Sex Doll

• Francie Sex Doll

silentname

Tak toto bolo úprimne špatné. "Sex Doll" akosi vôbec nechce rezonovať ako thriller, ktorý by bol hodný svojho názvu a miesto toho je to rovnaký romantický film ako som naposledy videl v prípade "Hacker´s Game". Realita je taká, že s týmto filmom mám rovnaké problémy ako som mal aj s "Hacker´s Game." Nefunguje to v thrillerovej rovine. Dramatické momentky sú odfláknuté a miesto toho sa to sústredí na romantickú dejovú linku, čo z filmu berie absolútne akýkoľvek záujem. Začiatok bol dobrý a celkom som mal pocit, že sa to zčne niekam posúvať, no v momente ako pochopíme, že prvá hodina filmu bude len sledovanie našich dvoch hlavných hrdinov a ako sa postupne budú zamilovávať, tak všetko začne rýchlo padať dole. Film ani vizuálne nie je nijakým spôsobom šokujúci, nemá v sebe žiadnu erotiku, nemá v sebe nič, čo by ho dokázalo urobiť aspoň trošku zaujímavejším. V strede máme jednu trhillerovú momentku a možno ku koncu sa nejaká akcia do toho zapojí, ale inak je toto film absolútne zabitý svojou romantickou dejovou líniou, kde sa všetko začne komplikovať, keď pochopíme kto je vlastne náš hlavný hrdina. Nebudem to spoilovať v prípade, že by ste mali záujem tento film vidieť, no nemyslím si, že je to hodné vášho času. Ak čakáte niečo silné, niečo šokujúce, alebo čo len trošku zaujímavé, tak toto nie je film pre vás. Ak chcete mať romantiku medzi luxusnou prostitútkou a neznámym chalanom, tak toto je film pre vás. Režijne a vizuálne to pre mňa možno ponúka trošku viac ako "Hacker´s Game" a možno aj dialógy nie sú tak odfláknuté a má to aspoň nejakú tú momentku, ale ako celok je to zabitý film s nulovou atmosférou a razanciou. A tú práve potrebuje najviac. Má ísť o thriller. Hodnotenie: D+ ()

kaylin

Čekal jsem odvážný film, ale místo toho jsme dostali romanticko-dramatickou nudu, která se snaží ukázat, jak je to těžké v tom, co holky dělají, pokud chtějí nebo musí. Ale přitom ten film nedovede ukázat nic, co by bylo skutečně děsivé, hnusné, odporné, nebo prostě nějaké takové. Je to jen hledání sebe sama s něčím, co by i mohlo být happy end. Příšerné. ()