Soudní síň (TV pořad)

Súdna sieň - Prípady od susedov

Reality-TV / Drama

Slovensko / Česko, 2016, 45 min

• DavidDizzer

Herecké výkony jsou tak děsné, že to až přirozené není. Jde vidět, že text vysloveně čtou, nepřirozené frázování, mluva, zkrátka mají to naučené jako pohádku, kdy by to nevadilo, kdyby alespoň trochu přirozenosti se do netalentu zapojilo. Je to jak kdyby mluvili roboti, proste děsná až načančaná nepřirozenost. Soudkyně barbara obsahuje alespoň trochu logičtější prvky a trochu alespoň takentovanější "herce". Tohle je opravdu jak z ústavu, kde si hrají a naví se, aby se při léčbě zabavili.(4.2.2017)

• lownes

Znáte to jak si někdy řeknete: " Teda. Tohle na co se dívám je sračka. Ale je to sračka z ryzího zlata" ? Tak tohle není ten případ. Tohle je něco co vyjde z bezdomovce po měsíci žraní zkažených vajec, psích hromádek a projímadla. Po shlédnutí zvažuju, že si najmu bandu Albánců, vrazíme do Temelína a necháme přehřát jádro, abych alespoň trochu potrestal lidstvo za to, že takovouhle gargantuózní sračku stvořilo.(10.2.2017)

• borohub

Přehlídka nekvalitních herců a stupidních případů. Nikdy jsem u Slovenského soudu nebyl, tak nevím jak přesně to probíhá, ale nemyslím si, že tato reality-show má s reálným soudem něco společného. Spíše mě to připomínalo pořad "Máte slovo", takže defacto jeden člověk řval přes druhého, plácal se tam jeden offtopic za druhým, místo toho aby soudce zasáhl tak spíše do daných offtopiců jenom přiléval benzín. Takže tento počin možná zabaví tak někoho kdo si užívá telenovely a na obhajobu telenovel musím říct že i ty jsou zábavnější.. 5%(2.1.2017)

• rakovnik

Proč běží na dvou televizních stanicích dvě naprosto stejné tuposti, dokonce ve stejném čase? S tím jsem se ještě asi nesetkal. Soudkyně Blbára a tahle šaškárna se snad natáčí i ve stejném studiu. Proč hádky mužů a žen vydávají autoři této pitomosti za soudní spor? S naprosto klidným svědomím dávám odpad.(9.1.2017)

• ESNYR

Každý se živíme něčím jiným. Někdo peče housky a jiný opravuje raketoplány. Být hercem, raději bych se této kariéry vzdal než abych se ztrapňoval v podobném "čímsi" co se ani nedá nazvat pořadem. Nevěřím že se takové věci u soudu dějí. Viděl jsem 3 díly (ne zrovna tady z tohoto seriálu, ale jako kdyby to nebylo jedno) a v každém byly všichni na přesdržku.(7.4.2017)