V umývačke áut je zavraždený muž. Max s Hanou pátrajú po vrahovi a motíve, čo ich privedie až k Slančíkovcom a Norovi. Tí ale majú svoje problémy. Nie sú schopní splatiť dlh Ukrajincom, a tak sa nevyhnú ich pomste. Po vyrovnaní účtov dostanú ponuku na nový biznis so zbraňami, o ktorý má ale záujem viacero skupín. Súčasne sa stále stupňuje škandál s mŕtvymi pacientmi v nemocniciach, ktorých zabila príliš zriedená dezinfekcia. Lena chce za každú cenu s Dankom odísť a začať nový život ďaleko od vily, no nebude to také jednoduché, ako by si želala. Zora sa musí zmieriť s tým, čomu sa venuje jej dcéra a nie je to pre ňu ľahké. Lena sa dostáva do väzenia, a tam ju nedokáže ochrániť Noro ani Maxo. (TV JOJ)

mira007

Snažím se chytit a našel jsem tu náznak Metanolu (2018), ale líh vystřídala dezinfekce do nemocnice. Co mne ale zaujalo nej , byl konec - doufám, že se konce dožijí Koleník s Maštalírem. ()

baclajean

Aj 4. časť si drží latku nastolenú v úvode série, len by som dodal, že Kňažko sa svojich pár minútiek zhostil naozaj veľmi chabo, a Zuzana Kanócz celkovo akoby sa na svoju úlohu nehodila. ()

pichta

Čoraz viac paralel som skutočným svetom. Seriál sleduje Slovensku politickú scénu. Tie páky vlády atd. Okaté. Maxo ide na doraz síl. No nestačí. Noro ma dôležité postavenie ()