Popelka v teniskách

• USA A Cinderella Story: If the Shoe Fits (více)

Tesse, která pracuje jako mechanik v autoservisu, macecha poručí, aby ji i s nevlastními sestrami doprovázela opět jako holka pro všechno na konkurz na muzikál o Popelce. Hvězdou muzikálu má být slavný zpěvák Reed West, ze kterého všechny dívky šílí. Tessa se tam spřátelí se sympatickou maskérkou Georgií. Žena ji přemlouvá, aby se konkurzu zúčastnila, protože ji viděla tančit a je přesvědčená, že má šanci zvítězit. Dívka je v blonďaté paruce s kontaktními čočkami, které jí změní barvu očí, k nepoznání. Vydává se za Bellu Snow, zpěvačku z Anglie. Na konkurzu oslní, ale když se objeví její macecha, poleká se a uteče. Nechá po sobě pouze střevíček - tedy vlastně tenisku. Zpěvák Reed už nechce v konkurzu pokračovat, je přesvědčen, že svou Popelku našel, teď ale ještě musí najít její představitelku. (TV Nova)

Eliott

Šaškárna. Měl jsem to ,,potěšení" chvíli sledovat tento výtvor v čekárně a jen velmi těžko lze nalézt horší filmovou úroveň. Ani by nevadila změna příběhového konceptu, ale proboha! Když už, chtělo by to alespoň mít co nabídnout. Vždyť je to úplně uhozené a trapné s jedinou ucházející písničkou na závěr. Odpad. ()

Arsenal83 odpad!

Po takej modernej Populuške by princ tú črievičku hodil a nie to, že by ju ešte hľadal, či jej sadne na labu. A nech to je už črievička alebo takáto smradľavá prepotená teniska. Sofia Carson vyzerá dobre, len tie moderné popolušky už nemajú tvár od popela umazanú, ale od niečoho iného, genetickejšieho. ()

Surina

Filmových adaptací na téma popelka již bylo natočeno snad tucet. Přesto, že většinou u diváků tyto filmy sklízejí spíše kritiku než pozitivní hodnocení. Myslím si, že u spousty z nich si filmaři moc nelámají hlavu nad příběhem a samotnou zápletkou. A to se stalo bohužel i tentokrát. Po půl hodince po zhlédnutí filmu jsem už ani nevěděla jména dvou hlavních hrdinů – tedy současné popelky/opravářky motorek a prince/americké popstar. Film mě ani neurazil, ale ani neoslovil. Víckrát se už, ale na něj nepodívám. ()

gegina31

Jsem opravdu velká milovnice pohádek a Popelka patří snad mezi mé nejoblíbenější a ikdyby byla natočená tisíckrát, tak já se na každou novou verzi velmi ráda podívám...ale co tohle mělo znamenat....Fuj, honem rychle smazat, do koše. Tohle nikdy nemělo spatřit světlo světa ()

Aljak

Popoluška tu už bola v toľkých rôznych obmenách, že už je naozaj ťažké vymyslieť niečo nové. V tomto prípade konfrontácia divadelné predstavenie vs. realita. Celkom dobrý nápad podľa mňa, akurát že začiatočná fáza filmu bola strašná (najmä ten úvodný song). Potom sa to celkom rozbehlo a bolo to napokon celkom fajn. Aj keď herecké obsadenie nič extra, a najmä Sofia Carson mi až tak do role Popolušky nepasovala. No a tá mega-otravná macocha mi išla nehorázne na nervy. Ale koniec dobrý, všetko dobré (akurát hodnotenie priemerné = 3*). ()

kocik1 odpad!

Nejhorší Popelka v moderním teenegerském kabátku, kterou jsem viděla. Toporná, nevtipná, uši tahající, vlastní oči nevěří, že ještě dobře vidí. :-( ()

skretik

akoze ten vacsinou nevydareny playback tomu uberal... ale niektore hefty oli super... Harry Potter + zvuk v tomto kralovstve sa siri velmi dobre.... a podobne... celkom som sa dobre zasmiala :D ()

iXtr3m3

Miliónty pokus o popolušku vo svojom trápnokomediálnom pojatí. Ale keďže sa to páčilo mojej malej 5ročnej dcérke, tak dve hviezdy dám. ()

tyna97

Pro mě naprosto nudné nekoukatelné, asi jako všechny filmy a seriály pro teens na Disney Channelu. Kolik takových "Popelek" ještě bude? ()

Bozvav

Hodnotí 11letá dcera (její slova): příběh o dívce, která je vlastně moderní Popelkou. Nejvíce se mi líbil ten příběh, přesto, že není neotřelý, tak mne bavil. Také se mi na snímku líbilo, že to dobře dopadlo. Všichni krásně zpívali a byl tam tanec. Dcera dává 2 hvězdičky. Za mne je to totální sračka. ()

kerkulka

N-u-d-a. S (moderníma) popelkama to jde holt čím dál tím víc dolů. Zlatá Hilary, snad i ta Selena a Lucy... ale tohle, tohle už jsem fakt nedala. Ničím to nenadchne ani neudrží u obrazovky, "vtipný" scénky jsou tak akorát trapný a mimo mísu, až z toho mám chřipku jak při korunovačních klenotech. Tohle je "Popelka" protlačená krz cedník, následně propasírovaná lisem na česnek a utopená ve spálenym oleji. ()

kilobyte odpad!

Další zbytečná adaptace na starou pohádku, která těží ze slavného jména. A jestli neumřeli, točí špatné filmy dodnes. ()

Armin82

Zase další odpad s touto tématikou, že to ty američany stále baví. Aspoň, že dokážou z těch svých milionů zbytečných lidí, vybrat krásnou herečku. 10% za hlavní protagonistku ()

buchannon

Asi jsem se zamiloval... Na samém začátku hlavní představitelka tancuje v přiléhavé černé kůži a je neuvěřitelně sexy!!! To je důvod, proč jsem tento film dokoukal a proč jsem dal hvězdu navíc. Příběh Popelky (pokolikáté už?), která je zároveň automechaničkou. Příběh je velice nenáročný a nemá moc kvalit, ale je zčásti originální. ()

Veeria

Originální verze na motivy Popelky, sice místy úsměvné, ale proč ne? Mně se film líbil, sedl mi do noty. Ústřední dvojice sympatická, Sofia Carson je obdařena krásou i talentem. Mám ji moc ráda. Oceňuji i pěkné písničky a zakomponování myšky do příběhu. A místo dýňového kočáru motorka? Vtipný. I kostým tučňáka. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

xxxLussyxxx

I když mi na začátku přišlo trapné, jak tam tancovali, jak to bylo nepřirozené, tak i tak se mi to líbilo, mělo to fajn neokoukaný příběh na rozdíl od ostatních popelkovských filmů. Hlavní ženská postava krásně zpívá a ještě k tomu se krásně na ni kouká. Hlavní mužská postava byla dobrá, ale na to, že to měla být nějaká slavná osobnost, tak mi přišel málo charizmatický, něco mu chybělo... Ale jinak dějově fakt super a místy jsem se i zasmála. Kdo má rád romantické komedie, doporučuju. ()

Fuzzytomato

Fajn kulisa k ranným cereáliám. Film má dobrú atmosféru a je trápno-smiešny, akurát vhodný pre teenagerov. Trochu sa tam aj spieva ale v dnešnej dobe nieje problém vypnúť zvuk. V podstate je to celé o tom ako obyčajná blond parochňa dokáže človeka zmeniť na nepoznanie. Hlavná postava je nesympatická a tá desivá ryšavá pani je majiteľkou plyšového psa. Radosť pozerať.  ()