• rikitiki

Budu už konečně muset sama sobě přiznat, že mám z naprosto neznámých důvodů slabost pro Roba Schneidera. No, jsou i horší prohřešky než tenhle, který mě přiměl podívat se na více než hodinu a půl dlouhý příběh o výměně těl (fakt, originální nápad,že?).____ Profláknutý děj by nevadil tolik, jako to, že ženskou duši v mužském těle demonstroval hrdina převážně pitvořením, chichotáním a přehráváním. Občas se tu vyskytne nějaký mírně nechutný vtípek, občas je to vtipné doopravdy (zřídka) a nakonec si všichni uvědomí důležitost přátel a rodiny. Dvě hvězdy jsou maximum i s přihlédnutím k mému postižení, které zmiňuji výše. /18. 12. 12./(18.12.2012)

Jednoduchá komedie postavená na jednoduchém scénáři, ale přesto si z něj dokázala leccos vytěžit - některé pasáže jsou opravdu srandovní a to hlavně díky Schneiderovi a Rachel McAdams, ve skutečnosti totiž právě na nich celý ten film stojí. No a Annu Faris mám prostě rád a hotovo :) Do půjčovny si pro tento film určitě nepůjdu, ale v televizi bych se na něj asi určitě ještě jednou podíval.(30.12.2008)

• ratpile

Schneider je hroznej hnusák a ty jeho ksichty, nesnášim ho ve 90 procentech jeho rolí, ale jeho kreace rozmazlené středoškolské fifleny v chlapskym těle byla místy dokonce i vtipná, na konci ve strip baru sem se dokonce pořádně zasmál. Rachel McAdams je parádní a Anna Faris je ehm, stejná jako ve všech filmech v kterých kdy hrála, tedy snad až na Lost in Translation. Vrchol Schneiderových debilit, náběh ke 3 hvězdám.(9.2.2010)

Pokud bych to měla soudit ohledně Roba Schneidera, tak to určitě patří k těm jeho nejlepším komediím, protože to není tak nechutné, hraje tam Rachel McAdams a má to nějaký příběh, navíc jsem se u toho zasmála. Ale pokud bych to měla soudit jako normální americkou komedii, tak je to mírný podprůměr. Ale komedie to není špatná.(15.10.2014)

Buranská komedie plná drsného humoru. Absolutní ptákovina,bez pořádného scénáře. Jenže na druhou stranu, ať si to připustíte nebo ne, jde jednoznačně o nejzábavnější "schneiderovku". I když jsou vtipy brutální a přízemní, vy se opravdově smějete (navíc docela často) a přitom si neustále opakujete "tak to je hustý".(5.2.2003)

• - Natáčení probíhalo od 18. března do května roku 2002, a to v Los Angeles. (Dlee)

• - Filmový debut hereček Ashlee Simpson a Michelle Branch. (HappySmile)

• - Když jedna roztleskávačka týmu Foxes opustí obchod s nezaplaceným zbožím, chytne ji ochranka, která říká: "Jdeme, Winono." Má to být narážka na herečku Winonu Ryder, která byla v listopadu 2002 chycena při kráděži v obchodu. (HappySmile)