• TheSpearCZ

New Day vs. The Club: Proč...proč pořád New Day...k čemu tam ty tituly vůbec jsou, když už přes 400 dní je mají oni? Těžké zklamání. T.J. Perkins vs. Brian Kendrick: Dobrý zápas jen mě štve, že změnili Perkinsovi Theme, Devastate byla skvělá. Sheamus vs. Cesaro: Na konec zápasu si nestěžuju, udělali to dobře, že ani jeden neprohrál. Charlotte vs. Banks vs. Bayley: Očekával jsem obhajobu Charlotte, ta přišla... Rusev vs. Roman Reigns: Tady nemá cenu něco řešit, polovina lidí mu to přála a polovina lidí ho nesnáší (já bohužel patřím do té druhé skupiny), takže mojí reakci znáte. Ten Superman gimmick je něco strašného. Sami Zayn vs. Chris Jericho: Čekal vůbec někdo výhru Zayna? Kdybych se na zápas nepodíval, tak nic nezkazím. A Kevin Owens vs. Seth Rollins: Dobrý zápas, ale že by to bylo něco extra? Bohužel ne a je to škoda. Za týden si nevzpomenu že nějaká takováhle PPV vůbec byla, ale zklamání jsem se nevyhnul. 2*(26.9.2016)

NEW DAY VS. THE CLUB - 3* - Gallows a Anderson mě opravdu nebaví, naopak New day mi stále nelezou na nervy a stále je dokážu sledovat se zaujetím. TJ PERKINS VS. BRIAN KENDRICK - 2* - CWC mě poprvé na PPV nijak extra zazaujalo. Čekal jsem větší skákačky. TJP je totálně zajimavý wrestler a Brian je trochu charismatičtější, ale stejně žádný zázrak. CESARO VS. SHEAMUS - 5* - Od tohoto zápasu začala pořádná PPV! Paráda, co oba předvedli. Dostali se na totálně maximum. Moc se těším na The Bar! SAMI ZAYN VS. CHRIS JERICHO - 4* - DVa moji oblíbenci. Super zápas, konečně výhra pro Y2J. Jen tak dál. CHARLOTTE VS. BAYLEY VS. SHASHA BANKS - 4* - Velmi dobrý divas match. Všechny předvedly, co mohly. Škoda jen té pro mě nesmyslné dominance Charlotte. Trošku to kazí požitek z překvapení. RUSEV VS. ROMAN REIGNS - 4* - I když naprosto nesouhlasím s Romanovým postavením a protěžováním, tak tento zápas se vyvedl. Rusev mě hodně bavil a dlouho jsem alespoň doufal, že bude mačkat. KEVIN OWENS VS. SETH ROLLINS - 5* - Nakonec další parádička. KO i Seth jsou naprosté špicky a ukázali znovu, co dovedou.(4.6.2018)

• C.J. Perry

• - Oficiální skladbou show je píseň „Bulletproof“ od Young Guns. (TheSpearCZ)