Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vyfuk
  ****

  Do druhé série Atlanty jsem vstupoval spíše z povinnosti. Taky jsem to tak rozjel až mi to začalo jednoduše vadit. Ale ono se to najednou zvrtlo v něco víc. Mnohem víc. Tu změnu jsem příjemně zaznamenal jako svěží vítr, který odfoukl to staré a hnusné. Přišlo něco zcela nového a lepšího, čemu jsem ne vždy rozuměl, ale Glover si dokázal v podstatě s každou postavou i nějak vyhrát. Dokázal k ní vytvořit zajímavou linku. A hlavně i někdy takovou, že se opravdu smějete. Což jsem zde ani snad nečekal. Atlanta nakonec silně překvapila. Dokážu chápat pozitivnější reakce. Jednoznačně.(31.1.2019)

 • Othello
  *****

  Sbohem komedie. Celá druhá série působí jak poslední den před koncem světa. Mimochodem neuvěřitelné úhly snímání a práce s rámem.(22.1.2019)

 • PanCitron
  ****

  Druhá série přišla o roky později, kvůli časovému vytížení Donalda Glovera a možná je to jen dobře. Je totiž mnohem nápaditější, promyšlenější, trefnější a s přehledem původní sérii převyšuje. Vcelku zajímavou změnou je i značná povídkovost v půlce řady, kdy se každá epizoda zaměřuje výhradně na jednu z hlavních postav, přičemž ostatní odsouvá do pozadí či mnohem častěji se v ní vůbec nevyskytují. Dostává se nám tak mnohem víc čistě žánrových epizod, kdy jeden díl připomíná thriller a druhý třeskutou komedii. Ne vždycky to úplně sedlo, ale stále to bavilo. Oblíbené epizody: Teddy Perkins, FUBU(11.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace