The Crossing Hero

• Tchaj-wan Chao Ji Da Ying Xiong (více)

Vavča

Dva strážci dynastie Ming ze 14. stol. pronásledují rebela - Hong Xi Dong, který odmítá vydat perlu jejich samozvanému císaři. Neplánovaně se oba strážci octnou na Tchaj-wanu, kde na ně čekají nástrahy moderního života. Rovněž je zde soukromé očkoHong Xiao Dong (Jiro Wang) se až příliš podobá jejich nepříteli. Typický tchaj-wanský pelmel akce, komedie, romance. Navíc si Jiro Wang roli rozpustilého, namistrovaného detektiva vyloženě užívá. Terorizuje otravnou novinářku Zhang Xian Ting (Nikky Hsieh, se kterou má řadu střetů. Všechny klišé obsažena, záchrana světa, tajemná organizace atd. Nejvíce však trpí scénář po stránce detektivního pátraní závěrečného střetu. Do dílu 14 super, do dílu 19.-20. dobrý, pak nechápu, co se tam sakra děje? Code Geass TV sérií je na světě! Proč přesunout děj na vedlejší postavy, když na to nemají seriál utáhnout? Jak jsem psal dochází tomu šťáva, napětí i humor, což je škoda. Protože obsazení bylo fakt dobré, navíc je tu mírně řečeno překočkováno!!! Nikky Hsieh, Kirsten Ren, Larisa Bakurova. Parádní komediální záseky a humor, který se Vám vryje do paměti. Ale ten finiš... No nic ze studijních důvodů si to nechám projít hlavou ještě jednou, zda seriálu nekřivdím, ale podle mě z toho šlo vytřískat více, za méně dílů. Hudební opening a ending nic moc, ale hudba v seriálu dobrá, technické zpracování rovněž, akce docela dobrá. Tři a půl hvězdy a uvidíme, co repríza, ten konec byl značně wtf. ()