Show se uskutečnila 20. března 1994 v Madison Square Garden (New York). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Bret Hart vs. Owen Hart
2) Bam Bam Bigelow & Luna Vachon vs. Dink the Clown & Doink the Clown
3) Randy Savage vs. Crush (Fall Count Anywhere Match)
4) Alundra Blayze vs. Leilani Kai (WWF Women's Championship)
5) The Quebecers vs. Men on a Mission (WWF Tag Team Championship)
6) Yokozuna vs. Lex Luger (WWF World Heavyweight Championship, Mr. Perfect jako speciální rozhodčí)
7) Earthquake vs. Adam Bomb
8) Razor Ramon vs. Shawn Michaels (WWF Intercontinental Championship Ladder Match)
9) Yokozuna vs. Bret Hart (WWF World Heavyweight Championship, Roddy Piper jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

nevermore

Konečně jednou WM bez protivnýho neporazitelnýho Hulka, Bret a Owen zápas byl výjimečný a musím říct, že Ladder match mezi SHawnem a Scott Hallem, byl do té doby něčím nevídaným. 80% ()

Nix

Ok, tahle Wrestlemania je fakt boží. Nejen díky začátku, kdy se utkají bratři proti sobě, nebo Yokozuna se porve o titul s Lugerem a potom s Bretem, ale pro mne vrchol byl Razor vs Shawn a jejich Ladder Match. Tohle je opravdu boží a po všech těch letech a tolika zápasů s žebříkama, tenhle zápas opravdu dokáže zaujmout, oba dva se toho nebojí a prostě zase Razor ukázal, že být bad guyem je opravdu cool. Tohle stojí za to vidět. ()