Nepřekonatelná dvojice z TARDIS, jako vždy okouzlující a fantastičtí David Tennant a Catherine Tate, hromada hereckých hvězd té nejvyšší kategorie a jedno dechberoucí vystoupení za druhým. Tu slabší, tu lepší, to je sice pravda, ale všechny parádní. Tohle se prostě musí vidět. A když ne celé (i když to by byla škoda), tak alespoň ty dva panáky z toho muzikálu a ten nejlepší skeč z celého večera - protože kdo z vás ví, jak správně říct To Be ÓÓÓR Not to Be? A ta největší hvězda je tady stejně princ Charles. A to finále, kde se sešli úplně všechny, to mě málem rozbrečelo. Prostě neskutečně nádherné představení plné fantastických hereckých výkonů a těch nejlepších moderátorů vůbec. Kdo neviděl, nechť lituje své chyby, neboť toto jest skvostným dílem nad ostatními. Já nechci být rasista, ale ten černej Romeo hned na začátku, to bylo jako co? 95%.(16.1.2018)

Shakespearovská zábavná, leč neúměrně dlouhá show pro běžné (nenáročné) diváky, kterou ozdobili herci a další performeři různé úrovně. Julie Denchová, McKellan a pár jiných jsou ovšem výborní a kvůli nim navyšuji.(24.8.2018)

Děkuji ČT art za to, že nám pouští takové skvosty. Opravdový zážitek vidět špičkové britské herce na jednom jevišti. Nádherné spojení hudby, tance a divadla. A navrch s vtipem. Nenechte si ujít!(25.1.2018)

Litujtež, ó, malověrní, kteříž jste neviděli aspoň ten skvělý gruppenskeč k TO BE OR NOT TO BE...!(16.1.2018)