Sláva (divadelní záznam)

Slovensko, 2016, 139 min

Ondrej Spišák

Stanislav Štepka (divadelní hra)

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (3)

Bohužiaľ, tak ako v známej reklame sa konštatuje, že "tohle není Jim Beam", tak musím aj ja o dopozeranej Sláve konštatovať "toto už nie je Radošinské naivné divadlo". S nevôľou som sledoval, ako sa postupom času RND muzikalizuje, ako noví herci nedosahujú úrovne pôvodných a pri Sláve zisťujem, že ani môj obľúbenec Stanislav Štepka už nepíše tak, ako písaval. Stále je to ešte pozerateľné, ale výnimočné momenty už netryskajú, treba si na ne počkať. Niekedy dosť dlho. Napriek všetkému verím, že je to iba prechodné zakolísanie v repertoári úspešného divadla pod taktovkou mimoriadne úspešného a plodného autora.(26.9.2016)

Úžasná podívaná, rozjařující a rozjasňující duši... Pocta Busteru Keatonovi a komikům či komediantům rozdávajícím smích - ostatně jedním z nich je i autor...V sedmdesáti napsat takovou hru úplně na novou notu -a taky zahrát hlavní roli s "gumovým" a stejně vtipným Ondrejem Kovalem- to je k neuvěření. K tomu výborná hudba, tanec, artistická čísla a kousky v rychlosti němého filmu...(30.9.2016)

• Drslw

Hruza des. Smutok a zalost... Strasni herci, strasny scenar, humor nikde a drama tiez nie. Tema totalne mimo nasho priestoru a teda aj chapania...Oproti starym hram je to slabucky odvar, ba ani odvar nie... Vobec netusim zamer celej "hry". Velmi nedostojny koniec S. Stepku. Skoda.(26.9.2016)