Blanchett svojím nadčasovým štýlom strká do kapsy i mladšie spoluhráčky), v kombinácii s krásnymi handrami a energickým soundtrackom to bola ľúbivá výplachová zábava. Ale očakávala som viac. Nejde ani tak o to, že je snímok priemerný - vadí mi to, ako je bezvýrazný a mdlý. Nuž škoda.(15.6.2018)

Nemastný, neslaný 4. sequel Dannyho parťákov. Bohužial skoro všetky pointy vo filme sú predvídateľné. Len na konci čaká diváka malé prekvapenie. Po pomalom a dosť nudnom štarte je svižný stred filmu s krádežou a opäť trochu ťažkopádny koniec filmu. Ako vždy skvelá Cate Blanchett aj keď vo vedľajsej úlohe. V tomto filme ma asi najviac bavila Anne Hathaway. Keby v tomto filme nehralo toľko hviezd by som dala filmu so slabým scenárom iba 2 hviezdy. Vďaka skvelým herečkám, ktoré tento film zachránili to bolo príjemné posedenie v kine - pohodové, v celku zábavné, ale nič prevratné a po krátkom čase upadnuté v zabudnutí. Dúfam, že nebude Debbina 9, Debbina 10......(19.6.2018)

Ako sa dalo očakávať, Debbie ostala v tieni svojho brata Dannyho. Ide síce o pohodový heist movie, no aj napriek nepopierateľnej snahe mu chýba ten povestný "gentlemanský" šarm a svojský štýl Soderberghovej trilógie.(25.6.2018)