Jiřina Bohdalová a Radek Brzobohatý (E18) (epizoda)

Krátkometrážní / Dokumentární

Česko, 2011

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• igi B.

D(e)G(e)N(e)K . . . Duplikovaná galerie národního kýče... Co se těchhle vývarů týče... :-/ - - - P.S. J.B. - 1*, R.B. - 2* - - - P.P.S. A kdy už pražská čudlárna přestane fňukat, že na (hlavně tu jejich, že...) kultúru nejsou peníze?! - - - - - (Poprvé viděno - jak původní medailonky tak i tento současný vývar pro vejvar - 3.5.2011 na >vyvařeném prostoru< , hodnocení i komentář zde jako marně první - 3.5.2011)(3.5.2011)

• NinadeL

Žasnu nad recyklací. Vzít dva hotové a provařené dokumentární cykly, poslepovat díly a dát tomu nový název? Prosim?(13.9.2012)

• Snorlax

Takové nudné tlachání dvou známých herců.(10.10.2011)

První část s Jiřinou Bohdalovou byla kouzelná. Umí vypravovat jako málokdo a vůbec, zdá se mi, že není nic s čím by si neporadila. Obdivuju takový lidi, zvlášť když se s tím nechlubí na každém rohu. A Radek Brzobohatý se zdá být neméně spokojeným:-)(5.5.2011)

Milé ohlédnutí dvou našich předních hereckých osobností, z nichž jeden už bohužel není mezi námi. Protože je osud spojil i ve svazek manželský, myslel jsem, že to bude jejich ohlédnutí za společným životem, ale nebylo tomu tak. Přesto bylo velice příjemné oběma hercům naslouchat.(7.8.2016)

• Martin741

Zatial co herecku menom Bohdalova osobne mozem /nejdem sa rozpisovat k jej sucasnemu vyjadrovaniu ....../, ale ta druha osoba R. Brzobohaty, tak tuto osobu som nikdy nemal rad a ani neuznaval. Tento dokument je preto taky pod - az - priemerny s jednou mne nesympatickou osobou. 39 %(29.3.2013)