Anna (Anna Loos) a jej dvanásťročný syn Max (Mika Seidel) odídu na dovolenku, aby aspoň na pár dní zabudli na nedávne udalosti - smrť ich manžela a otca Stefana. Mimo múrov luxusného päťhviezdičkového hotela však narastá zúrivosť zúfalej chudobnej komunity. Gang vedený bezohľadným Thihahom vpadne do hotela s jasným plánom - uniesť bohatých medzinárodných hostí a požadovať výkupné z príslušných veľvyslanectiev. Iba Anna a hotelový inštruktor potápania, Philippe (Bernhard Piesk), sú schopní uniknúť a skrývať sa v divokej krajine ostrova. Ale Max je braný ako rukojemník. Začína sa zúfalý boj o záchranu milovaného syna... (TV Markíza)

donnanuk odpad!

Tak slabý scenár, už dávno sa mi nestalo aby som každých desať sekúnd filmu hovoril čo všetko robia postavy zle. Katastrofa ()

helrohir

Pozeral som to takmer z donútenia, respektíve som sa musel prispôsobiť, a hoci som to vydržal pozerať až do konca, nejak nadšený z toho nemôžem byť. Ale tak od TV filmu ani nemôžem očakávať žiadne zázraky. Slabí a nesympatickí herci, debilný scenár a amatérska réžia. Sem tam vyskočil nejaký moment napätia, ale celkovo ide o nezapamätania hodnú vec. 30%. ()

laik_60

príšerný sentimentálne dobrodružný film to nezožerú ani nemeckí dôchodcovia so zmyslom pre sentiment. Herečka prsnatá a ritnatá a hubata... príšerné lezenie po skale .. no hovadina na entu. Ani neviem prečo som dal až dva body. Komu toto komerčná televízia kupuuje to naozaj neviem . ()