Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• LadyPupu

Druhý díl oproti prvnímu jakoby ztratil drive, utahanost se táhla celým dílem a zatím mě víc než to, kdo je vrah, zajímá to, co hodlají tvůrci narvat do dalších x dílů. Kdo si počká, ten se dočká a já čekám na Barťáka, tak snad se to úplně neposere do té doby, než se zjeví.(9.10.2016)

Druhý díl si stále drží vysoký standart a možná zvyšuje napětí a akci.(11.5.2017)

Druhý diel ešte viac vybičuje to, čo nastolil ten prvý a dosahuje u mňa plných 5*. Pochmúrna atmosféra v štýle dark kriminálok tomu sekne tak silno ako sa len dá. Naštvaný Koleník ide ako píla, vidíme zaujímavé zvraty, prípad popraveného policajta, ktorý sa zamotal ešte viac, než by sme si predtým mysleli naberá grády a teda musím znovu iba chváliť minimálne tak, ako som to urobil v prvej časti. Tuto si už scenáristi miestami jemnučko ulietavali no dúfam, že to celé napokon ukočírujú minimálne v tejto prvej sérii. Tento seriál pokračuje v skvelo nastolenom tempe a držím palce, aby to tvorcovia nepokašľali, lebo niečo také tu už dlho nebolo. Ešte by som si na ich mieste dal trošku viac záležať na súbojoch a ich autenticite či brutalite a hlavne reálnosti. A mimochodom, hudba vrátane hlavného motívu je skvelá. Keď to takto bude pokračovať ďalej, budeme môcť byť konečne hrdí na to, že aj my dokážeme vytvoriť skutočne dobrý seriálový počin. Nie je totiž žiaden slovenský seriál, ktorému by som tento úspech prial viac.(6.10.2016)