Soudní síň (TV pořad)

Súdna sieň - Prípady od susedov

Reality-TV / Drama

Slovensko / Česko, 2016, 45 min

• ESNYR

Každý se živíme něčím jiným. Někdo peče housky a jiný opravuje raketoplány. Být hercem, raději bych se této kariéry vzdal než abych se ztrapňoval v podobném "čímsi" co se ani nedá nazvat pořadem. Nevěřím že se takové věci u soudu dějí. Viděl jsem 3 díly (ne zrovna tady z tohoto seriálu, ale jako kdyby to nebylo jedno) a v každém byly všichni na přesdržku.(7.4.2017)

• lownes

Znáte to jak si někdy řeknete: " Teda. Tohle na co se dívám je sračka. Ale je to sračka z ryzího zlata" ? Tak tohle není ten případ. Tohle je něco co vyjde z bezdomovce po měsíci žraní zkažených vajec, psích hromádek a projímadla. Po shlédnutí zvažuju, že si najmu bandu Albánců, vrazíme do Temelína a necháme přehřát jádro, abych alespoň trochu potrestal lidstvo za to, že takovouhle gargantuózní sračku stvořilo.(10.2.2017)

• nudlis

Pořady tohoto typu nechápu. Diváci musej bejt totálně vygumovaný, tzv. "herci" asi ještě víc. Ale úplně největší vypatlaný debilové jsou ti, kteří tyhle pořady produkují a ještě si myslí, že se to lidem líbí. Buď je to banda feťáků, který je úplně u prdele divák (a v neposlední řadě zadavatel reklamy, který tohle svinstvo svými penězi platí), a jen se rochňají v tom "jak to pěkně natočili". A nebo jsou tak sjetý, že nevidí tu ubohost a v rauši se chechtají jak divákovi naservírovali psí hovna v pozlátkovém balení a s řádnou dramatičností. Ne, opravdu na to nekoukám, ale upoutávkám se nelze vyhnout v reklamních blocích jiných pořadů. A jelikož tyhle sračky vysilá v několika podobách i tzv. TV Barrandov (Soudkyně Barbara, Nejvyšší soud, Aféry - neuvěřitelné životní příběhy, apod.), obávám se, že podobnými počiny klesá TV Prima na úroveň totální žumpy českých soukromých stanic. Myslel jsem, že Primě se to nestane a že Barrandov tu žumpu zaplnil celou. Ale koukám, že místečko se ještě našlo i pro tu Primu.(12.1.2017)

• rakovnik

Proč běží na dvou televizních stanicích dvě naprosto stejné tuposti, dokonce ve stejném čase? S tím jsem se ještě asi nesetkal. Soudkyně Blbára a tahle šaškárna se snad natáčí i ve stejném studiu. Proč hádky mužů a žen vydávají autoři této pitomosti za soudní spor? S naprosto klidným svědomím dávám odpad.(9.1.2017)

• borohub

Přehlídka nekvalitních herců a stupidních případů. Nikdy jsem u Slovenského soudu nebyl, tak nevím jak přesně to probíhá, ale nemyslím si, že tato reality-show má s reálným soudem něco společného. Spíše mě to připomínalo pořad "Máte slovo", takže defacto jeden člověk řval přes druhého, plácal se tam jeden offtopic za druhým, místo toho aby soudce zasáhl tak spíše do daných offtopiců jenom přiléval benzín. Takže tento počin možná zabaví tak někoho kdo si užívá telenovely a na obhajobu telenovel musím říct že i ty jsou zábavnější.. 5%(2.1.2017)