Show se uskutečnila 19. listopadu 2016 v Air Canada Center v Torontu. Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Bobby Roode vs. Tye Dillinger
2) The Authors of Pain vs. TM-61 (Dusty Rhodes Tag Team Classic Finals, Paul Ellering bude viset nad ringem ve žraločí kleci)
3) The Revival vs. DIY (NXT Tag Team Championship, Two-out-of-Three Falls Match)
4) Asuka vs. Mickie James (NXT Women's Championship)
5) Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe (NXT Championship) (TheSpearCZ)

GTS_PUNK

NXT sa so svojim snáď najlepším wrestlingovým rosterom na svete presunulo do kanadského Toronta, kde sa podľa zápasovej karty chystalo nadeliť ďalšiu porciu kvalitnej športovej zábavy. A ako už pre tento brand býva zvykom, ani v tomto prípade neostal divák sklamaný, ale v porovnaní s viacerými predchádzajúcimi shows, bola prvá kanadská pomerne slabším zážitkom. Z pätice zápasov večera bol povestným "showstealerom" určite zápas o tag teamové tituly NXT "2 out of 3 Falls Match" medzi šampiónmi "The Revival" (Scott Dawson a Dash Wilder) proti dvojici "#DIY" (Johnny Gargano a Tommaso Ciampa). Práve druhá menovaná dvojica sa po viac než dvadsiatich minútach nadupanej ringovej akcie mohla tešiť zo zisku šampiónskych opaskov a diváci tak mohli oslavovať spolu s nimi. "#DIY" v ringu sledujem veľmi rád a preto ma ich víťazstvo takisto potešilo. Čo sa zvyšných zápasov týka, svojim priebehom ma viacej neoslovil už žiaden z nich, ale takisto potešil ringový návrat Mickie James do WWE po šiestich rokoch. NXT TakeOver: Toronto ponúklo niekoľko pekných a potešujúcich momentov, ringové nástupy spôsobujúce zimomriavky a relatívne solídne kanadské publikum. Zápasovo to však vidím ako priemernú záležitosť, čo je u NXT trochu prekvapujúce, ale pochopiteľné. Nie každá show musí ponúkať päťhviezdičkové dychberúce infarktové zápasy. Nesklamalo, nenadchlo, ale príjemne športovo zabavilo. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Unsainted“ od Slipknot. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Devil's Calling“ od Parkway Drive. Třetí oficiální skladbou show je píseň „Hated“ od Beartooth. (TheSpearCZ)