Žába k zulíbání

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Romantický

USA, 2002, 104 min

Dá se říct trapné a ono to taky trapné je, ale stejně Schneiderovka jak má být. Samozřejmě nějaké nechutnosti tam jsou, ale podle mě to dokáže pobavit a kupodivu i nějaký příběh to má. Navíc, je to už dost dávno, co jsem film viděla poprvé a od té doby se z toho stala taková klasická komedie s povedenými hláškami, která vždy splní přesně to, co se od ní čeká.(1.12.2009)

Keby toto bola dráma "na základe skutočných udalostí" a opisovala by- trebárs továrenského robotníka, ktorý trpí utkvelou predstavou, že je tínedžerka, začne sa živiť prostitúciou, zbalí na korčuľovisku Annu Faris a postupne zabije desať svojich klientov/kumpánov, za čo vyfásne trest smrti v najsledovanejšom procese storočia, a nie len bláznivá teenage komédia, v ktorej nik nezbadá ako výborne sa Rob Schneider ponára do úlohy afektovanej kráľovny strednej školy!(19.2.2012)

• Enšpígl

Prvních deset minut to pro mě byly žně, protože Rachel nesla ze scény, a role sexy svině byla výtečná. Bohužel se do toho brzy namotá Rob Schneider a svým nehumorem zcela opanuje dění, skomírán nudou poctivě koukám a ožívám až v momentě kdy vidím jak se Rachel kroutí u striptýzový tyčinky, to jsme bral jako odměnu, za to že jsem držel jak pes až dokonce a zíral jak se Rob snaží parodovat ženskou, ukazuje svou prdel i ptáka (pohledu na něj mně tvůrci naštěstí ušetřily ) a celej se snaží bejt děsně pink, ha ha ha.(14.11.2013)

• nellii

Rob Schneider je opravdu vrchol idiota. Ale rekla bych, ze je to kompliment, protoze me dokaze vzdy rozesmat. Ale tento jeho pocin, je jen dalsi obvykla, predvidatelna komedie, kterou kdyz jste nevideli, rozhodne jste o nic neprisli. Ale jestli to bude davat na Nove a ja nebudu mit co delat, vezmu si k tomu cokoladu a stravim nenucenych 100 minut americke zabavy.(29.7.2011)

Hodntotím za 2...Velice povedená komedie hlavně samozdřejmně zásluhou Roba i když bych tento snímek zařadil k těm jeho slabším NO NEMŮŽE BÝT KAŽDÝ DEN POSVÍCENÍ. Také velkou zásluhou bna tom že je film celkem kvalitní nese Rachel McAdams která se jakoby vžila do role muže což je velice skvělé pozorování někdy až k popukání. Slabší stránokou filmu není scénář nebo cokoliv jiného, ale jsou to ty scény, které se neustále ve filmech opakují např: Já ji opravdu miluju a nikoho jinyho bych nechtěl-toto řekvě kluk a hiolka ho poslouchá a přitom měkne jako sýr na roztavené pánvy -TO FAKT NEMUSIM. Celkem velice dobrý pocit.(12.7.2006)

• - Film se měl původně jmenovat "Miss Popularity". (HappySmile)

• - Rachel McAdams a Rob Schneider spolu trávili nejakú dobu, počas ktorej sa navzájom pozorovali a vymieňali si tipy ako najlepšie zahrať opačné pohlavie. (Greenpeacak)

• - Nápad natočiť film sa zrodil v hlave Toma Bradyho v okamihu, keď zazrel Roba Schneidera ako napodobňuje svoju bývalú priateľku. (Greenpeacak)