poster

Hangár 1: Akta UFO (TV seriál)

 • USA

  Hangar 1: The UFO Files

Dokumentární

USA, 2014, 20x41 min

Scénografie:

Tom Lisowski, Scott Enge
(další profese)
 • Stoupik
  ****

  Vyznavači podložených faktů a skeptici jsou zde jednoznačně na špatné adrese, avšak co se týče tématiky UFO, mně asi stačí ke spokojenosti pouhé úvahy, domněnky či teorie. Člověk si pak může udělat názor sám, čemu chce nebo nechce věřit. Hangar 1 se snaží předkládané příběhy přenést i do vizuální podoby, což může zavánět lacinými triky, ale mě to bavilo víc, než kdyby to byly strohé řeči.(20.7.2020)

 • cepice
  *

  To nechcete vidět. Dokumentární film, který mapuje snažení nějakých retarodovaných pošuků, hledajících UFO. Alespoň většinou vypraveč řekne, že to ještě nebylo potvrzeno.(12.11.2016)

 • brasek
  *

  Dokument je realizovaný spôsobom, ktorý nudí a niektoré príbehy smrdia lacným sci-fi scenárom skrachovaného spisovateľa. Videl som niekoľko častí a všetky mali rovnaký presne nalinajkovaný scenár... niekto niečo videl, iný nevidel, chovalo sa to neobvykle, ale vlastne tam nič nebolo. Aspoň netlačia na pílu ako u Ancient Aliens.(11.12.2016)

 • giovanni3
  **

  Jeden ze slabých pořadů na ZOOM. Ano ledasco může být pravda, ledasco je podivné, ale například událost, že někdo náhodně sjede výtahem níže než běžně a tam naleze nějaké obří pisoáry? Jako cože? Kolikrát to jsou opravdu šílenosti, ale dávám ještě 2* za alespoň nějakou zajímavost právě skrze UFO.(8.4.2017)

 • Korbitch
  odpad!

  Měl jsem za to, že je Zoom seriózní dokumentární kanál. Není!(9.1.2017)