Žába k zulíbání

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Romantický

USA, 2002, 104 min

• ratpile

Schneider je hroznej hnusák a ty jeho ksichty, nesnášim ho ve 90 procentech jeho rolí, ale jeho kreace rozmazlené středoškolské fifleny v chlapskym těle byla místy dokonce i vtipná, na konci ve strip baru sem se dokonce pořádně zasmál. Rachel McAdams je parádní a Anna Faris je ehm, stejná jako ve všech filmech v kterých kdy hrála, tedy snad až na Lost in Translation. Vrchol Schneiderových debilit, náběh ke 3 hvězdám.(9.2.2010)

Když jsem byla na tomhle filmu v kině, byli tam kromě mě, mojeho bráchy a dvou kamarádek jen asi 3 lidi, což mě celkem znepokjovalo, ale naštěstí jsem zklamaná nebyla.... Začátek sice moc slibně nevypadal, ale s příchodem Roba se to pořádně rozjelo a já rozhodně nelitovala, že jsem na film šla... Není to žádný zázrak, ale pohodová komedie, která jednoduše pobaví.(23.3.2008)

Pokud bych to měla soudit ohledně Roba Schneidera, tak to určitě patří k těm jeho nejlepším komediím, protože to není tak nechutné, hraje tam Rachel McAdams a má to nějaký příběh, navíc jsem se u toho zasmála. Ale pokud bych to měla soudit jako normální americkou komedii, tak je to mírný podprůměr. Ale komedie to není špatná.(15.10.2014)

• nellii

Rob Schneider je opravdu vrchol idiota. Ale rekla bych, ze je to kompliment, protoze me dokaze vzdy rozesmat. Ale tento jeho pocin, je jen dalsi obvykla, predvidatelna komedie, kterou kdyz jste nevideli, rozhodne jste o nic neprisli. Ale jestli to bude davat na Nove a ja nebudu mit co delat, vezmu si k tomu cokoladu a stravim nenucenych 100 minut americke zabavy.(29.7.2011)

Prvně zhlédnuto v mých teenagerských letech a už tehdy mi to přišlo jako zábavná, ale přehnaná, místy křečovitá, až trapná a typicky americká komedie. Anna Faris se do komedií hodí, má přirozený komediální talent a v tomto žánru má své pevné místo, stejně jako Rob Schneider. Toho mám však na rozdíl od ní docela problém vystát:) Snad jedinou výjimku tvoří jeho role v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku.(8.5.2006)

• - Rob Schneider spolu so ženskou časťou hereckého obsadenia absolvovali výcvikový kurz pre roztlieskavačky. (Greenpeacak)

• - Hráč na bongo, kterého ztvárnil Adam Sandler, je založený na postavě, kterou předvedl Rob Shneider v show Saturday Night Live. (HappySmile)

• - Rachel McAdams a Rob Schneider spolu trávili nejakú dobu, počas ktorej sa navzájom pozorovali a vymieňali si tipy ako najlepšie zahrať opačné pohlavie. (Greenpeacak)