Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maye Sulliwayové je 35 let, má malou dceru a je vdova. Než její muž nečekaně zemřel, byla s dítětem v domácnosti, teď pracuje v obchodě se sportovními potřebami své přítelkyně Chantal a přemýšlí, jak by si zvýšila kvalifikaci. Když její dcera odjede na letní tábor, přihlásí se na stáž do firmy Kizzmit, která se zabývá vývojem sociálních aplikací, aby si zvýšila kvalifikaci. Mezi ostatními stážisty z řad mileniálů se zprvu necítí moc dobře, ale brzy ji mezi sebe přijmou. Mnohem snáz ale naváže kontakt s Willem Martinem, mladým, pohledným a charismatickým generálním ředitelem společnosti, který jí nepokrytě dává najevo svůj zájem. Zalíbí se i svému bezprostřednímu šéfovi, finančnímu řediteli Colinu Fitzgeraldovi. Od Willa se Maya dozvídá o Pitch-Festu, soutěži o nejlepší nápad na novou aplikaci, které se kromě zaměstnanců mohou zúčastnit i stážisté. Maya takový nápad dostane Steps for Good by měla být aplikace, která by uživatelům umožnila přispívat na charitativní organizace a zároveň pěstovat turistiku. Jako první svěří svůj nápad Colinovi. Ten okamžitě pochopí, jaký má potenciál, a ačkoli Kizzmit by z něj měl velký prospěch, poradí jí, aby si svůj nápad nechala pro sebe... (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Produkce Hallmarku mě udivuje. Nejtěžší na těhlech natáčeních je sehnat dostatečně pěknou lokalitu, kde film uložit. Prázdninová láska samozřejmě není jiná. O příběhu víte první poslední po 5 minutách, můžete jen předvídat pro jakého z těch 2 sympatických pánů se naše hrdinka Maya rozhodne! Napínavé od začátku do konce...akorát že vůbec! ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Příjemná červená knihovna 1)  si zaslouží pozornost snad jen s ohledem na pár pěkných chlapů. 38letý Colin Fitzgerald (ekonomický ředitel) s pěknou štíhlou postavou, 30letý Travis Milne (tvůrčí ředitel Will Martin) a 25letý zajímavý Aidan Kahn (stážista Josh)._____ 2)  Vlastně si po pár dnech říkám, proč jsem filmu dal tři hvězdičky. Asi proto, že se na to docela hezky koukalo. ()

Reklama

marshmallow1 

všechny recenze uživatele

Pohodový romantický film. Hodnocení 3+. Hlavní hrdinka pošle na prázdniny dceru na tábor. Jelikož si sama dodělává vzdělání, přes prázdniny dělá stáž pro IT firmu. Jsou tam hned dva "spolumajitelé". Oba jsou hezcí a šarmantní. Jeden je však více přísnější, pracovitější a jede dle pravidel. Druhý je více uvolněný, kreativní a bere věci více na lehkou váhu. Hlavní hrdinka se zaplete s oběma muži, i přesto si nakonec vybere toho, který v ní věřil už od samého začátku. Ten druhý se totiž zachová jako mizera, který jí ukradl nápad. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o žádné veledílo, ale jako nenáročná oddechovka na letní či deštivé dny se to dá přežít. (45%) ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama