Reklama

Reklama

Epizody(10)

Recenze (4)

Soweek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Glover je momentálně jedním z nejtalentovanějších a nejoriginálnějších amerických mladých umělců. Jeho muzice si neholduji, ale jeho hereckým a scénáristickým stránkám už ano. Atlanta je vskutku klenotem na současném poli komedií a to jednoduše proto, že je originální. Glover míchá inteligentní a silně sarkastický humor a usazuje ho do typicky zobrazované černošské gangsterské komunity, z čehož plyne nespočet humorných nepředvídatelných situací. Hvězdu ubírám za přílišný tlak na rasovou otázku. I když k ní podle mě Glover přistupuje zcela správně, tak ji neustále omílá znovu a znovu a časem se to přeci jen stává otravným. ()

Reklama

MontyBrogan 

všechny recenze uživatele

Je vidieť neskutočný potenciál. Donald Glover je sympaťák, ktorý má čo povedať. Len škoda off-topic časti 07 a v podstate aj 09. Síce boli najvtipnejšie, ale išli trochu mimo príbeh. Takáto odbočka pôsobila geniálne v Soprano Home Movies (S06E13) alebo Here's Not Here (S06E04 z TWD). Myslím, že je trochu rozdiel urobiť to v šiestej sérii, kde to známy príbeh obohatí, a v prvej, kde ho ešte len objavujeme. ()

motyka52 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pozoruhodné. Seriál, který obratně skáče mezi žánry, chytře řeší rozličná témata, nebojí se zabrousit do složitých sociálních a rasových otázek, ale není aktivistický a neobtěžuje tím, v jednom záběru rozesměje, aby v dalším někoho střelil do zad, a tím celým s ohromnou gracií proplouvá Glover, ultimátní sympaťák. Když si v dalších sériích tvůrci odpustí ústřely v podobě sedmé epizody, bude to celé ještě lepší. ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama