Žába k zulíbání

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Romantický

USA, 2002, 104 min

Další ze sérií "neuvěřitelných" komedií, pod níž je podepsán Rob Schneider. Ten dokázal, že v jeho případě není nic nemožné - Převtělit se do ženského těla? Brnkačka... A co rovnou do namyšlené teen dívky před prvním sexem?! Je prakticky hned jasné, že intelektuálně se Schneiderův další pokus jeví kdesi u dna. Ale jinak se ta komedie dá. Cameo Adama Sandlera a pár trapných výstupů jsou jen dílčími neúspěchy. Určitě je to nejlepší Schneiderův film.(22.8.2005)

Úplne dokonalá uletená komédia. Rob Schneider je úplne dokonalý, podal vážne luxusný výkon. Vážne, podľa mňa jedna z najlepších komédií vôbec. Rob Schneider je úplne dokonalý vo všetkých filmoch. A tento patrí medzi jeho najlepšie. Bolo to super, smial som sa od začiatku do konca. Najlepšie scénky boli v bare s barmanom. Proste tento film má v sebe práve to, čo by komédie a filmy pre mládež mali mať.(9.1.2015)

Rob Schneider je pro mě herec, jehož nejlepší rolí je pidirolička poldy v Demolition man. Výčet jeho další tvorby zahrnuje názvy jako: Evropský gigolo, Dobrej striptér, Pidihajzlík nebo Zvíře, znějící víc jak lahodně. Tyhle fekální, trapný a dementní buranský komedie jsou to poslední, co by mě kdy mohlo zajímat. Samotnou mě překvapilo, jak často jsem se u Hot Chick smála, i když většinou u tohohle typu filmů spíš brečím zoufalstvím. Není to nic dokonalýho, i nějaký ty hnusárny si neodpustili, naštěstí jich není moc. Dobrej námět skýtá prostor pro fajn vtipy jako močení ve stoje, chlapská rozmluva mezi otcem a zahradníkem, Schneiderovo dámičkovský pitvoření nebo místa, kde balí jinocha Billyho. A k tomu výtečná minorole zhulence Adama Sandlera a všechny scény s tím jeho šíleným bubnováním. Kdybych si měla vybrat, jakou přiblblou buranskou hovadinku si pustit, beru tohle.(1.11.2012)

Takýmto filmom veľké hodnotenie zväčša nedávam, ale za výkon, vtipné hlášky, dobré obsadenie a sexi kočky musím dať viac ako 3*. Škoda len, že nebol umožnený väčší priestor pre Rachel McAdams, keď v nej bol Clive (Rob Schneider), lebo to je to pravé orechové pre hercov - imitovať iného herca. Sexica Melora Hardin sa mi páčila najviac zo všetkých báb. Tento film spolu so Streleným piatkom sú dobrými komédiami na tému výmena tiel.(11.10.2015)

Hodntotím za 2...Velice povedená komedie hlavně samozdřejmně zásluhou Roba i když bych tento snímek zařadil k těm jeho slabším NO NEMŮŽE BÝT KAŽDÝ DEN POSVÍCENÍ. Také velkou zásluhou bna tom že je film celkem kvalitní nese Rachel McAdams která se jakoby vžila do role muže což je velice skvělé pozorování někdy až k popukání. Slabší stránokou filmu není scénář nebo cokoliv jiného, ale jsou to ty scény, které se neustále ve filmech opakují např: Já ji opravdu miluju a nikoho jinyho bych nechtěl-toto řekvě kluk a hiolka ho poslouchá a přitom měkne jako sýr na roztavené pánvy -TO FAKT NEMUSIM. Celkem velice dobrý pocit.(12.7.2006)

• - Když jedna roztleskávačka týmu Foxes opustí obchod s nezaplaceným zbožím, chytne ji ochranka, která říká: "Jdeme, Winono." Má to být narážka na herečku Winonu Ryder, která byla v listopadu 2002 chycena při kráděži v obchodu. (HappySmile)

• - Filmový debut hereček Ashlee Simpson a Michelle Branch. (HappySmile)

• - Nápad natočiť film sa zrodil v hlave Toma Bradyho v okamihu, keď zazrel Roba Schneidera ako napodobňuje svoju bývalú priateľku. (Greenpeacak)