poster

Buster's Mal Heart

Mysteriózní / Thriller / Drama

Kanada, 2016, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Ďalší mindfuck, ktorý vyvolá diskusie ohľadom toho, o čom to kurva je a každý bude mať tú svoju pravdu. Ono zase asi to riešenie záhad nebude tak zložité, ale samozrejme náboženské otázky si vyžadujú nejaké to googlenie, prípadne pre najväčších záujemcov je tu Biblia. Malek je jednoznačne najväčšou hiezdou, čo si kradne všetko pre seba, a to bohužiaľ aj v prípade scenára a réžie, ktoré mohli byť viac dotiahnuté. Akoby si režisérka povedala, že Malek je taká osobnosť, že všetko bez problémov utiahne a my padneme z neho na riť. A svojim spôsobom má pravdu. Ten hlavný twist, už len kvôli jeho účasti, je dosť predvídateľný, ale čert to vezmi.(20.6.2019)

 • POMO
  **

  Nesmyslnej mix všeho možného, na který se těžko napojuje. Jednotlivé fragmenty vyprávění, pocity a motivace postav jsou pochopitelné, ale slečna scenáristka/režisérka/střihačka se z nich snaží složit sofistikovanou, úmyslně matoucí skládačku na pomezí reality a představ, která má dát na konci smysl a takřka filozoficky se uzavřít. Již v průběhu vyprávění příběhu se ale zájem a důvěra diváka mění spíše v údiv a prohlubující odstup. Chování postav je přemrštěné, dělá z nich karikaturické idioty, a v (jinak divácky vděčných) sociálních motivech příběhu film fatálně zabloudí, jakoby v zapomění, co chtěl původně říct.(8.5.2020)

 • kaylin
  **

  Asi je ten film na mě moc divný, a to v celkovém pomalém pojetí, skocích v ději a hlavně i herectvím, které není špatné, ale které mi zde prostě nesedlo. Je to sci-fi, je to drama, je to thriller, ale ani v jednom případě se nestalo, že bych si film skutečně nějak pořádně užíval a byl unešený z toho, jak to skončilo.(7.7.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery!Koho oslovil cenami ověnčený Mr. Robot, ten by si v tomto snímku měl přijít na své. Tento snímek seriálu svým konceptem nebezpečně podobný. Jen mi trošku vadilo, že téma schizofrenie bylo lehce naznačeno už v samotném úvodu a já svojí nadpozemskou inteligencí a abnormální vnímavostí, připravil sebe i frajerku o nějaké to překvápko. Remi je vynikající herec a tento snímek se točí pouze kolem něj a jeho mysli, která je opět značně narušená. Snímek je vyskládán tak, že pokud dáváte pozor, tak by neměl být problém se v ději zorientovat, i když to třeba zpočátku může malinko drhnout, neboť se brutálně skáče napříč časem i prostorem. Snímek pro mě byl dostatečně zajímavým a celou stopáž jsem byl v napětí, co následující minuty přinesou. Uchýlím se tedy ke slabším 4 kouskům.(7.8.2017)

 • Lacike
  ***

  Ouwen to okomentoval vystizne, takze za seba doplnim, ze hlavna myslienka s ktorou film prisiel nie je nic nove a da sa celkom s predstihom odhadnut viacero udalosti ktore jej predchadzaju. Holt chodit do prace, ktoru nenavidite a nevidite v nej ziadny zmysel je dost nebezpecne a zacnete fantazirovat o uniku, co aj tak nezaberie. Na to su nabalene este nejake dalsie pre mna nepodstatne linie a cele je to podane mierne po Lynchovsku. Hlavnym kladom je podmanivy vykon Ramiho Maleka. Dost ma stvala postava DJ Quallsa a jeho filozofia o zmyslu zivota. Celkovo je to zaujimavy film, ktory niekoho môze aj nadchnut. Pre mna to je len jednohubka. 6/10.(17.3.2018)