poster

Tygři v domě (TV seriál)

 • Česko

  Domácnost s tygry

 • Velká Británie

  Tigers About the House

Dokumentární

Velká Británie, 2014, 6x51 min

Hrají:

Andrew Lincoln (vyp.)

Střih:

Mike Denny
(další profese)
 • Hruskovice
  *****

  Kéž by každá zoo na světě podporovala volně žijící zvířata jako ta v Brisbane. A sakra, nevypadá to ani tak komplikovaně, aby se vydělané peníze (a ze to těm zvířatům dlužíme když je často zavíráme pro vlastní potěšení) použili přesně tam, kde jsou potřeba. Dojímá mě, s jakým nasazením a odhodláním zaměstnanci Zoo bojují za záchranu tygrů sumaterských, jen se obávám jestli to bude stačit. A stejně tak jsou stovky a stovky dalších živočišných ale i rostlinných druhů, které jsou v podobné situaci. Charlesi Darwine žehnej všem lidem, kteří se nějak angažují v ochraně přírody :) 5/5(14.10.2016)

 • castor
  ****

  Angažovanosti v ochraně přírody a životního prostředí bychom si měli vždycky vážit. Hlavně je ale velký rozdíl, jaké podmínky mají mláďata tygra sumaterského v zoologické zahradě v australské Brisbane a jaké u nás. Když jde člověk v Česku do zoologické zahrady, vidí jen rezignovaně ležící šelmy, které do konce života omezuje jen několik málo metrů čtverečních.(22.10.2016)

 • Autogram
  *****

  Roztomilé mačičky, veľmi roztomilé až do veku štyroch mesiacov, keď sa stanú nebezpečnými aj pre psa v domácnosti. Prístup všetkých ľudí v seriáli treba vysoko oceniť, ako sa dokázali obetavo postarať o malé prírastky a tiež ako dokázali vďaka nim poslať svoju pomoc ďalej, kde je ešte viac potrebná. Naviac je všetko krásne zdokumentované vo filme a tak si vychutnávame tie neobyčajné chvíle mať doma tigra, dokonca dvoch. Posledný diel je trochu ťažší pre vážne problémy s očami, ale našťastie to všetko dopadne takmer dobre.(21.10.2016)

 • Hannibal1913
  ***

  Asi nikdy nepochopím, proč se u dokumentů ponechává originální zvuk a přes něho se dabuje čeština? To je jen jedna z několika výtek k tomuto dokumentu - hlavní problém je stopáž, bohatě by stačilo 100-120 minut a člověk by se pak nemusel dívat na příbuzné toho chovatele, kterak se mazlí s tygřátkama...(18.2.2018)

 • lioncel
  *****

  Moc se mi líbilo .. aby mohli malé tygříky zachránit, tak je odebrali matce, která se přitom o ně, dle vyjádření samotných zaměstnanců ZOO, vzorně starala .. přechod na umělou výživu potom chudáčci málem nepřežili (k údivu odborníků) ... ..Ale jinak, moc hezký, opravdu...(10.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace