Kdo by nesnil o tom umět něco mimořádného - být nesmrtelný, ovládat teleportaci, rozmlouvat se zvířaty, stát se neviditelným, umět létat. Jedné prosté ruské rodině Bobrových se to splní, když spadne meteorit. Věc má ale háček - všichni členové rodiny musí být spolu. Jak využijí členové rodiny svoje nově nabyté schopnosti? (slunicko2)

Arsenal83

Skvelý potenciál bol utopený v nevyužití možností. Pretože ak máš partičku, z ktorej jeden sa vie teleportovať, druhý sa rozpráva so zvieratami, ďalší má schopnosť lietať, iný dokáže byť neviditeľný a ty to využiješ dejovo len jeden prepad banky, tak to je scenáristicky trestuhodne nevyužité. Každopádne veľmi veľa úsmevných situácií tu vyšlo, takže ako komédia to ujde, len naozaj tie super schopnosti neboli dokonale využité. Čakal som silnú ruskú bombu, ale dostal som len polovyfučanú bombičku do sódovky. ()

Aljak

Vyzeralo to, že nás čaká skvelá komédia, ale Rusi si akosi nedokázali poradiť s tými možnosťami, ktoré sa im naskytli v rámci tohto námetu. Ani by ma nenapadlo, že celý film bude napokon len o plánovaní bankovej lúpeže, a celý potenciál superschopností tejto rodinky sa utopí v tomto jednoduchom dejovom rámci. Aspoň že sa tu vyskytlo viacero vtipných momentov a hlášok, ktoré ma dokázali pobaviť. Ale ako celok som čakal ďaleko viac - s týmto námetom by sa dalo určite spraviť viac, trochu viac dramatického a vážnejšieho žánru by tomu určite nezaškodilo. 2* ()

• Pôvodne sa plánovalo zrealizovať tento nápad vo forme seriálu, no nakoniec sa rozhodlo natočiť film. (Arsenal83)
  • Natáčanie prebiehalo v Moskve, Moskovská oblasť, Novorossijsk, Vladimir, Gelendžik. (Arsenal83)