poster

Následníci 2 (TV film)

 • USA

  Descendants 2

Rodinný / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2017, 111 min

 • oveckaoa
  ***

  Je to slabší než první díl a i zápletka stojí za kulové. Záporačka je tam úplně zbytečná jelikož nic nepřevede (nejspíše si ji šetří na další díl) a o její posádce se člověk ani nevyjadřuje radši ti tam jsou do počtu vyloženě. Zachraňují to jen songy,kterou jsou povedené a řekl bych dokonce i lepší než v jedničce.(15.9.2017)

 • Johnny.ARN
  *

  Na toto som vážne pristarý. Ale slečny a pesničky boli pekné. 1 z 5(10.9.2017)

 • michalkop
  odpad!

  Naprosto vůbec můj styl. Díval jsem se na to v letadle a po první půl hodině jsem to musel vypnout. Herci se pitvořili a vůbec neuměli hrát. Zápletka vůbec žádná, lokace prostředí a kostýmy naprosto otřes. Písničky taky nic moc. Na to jsem ve 30 už noc starý nebo mi k tomu chybí marijánka a houbičky.(30.1.2018)

 • Sirina_
  ****

  Písničky byly mnohem lepší než v jedničce a zápletka docela ušla. Co mě štvalo byla spíš hlavní "záporačka" která se svojí posádkou, kromě keců a zpěvu nepředvedla absolutně nic. Finální souboj byl taky k ničemu. Akorát jsme zjistili, že jedno zařvání a drak vyřeší každý problém. Co se týče ostatních bitev ty stály za to. Ať byly taneční, nebo jako vystřižené z pirátů z Karibiku, mě to prostě sedlo. Celkově jsem si ten film užila a stojí za shlédnutí.(19.9.2017)

 • MartinRiggs
  ****

  Každej si myslí, že na takový typy filmů jsou věkový limity a že to není moc pro starší, ale ve všem od disneyho je nějaká hlubší message. Následníci nedisponujou velkým rozpočtem a ano, je to zčásti znát, ale tím spíš oceňuju výsledek. Slušné výkony hodně mladých herců, zajímavý nápad spojení disney světa, skvostný soundtrack.(17.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace