Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Budu už konečně muset sama sobě přiznat, že mám z naprosto neznámých důvodů slabost pro Roba Schneidera. No, jsou i horší prohřešky než tenhle, který mě přiměl podívat se na více než hodinu a půl dlouhý příběh o výměně těl (fakt, originální nápad,že?).____ Profláknutý děj by nevadil tolik, jako to, že ženskou duši v mužském těle demonstroval hrdina převážně pitvořením, chichotáním a přehráváním. Občas se tu vyskytne nějaký mírně nechutný vtípek, občas je to vtipné doopravdy (zřídka) a nakonec si všichni uvědomí důležitost přátel a rodiny. Dvě hvězdy jsou maximum i s přihlédnutím k mému postižení, které zmiňuji výše. /18. 12. 12./(18.12.2012)

 • brother
  ***

  Jednoduchá komedie postavená na jednoduchém scénáři, ale přesto si z něj dokázala leccos vytěžit - některé pasáže jsou opravdu srandovní a to hlavně díky Schneiderovi a Rachel McAdams, ve skutečnosti totiž právě na nich celý ten film stojí. No a Annu Faris mám prostě rád a hotovo :) Do půjčovny si pro tento film určitě nepůjdu, ale v televizi bych se na něj asi určitě ještě jednou podíval.(30.12.2008)

 • ratpile
  **

  Schneider je hroznej hnusák a ty jeho ksichty, nesnášim ho ve 90 procentech jeho rolí, ale jeho kreace rozmazlené středoškolské fifleny v chlapskym těle byla místy dokonce i vtipná, na konci ve strip baru sem se dokonce pořádně zasmál. Rachel McAdams je parádní a Anna Faris je ehm, stejná jako ve všech filmech v kterých kdy hrála, tedy snad až na Lost in Translation. Vrchol Schneiderových debilit, náběh ke 3 hvězdám.(9.2.2010)

 • Streeper
  ***

  Pokud bych to měla soudit ohledně Roba Schneidera, tak to určitě patří k těm jeho nejlepším komediím, protože to není tak nechutné, hraje tam Rachel McAdams a má to nějaký příběh, navíc jsem se u toho zasmála. Ale pokud bych to měla soudit jako normální americkou komedii, tak je to mírný podprůměr. Ale komedie to není špatná.(15.10.2014)

 • KevSpa
  ***

  Buranská komedie plná drsného humoru. Absolutní ptákovina,bez pořádného scénáře. Jenže na druhou stranu, ať si to připustíte nebo ne, jde jednoznačně o nejzábavnější "schneiderovku". I když jsou vtipy brutální a přízemní, vy se opravdově smějete (navíc docela často) a přitom si neustále opakujete "tak to je hustý".(5.2.2003)

 • - Natáčení probíhalo od 18. března do května roku 2002, a to v Los Angeles. (Dlee)

 • - Filmový debut hereček Ashlee Simpson a Michelle Branch. (HappySmile)

 • - Když jedna roztleskávačka týmu Foxes opustí obchod s nezaplaceným zbožím, chytne ji ochranka, která říká: "Jdeme, Winono." Má to být narážka na herečku Winonu Ryder, která byla v listopadu 2002 chycena při kráděži v obchodu. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace