Pohodová komédia s výborným McConagheyom. Škoda, že Woody tam nemá viac priestoru, jeho výstupy sú najlepšími časťami filmu. Sranda je, že čoho sa v 90-tych obávali, teraz robí každý druhý dement na instagrame a ešte sa v tom medzi sebou podporujú. (Like-for-like) A čím väčšia nula, tým väčšia celebrita platí dodnes, len oveľa monštróznejšom meradle, ktoré trúfam si tvorcovia filmu v tých časoch nevedeli predstaviť ani v najhorších snoch.(9.10.2015)

Docela příjemný film. Nabízí se otázka, jestli bych někdy přistoupila na podobnou záležitost jako Matthew McConaughey. Rovnou a bez váhání odpovím, že za žádnou cenu ne. Moje soukromí patří jen mě a ne celému národu. Novácká Ulice by měla velkou konkurenci, já bych pak mohla chodit kanálama a nebo podepisovat autogramy na letišti.(24.10.2008)

Zajímavý nápad. Zpracování už tak zajímavé nebylo. Připadalo mi, že je tam málo zábavných a komických situací. Je pravda, že párkrát jsem se zasmál, ale to nebylo až tak často, jak jsem čekal. Příběh lásky - klasika. Akorát do toho byl zakomponován zajímavý nápad z reality show. Ale celkově to nemělo tak nějak šťávu a připadalo mi to málo na komedii. Zařadil bych to do romantických komediíí - což jsou většinou romantické filmy s kapkou humoru. Howgh!(2.9.2009)

Zkoušel jste někdo ten slepičí tanec ? Ne ? Tak jestli se mnou chcete bavit jako rovnej s rovným, tak s eho naučte, ale pozor, podle mě ho Woody uměl líp než Matt. Z tématu se dalo vytřískat mnohem víc, proto nechápu to rozpliznutí do dvou hodin ? Za 80 minut by to takovýmhle způsobem s přehledem stačilo. Film mě dává docela dobrou inspiraci ohledne nošení flašky chlastu, dát si jí na krk je opravdu nejlepší možná volba. Film hlavně z počátku umí pobavit, ale tam kde by měla vládnotu satira, často vládne nuda.(30.3.2014)

Docela zajímavé téma ztráty soukromí a celého toho kolotoče reality show, je zde bohužel na rozdíl od trumana použito jenom jako podklad ke klasické americké romantice, což může způsobit velké zklamání všem kdo od tohoto snímku čekájí něco víc než pohodovou jednorázovku, která z hlavy vyfičí při první návštěvě lednice :)(16.5.2006)