Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  ***

  Zajímavě vypadající seriál, který nechá diváka nahlédnout pod pokličku megakorporací budoucnosti. Seriálovému divákovi se určitě jako první vybaví tematicky podobný Continuum, jen s tím rozdílem, že Incorporated se v budoucnosti odehrává celý. Pilot určitě zaujme skvělou vizuální stránkou. Prachy jsou v tom skutečně vidět a proto zamrzí, že je to ve výsledku zase takový ten Syfy standard. Možná mírný nadstandard, ale pořád v tom vidím ty prvky současné Syfy produkce a to jest především nezáživný scénář a ploché postavy. Obsazení je na poměry Syfy rozhodně na výši a jednotlivé charaktery si člověk aspoň zapamatuje, ale až na pár scén Incorporated zanechá diváka naprosto chladným. Nehledě na to, že ústřední postava není kdovíjak sympatická a tak spíš seriál stojí a padá na těch vedlejších. Vyzdvihnout musím zejména Allison Miller v jedné z hlavních rolí a klasicky perfektního Davida Hewletta, který však dostal jen menší štěk. Jako ještě druhou zakončující sérii bych klidně zvládl, seriál končí dost otevřeně, ale mám takový pocit, že potenciál se i v té první sérii docela vyčerpal. Je to prostě průměr, který z hlavní vyšumí dřív, než ze sebe vykoktám Incorporated.(13.3.2017)

 • hufnagel
  ***

  Výprava je dosť nákladná,ale najväčší trapas sú herci na čele s Sean Tealom,ktorý má stále ten istý výraz v tvári,čo som dosť ťažko zvládal počas celej 1.série.(1.2.2017)

 • Jouzi.Ef

  Není to úplně nejhorší, ale takovýto "ať se stane cokoliv, hlavní hrdina přežije", brzy prokouknete a to je vždycky zárukou nudy a možná i právě proto si také (paradoxně) nepřeju nic jiného, než aby ho už konečně chytili, odhalili a zlikvidovali, ale to se bohužel asi nikdy nestane. Jeho chování mi přijde nanejvýš sobecké, bezohledné a vlastně si myslím, že je to jeden z největších záporáků v celém seriálu. Bohužel tím vzniká další paradox, a to že hlavní postavu hraje opravdu špatný herec - na mě se takhle někdo jen podívat, tak čuchám grázla na sto metrů a rozhodně mu bezmezně nedůvěřuji jako postavy v tomto seriálu a už vůbec mu nesvěřím svou vlastní firmu... ale nebylo to nejhorší, všichni pod 15 let nechť si hvězdu přidají.(22.1.2017)

 • MartyZcz

  První epizoda | 63 ℅ |- klasická Sci-fi která mě prvním dílem až tak nezaujala, uvidíme co nám poví další díl.(23.11.2016)

 • RedRose
  ***

  První 3 díly se hodně zvolna rozkoukáváme... Další tři se to už nějak srozumitelně rýsuje... Není to žádná akční jízda, spíše takový pomalu budovaný thriller, ale prostředí je fajn, sci-fi prvky taky, herci jsou slušní, takže uvidíme... Zatím to sleduji... 61%(12.1.2017)

 • - Dne 27.2.2017 mateřská vysílací stanice pořadu Syfy oznámila, že seriál byl předčasně ukončen a fanoušci se již 2. série nedočkají. (kukkik)