Prvně zhlédnuto v mých teenagerských letech a už tehdy mi to přišlo jako zábavná, ale přehnaná, místy křečovitá, až trapná a typicky americká komedie. Anna Faris se do komedií hodí, má přirozený komediální talent a v tomto žánru má své pevné místo, stejně jako Rob Schneider. Toho mám však na rozdíl od ní docela problém vystát:) Snad jedinou výjimku tvoří jeho role v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku.(8.5.2006)

To že dávám "pouhé" tři hvězdy, neznaméná, že bych se k tomuto filmu rád nevracel ... naopak, jde o překrásně ztřeštěnou komedii, u které když se divák nechá jen unášet a bavit, přestane časem přemýšlet nad tím, že ty dívčí pubertální vrtochy hraje vlastně chlap, prostě to náhle nijak není divné... Schneider opět potvrdil, že jeho pitvoření má v sobě celkem talent...(15.3.2008)

Jednoduchá komedie postavená na jednoduchém scénáři, ale přesto si z něj dokázala leccos vytěžit - některé pasáže jsou opravdu srandovní a to hlavně díky Schneiderovi a Rachel McAdams, ve skutečnosti totiž právě na nich celý ten film stojí. No a Annu Faris mám prostě rád a hotovo :) Do půjčovny si pro tento film určitě nepůjdu, ale v televizi bych se na něj asi určitě ještě jednou podíval.(30.12.2008)

Tuhle komedii mám hrozně rád. Pokaždé se u ní skvěle bavím a i po několika shlédnutí stále dokážu vyprsknout smíchy. Rob Schneider se s touto rolí popasoval velmi dobře, stejně tak Anna Faris byla úžasná. A jako takový přídavek ke zpestření Bubák, co se obléká do sestřiných šatů a maluje se její rtěnkou. No a Adamu Sandlerovi ty dredy dost slušely :D(18.4.2012)

Pár vtípkov zaujme,mladá Rachel McAdams je síce pekná,ale tady nám veľmi svoje herecké dovednosti neukázala.Bavil som sa,ale je to hovadina.Scenárista sa musel asi palicou buchnúť do hlavy a režisér mu na to bezhľavo skočil.Rob Schneider je herec stvorený len pre komédie,keby som ho videl v iných filmoch,asi by ma porazilo.On je totižto až trapný,rovnako ako celý film v určitých pasážiach./60%/(5.10.2009)

• - Natáčení probíhalo od 18. března do května roku 2002, a to v Los Angeles. (Dlee)

• - Film se měl původně jmenovat "Miss Popularity". (HappySmile)

• - Rachel McAdams a Rob Schneider spolu trávili nejakú dobu, počas ktorej sa navzájom pozorovali a vymieňali si tipy ako najlepšie zahrať opačné pohlavie. (Greenpeacak)