Reklama

Reklama

Ed TV

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ed Pekurny (Matthew McConaughey) je docela obyčejný chlapík, který si myslí, že nemůže nic ztratit, když přistoupí na výhodnou nabídku kabelové televize a stane se hrdinou jejich nové show. Téměř přes noc se pořad, sledující Edův život v přímém přenosu, stane obrovským hitem a řadový prodavač z videoobchodu se promění v mediální hvězdu a miláčka celého národa! Hvězdné herecké obsazení včetně Woodyho Harrelsona, Elizabeth Hurley, Dennise Hoppera, Ellen DeGeneres a Martina Landaua a skvělá režie Rona Howarda (Apollo 13) nabízí pobuřující pohled na slávu přes noc a sdílení vašeho života s několika miliony vašich nejbližších přátel! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Vcelku zábavná (>americko-romantická< ;-) komedie, která však zdaleka nevyužila potenciál, nabízející se pohledem do zákulísí čehosi, čemu se poněkud eufemisticky a pokrytecky říká >reality< show. Ovšem rutinér (byť špičkový) typu R.H. vlastně snad ani nemohl natočit něco jiného. A je to škoda, protože tenhle námět měl na daleko víc! A tak vznikla taková nemastná neslaná pohodovka s happyendem, kerá vyšumí právě tak, jako tahle "Ed tv" show. Na nějakou opravdu sžíravou satiru na téma televizních sraček si budeme muset ještě počkat. Možná tak Robert Altman... :-) ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Od tochto filmu som veľa nečakal, ale skončil som prekvapený jeho sviežosťou, vtipom a premyslenosťou. Bál som sa Trumanovej šou chudobného človeka, ale tento film vzal veľa rovnakých tém a roztočil ich rôznymi smermi. Vo filme chýbal Trumanov smútok a ľudskosť, ale rozdiel sa docielil stručnejším a náročnejším spoločenským komentárom. 7/10 ()

Reklama

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Námět je hodně banální a asi proto jsem se taky filmu po léta vyhýbal, i když jsem na něj často narážel na internetu. Nakonec při procházení McConnaugheyho filmografie na něj definitivně došlo. Jenom díky hereckému obsazení. Nelituji. Výtečně napsané a zahrané. Nebudu tady rozpitvávat, jestli je to reálné, naivní nebo geniálně primitivní. Vždyť je to jen obyčejná komedie proboha. Není tu žádné poselství, skrytá filozofie ani objasnění smyslu života. Jen pár postřehů na téma "co s člověkem udělá popularita, ztráta soukromí atd. Scénář je docela vypilovaný a neztrácí příjemné a volné tempo až do konce. Pohodová zábava s přesahem pro přemýšlivé. A výborný Matthew, Woody a další...85% ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Výbornej a hlavně zábavnej film,kterej je teda trochu podobnej Truman Show, ale je to naštěstí dostatečně odlišný, aby to jenom nekopírovalo úspěšnej film. Mathew McConaughey je dobrej, ale daleko lepší je Woody Harrelson, kterej je tam fakt krutej, ale ten je tam pomálu hlavně v druhý polovině tam skoro neni, což je podle mě škoda. Děj to má hodně předvídatelnej, ale je tam spousta skvělejch hlášek a zábavnejch scén, který to plně vynahradí a ještě to má fakt super konec. Ron Howard už sice natočil lepší filmy, ale přesto to je nadprůměrný a já se dobře bavil ()

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Keď dvaja robia to isté, nemusí to byť to isté. Inak: mám rad Frearsove NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI i VALMONTA od pána Formana. Mám rád CAPOTEho, páčil sa mi i verzia toho istého príbehu v INFAMOUS. THE TRUMAN SHOW je klasika, Ed TV ale pláva po povrchu, je prvoplánový a ako komédia mi prišiel dokonca i nefunkčný. Vydržal som po prvú reklamu. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (3)

  • Matthew McConaughey (Ed Pekurny) odpověděl na otázku, zda se díky tomuto filmu nějak změnil jeho pohled na televizi a ostatní média: "Řeknu vám, co se změnilo - změnil se můj pohled na mě a na ostatní slavné lidi. Myslím, že ten film nás hodně zlidšťuje a mnohé vysvětluje. Z jeho první pracovní projekce jsem šel po Times Square, kde visel obří reklamní poutač s Whitney Houston a Mariah Carey. V mnohonásobně nadživotní velikosti. 'Teda, ty už nevěděj co by,' byla moje první přirozená reakce a pak jsem si najednou všimnul, že o kousek dál visím i já. Sice o hodně menší, ale taky nadživotní. Došlo mi, že to není marnivost, ale součást naší práce. Sláva a všechen ten mediální humbuk kolem je prostě součást našeho povolání. Jsme v tom nevinně." (NIRO)

Reklama

Reklama