Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Morgan (Dean Cain), chicagský policajt, je rozhodnutý hrát smrtící hru na "kočku a myš" s profesionálním zlodějem Jimmy Scalzettim (Eric Roberts). Scalzetti požaduje 12 miliónů dolarů za rukojmí. Čas rychle ubíhá a "lov" se stává smrtelně nebezpečný. Erika Elleniak hraje v tomto filmu detektivku. (oficiální text distributora)

Recenze (4)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Jo tak tohle mě bavilo, nemůžu si pomoc ale když nepočítám sentimentální konec, tak jsem se opravdu bavil od začátku do konce, jistě je to kopírovačka Die hardu bez Willise či jiným lepších herců, ale hláškuje se tu jakž takž stejně a prostě je to blbost na kterou se dobře kouká, Roberts hraje překvapivě dobře v rámci možností a Cain mi konečně poprvé přijde jako sympaťák, dále musím pochválit hudbu který je vskutku parádní, jak ale říkám škoda toho nudného konce který je strašně křečovitý. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Solidna televizna variacia na Smrtonosnu pascu v ktorej hraju hned traja moji oblubenci, ktorych kariera sa prepadla do totalnych sraciek, ale tentoraz mali stastie na v ramci TV pomerov slusny vysledok. 6/10. ()

ripo 

všechny recenze uživatele

Predstavte si Smrtonosnú pascu s Bruceom Willisom ... Predstavte si takmer obdobnú zápletku. Vianoce. Veľká krádež. Neortodoxný policajt. Naštrbené manželstvo. Sami vo veľkej budove plnej grázlov a zopár dobrými rukojemníkmi. Citové vydieranie z jednej i druhej strany. Osamotený pomstiteľ ..... Potom to všetko vydeľte štyrmi a vznikne Sklenená pasca ..... Čo mi už len chýbalo, bolo špinavé a zakrvavené tielko B.Willisa ..... ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama