Reklama

Reklama

Cesta do Mandalay

(festivalový název)
  • Tchaj-wan Zai jian wa cheng (více)
Drama
Myanmar / Tchaj-wan / Francie / Německo, 2016, 108 min

Režie:

Midi Z

Scénář:

Midi Z

Hrají:

Ke-Xi Wu, Kai Ko
(další profese)

Obsahy(1)

Příběh zrození lásky dvou čínských imigrantů, kteří se potkají na korbě nákladního auta cestou z Barmy do Bangkoku. Zatímco mladík Guo neplánuje v Thajsku dlouhodobě zůstat a chce v továrně na textil především vydělat dostatek peněz na návrat do své domoviny, odhodlaná a krásná Lianqing věří, že za hranicemi ji čeká legální práce a slibná budoucnost. Její vize jsou však vzápětí zmařeny konfrontací s krutou realitou. (Kinoart.cz)

(více)

Recenze (2)

Ixbalanke 

všechny recenze uživatele

Láska a přitažlivost někdy naruší rovnováhu lidí natolik, že žárlivost a přivlastnění si jiného člověka dokonají dílo drastickým způsobem. Film o střetu dvou silných a hrdých osobností, které dělilo od spokojené budoucnosti jen pár doteků... Dlouhé vizuálně jímavé záběry kamery nás provádí chudými poměry, továrenským prostředím. Velmi dobře natočené krvavé zásahy do těla. Shlédnuto v rámci festivalu Kino Asia, Brno, 24. 9. 2017 v Kino Art, svého času sídlícího v Distillery. ()

molotov 

všechny recenze uživatele

Průměrný festivalový snímek, který vás dokáže udržet v napětí a v závěru překvapí nečekaným vyústěním, ale v žádném svém aspektu nevybočuje z lehkého nadprůměru. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama