NXT TakeOver: Toronto (TV pořad)

Sportovní / Akční

Kanada, 2016, 144 min

Tady není vůbec co řešit, nejlepší PPV roku 2016.(20.11.2016)

NXT sa so svojim snáď najlepším wrestlingovým rosterom na svete presunulo do kanadského Toronta, kde sa podľa zápasovej karty chystalo nadeliť ďalšiu porciu kvalitnej športovej zábavy. A ako už pre tento brand býva zvykom, ani v tomto prípade neostal divák sklamaný, ale v porovnaní s viacerými predchádzajúcimi shows, bola prvá kanadská pomerne slabším zážitkom. Z pätice zápasov večera bol povestným "showstealerom" určite zápas o tag teamové tituly NXT "2 out of 3 Falls Match" medzi šampiónmi "The Revival" (Scott Dawson a Dash Wilder) proti dvojici "#DIY" (Johnny Gargano a Tommaso Ciampa). Práve druhá menovaná dvojica sa po viac než dvadsiatich minútach nadupanej ringovej akcie mohla tešiť zo zisku šampiónskych opaskov a diváci tak mohli oslavovať spolu s nimi. "#DIY" v ringu sledujem veľmi rád a preto ma ich víťazstvo takisto potešilo. Čo sa zvyšných zápasov týka, svojim priebehom ma viacej neoslovil už žiaden z nich, ale takisto potešil ringový návrat Mickie James do WWE po šiestich rokoch. NXT TakeOver: Toronto ponúklo niekoľko pekných a potešujúcich momentov, ringové nástupy spôsobujúce zimomriavky a relatívne solídne kanadské publikum. Zápasovo to však vidím ako priemernú záležitosť, čo je u NXT trochu prekvapujúce, ale pochopiteľné. Nie každá show musí ponúkať päťhviezdičkové dychberúce infarktové zápasy. Nesklamalo, nenadchlo, ale príjemne športovo zabavilo.(20.11.2016)