Boolhandang

Robber: Bad Men's World

The Merciless

Krimi / Akční / Thriller

Jižní Korea, 2017, 117 min

Čekal jsem více dle vynikajícího traileru, ale naštvaný vyloženě nejsem. Vizuál opět špičkový, herecky velmi dobré, především Kyeong-gu Seol v roli záporáka je vynikající, ale překvapí i mladý Siwan, o kterém jsem doposud neslyšel. Akce zde až tak moc není, ale když na ní dojde tak především souboje jsou správně drsné, zaujmou i nečekané zvraty v průběhu děje a líbily se mi i scény z vězení, takže jednotlivé segmenty velká stylovka, ale celkově to mám za lepší dobrou. Nebavil jsem se natolik, abych šel na 4*. 70%(12.9.2017)

• LangiJ

Tohle pro mě bylo nezáživný téma. Děj skáče z přítomnosti do minulosti a to ještě do několika časových rovin. Tahle forma zpracování se mi nelíbila a prvních 40 minut jsem ani pořádně nevěděla, o co tam jde. Pak se to sice osvětlí, ale pořád mi to přišlo místy o ničem, jen sled na sebe napasovaných scén, který skáčou z jedný dějový linky na druhou, prostě samá vycpávka, aby dodrželi 2 hodinovou stopáž. Konec mi navíc přišel překombinovaný, že doufám, že jsem ho správně pochopila. Herecky to bylo ale odehrané dobře, byla jsem zvědavá na Siwana, který předvedl slušný výkon už v The Attorney. I tady to dal pěkně a už se s ním těším na další film.(25.2.2018)

Donnie Brasco pro chude trpici typickymi neduhy korejske produkce. Prilis dejovych zvratu, vrestici herci, a predevsim tonova/zanrova rozpolcenost.(4.7.2017)