Popelka v teniskách

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 92 min

• lubospoti

Naleštěná bída. Pod lesklým pozlátkem se skrývá prázdnota. Přestože děj vychází z klasického příběhu, jeho provedení je tak klišovité a unylé, až to hezké není. Chápu, že cílová skupina jsou děti (především holky) okolo deseti let. Ale tím, že se jim budou servírovat podobné skvosty, tak jejich vnímání světa bude přesně takové jako je tento film. Hlavně, aby to navenek nějak vypadalo.. Co se skrývá uvnitř je úplně fuk..(24.2.2018)

• ARI50

Jako vázně, to už nemyslíte vážně koho taková sračka napadla, hrozný všude kde to šlo.(12.11.2018)

Filmových adaptací na téma popelka již bylo natočeno snad tucet. Přesto, že většinou u diváků tyto filmy sklízejí spíše kritiku než pozitivní hodnocení. Myslím si, že u spousty z nich si filmaři moc nelámají hlavu nad příběhem a samotnou zápletkou. A to se stalo bohužel i tentokrát. Po půl hodince po zhlédnutí filmu jsem už ani nevěděla jména dvou hlavních hrdinů – tedy současné popelky/opravářky motorek a prince/americké popstar. Film mě ani neurazil, ale ani neoslovil. Víckrát se už, ale na něj nepodívám.(8.11.2016)

• gegina31

Jsem opravdu velká milovnice pohádek a Popelka patří snad mezi mé nejoblíbenější a ikdyby byla natočená tisíckrát, tak já se na každou novou verzi velmi ráda podívám...ale co tohle mělo znamenat....Fuj, honem rychle smazat, do koše. Tohle nikdy nemělo spatřit světlo světa(20.6.2018)

Popoluška tu už bola v toľkých rôznych obmenách, že už je naozaj ťažké vymyslieť niečo nové. V tomto prípade konfrontácia divadelné predstavenie vs. realita. Celkom dobrý nápad podľa mňa, akurát že začiatočná fáza filmu bola strašná (najmä ten úvodný song). Potom sa to celkom rozbehlo a bolo to napokon celkom fajn. Aj keď herecké obsadenie nič extra, a najmä Sofia Carson mi až tak do role Popolušky nepasovala. No a tá mega-otravná macocha mi išla nehorázne na nervy. Ale koniec dobrý, všetko dobré (akurát hodnotenie priemerné = 3*).(23.9.2016)

akoze ten vacsinou nevydareny playback tomu uberal... ale niektore hefty oli super... Harry Potter + zvuk v tomto kralovstve sa siri velmi dobre.... a podobne... celkom som sa dobre zasmiala :D(1.4.2018)

• iXtr3m3

Miliónty pokus o popolušku vo svojom trápnokomediálnom pojatí. Ale keďže sa to páčilo mojej malej 5ročnej dcérke, tak dve hviezdy dám.(1.5.2019)

• kerkulka

N-u-d-a. S (moderníma) popelkama to jde holt čím dál tím víc dolů. Zlatá Hilary, snad i ta Selena a Lucy... ale tohle, tohle už jsem fakt nedala. Ničím to nenadchne ani neudrží u obrazovky, "vtipný" scénky jsou tak akorát trapný a mimo mísu, až z toho mám chřipku jak při korunovačních klenotech. Tohle je "Popelka" protlačená krz cedník, následně propasírovaná lisem na česnek a utopená ve spálenym oleji.(11.8.2017)

• tyna97

Pro mě naprosto nudné nekoukatelné, asi jako všechny filmy a seriály pro teens na Disney Channelu. Kolik takových "Popelek" ještě bude?(24.2.2018)

Hodnotí 11letá dcera (její slova): příběh o dívce, která je vlastně moderní Popelkou. Nejvíce se mi líbil ten příběh, přesto, že není neotřelý, tak mne bavil. Také se mi na snímku líbilo, že to dobře dopadlo. Všichni krásně zpívali a byl tam tanec. Dcera dává 3 hvězdičky. Za mne je to sračka.(4.3.2018)

• Armin82

Zase další odpad s touto tématikou, že to ty američany stále baví. Aspoň, že dokážou z těch svých milionů zbytečných lidí, vybrat krásnou herečku. 10% za hlavní protagonistku(23.9.2018)

• kilobyte

Další zbytečná adaptace na starou pohádku, která těží ze slavného jména. A jestli neumřeli, točí špatné filmy dodnes.(4.3.2018)

Asi jsem se zamiloval... Na samém začátku hlavní představitelka tancuje v přiléhavé černé kůži a je neuvěřitelně sexy!!! To je důvod, proč jsem tento film dokoukal a proč jsem dal hvězdu navíc. Příběh Popelky (pokolikáté už?), která je zároveň automechaničkou. Příběh je velice nenáročný a nemá moc kvalit, ale je zčásti originální.(4.10.2018)

• Martin29

První píseň je tak tragická, že jsem měl chuť to vypnout naštěstí se to rozjede. Je to zhruba o tom, že jakýsi zpěvák natáčí muzikál o Popelce kde příjde na kásting macecha se třemi dcerami. Jedné, která je tam jako doprovod a něco jako osobní služka se on zalíbí a rozhodne se ho zaujmout, aby se ale neprozradila musí ze sebe dělat někoho jiného. Příběh 40 procent písně 60 procent (až na tu první povedené) kostýmy 80 procent opravdu povedené choreografie 60 procent. Celkově 40 procent ideální film do tv třeba na Disney Channell P.s. žánr fantasy to jako vážně?(7.9.2016)

• NagatoPein

No nie? Kto by to bol povedal. Brak s produktovým placementom Samsung tabletu.(6.1.2018)

• Sylviiik

Nemyslíte, že už je těch parodií na popelku nějak moc? Moderní popelka, A zase ta popelka, a ještě tohle? Je to stále omílané téma dokolečka. Kdyby to aspoň za něco stálo... Ale tohle nemá šmrnc. Neupoutá to, je to všechno přehnané....a tak nějak uječené!!!(30.9.2018)

• HaarleyKvin

NECHCI NIKOHO URAZIT NOO NENÍ TO NIC MOC NEBO TAKHLE VIDĚLA JSEM LEPŠÍ(28.10.2018)