Nitro Rush: Smrtící spiknutí

• Kanada

Nitro Rush

Akční / Krimi / Drama

Kanada, 2016, 96 min

Jedničku jsem ještě neviděl, tak jsem ani nevěděl do čeho jdu. Má milovaná žena měla chuť včera na něco akčního a tak jsem nám to pustil. Kanaďani se s filmem celkem vytáhli a konečně jsem viděl zase lepší film než okoukané segalovky, van damovky nebo stathamovky. Myslím, že se film spíš přibližuje áčkovým filmům a patří k těm zdařilýejším. Kdo má rád akci, trochu té erotiky a zdařilé souboje, je film přímo pro něj.(19.3.2017)

• iXtr3m3

Lepšie ako jednotka, ale stále slabé. V podstate by som to ani nepozeral, keby som blbec pochopil, že je to pokračovanie Nitra, to mi došlo až pri pozeraní a už sa mi to nechcelo vypínať. Nevadí, súboje nie celkom zlé, hrdina po ostrihaní pozerateľný, ale tá béčkovosť, céčkovosť, nulové ambície atď. z toho sršia fakt že moc...(9.2.2017)

Na tak nízké hodnocení to nebylo úplně špatné. Jako oddechovka dobrý. Jedničku jsem neviděl, vlastně jsem ani nevěděl, že existuje, takže jsem k tomu přistupoval, jako k jednorázové záležitosti. No podle uživatele iXtr3m3 je dvojka o něco lepší, takže jedničku asi ani vidět nepotřebuju. Ale dobrý, ty souboje byli dost reálné, žádná těžká choreografie, ale klasický pouliční styl. Proto 3.(21.2.2017)

• Acrobat

V začiatkoch celkom svižne začínajúca akcia má navnadiť takmer pocit Cronenbergovej kúpeľnej bitky. No len čo sa začnú riešiť veci, či ženu ošuká otec alebo syn, mám pocit že film stratil tempo a sústredil sa pridlho na lesnú akciu opíc, ktorá sa skazí úplne debilným akože twistom. Nepoviem, že Alain má nejaké celkom zaujímavé spôsoby, ale tých pár postáv a záhadná pani nerozohrajú až takú dychberúcu akciu, ktorá by zniesla prívlastok nitro. Dvaja chemici nič svetaborné nepredviedli a tak na konci (uponáhľanom) sa šťastná rodinka dedo-otec-syn môžu opravovať auto. Aj na diaľku. Lacná záležitosť s domnelým potenciálom. (videné 07.12.2019, FIlmplus archív)(7.12.2019)

• Morholt

Dvě efektní rvačky a luxusní bruneta. To je tak všechno, co stojí za výraznější pozornost. Jinak se jedná o obyčejný akční podprůměr, který zvládá nudit i když se v něm něco děje. Tvůrci navíc ještě zvýraznili rodinnou linku, vě které se otec snaží najít cestu ke svému synovi, což je neskutečně otravné. Bída. 25%(15.3.2018)