Za sklem

• Slovensko Za sklom
Slovensko, (2016–2019), 25 h 56 min (Minutáž: 54–64 min)

Kamera:

Martin Rau

Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Juraj Loj, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška, Ľuboš Kostelný, Adam Jančina, Jaroslav Mottl (více)

Série(3) / Epizody(26)

Príbeh elitných policajtov Tibora Maxovského a Norberta Višvádera, ktorých boj za spravodlivosť nakoniec postaví proti sebe. Po brutálnej vražde kolegu sľubujú vdove, že nájdu a usvedčia jeho vrahov. Vyšetrovanie postupne odhaľuje pozadie organizovaného zločinu, ktorý siaha od drog, cez pašovanie utečencov až k únosom a vraždám. Snahu elitných policajtov usvedčiť páchateľov komplikujú neobmedzené financie a prepojenia organizovaného zločinu až na najvyššie miesta. Na začiatku je dôvera, no neskôr pravdu nahradí strach, zákon vystrieda sila a spravodlivosť je kúpená. Nie je jasné, kto stojí na strane zákona a kto nakoniec zradí. (TV JOJ)

Recenze uživatele baclajean k tomuto seriálu (9)

Epizoda 1 (2016) (S01E01)

Na úvodnú časť novovzniknutého seriálu celkom vydarené. ()

Epizoda 2 (2016) (S01E02)

V rozpore s názorom LadyPupu nižšie, pôsobil na mňa druhý diel oveľa dynamickejšie a zaujímavejšie, tematicky rôznorodejšie. Určite je dobrý signál, že druhá časť neklesla pod úroveň prvej. Ideme ďalej. ()

Epizoda 5 (2016) (S01E05)

Veľmi výrazne drží seriál pozornosť svojich divákov, navyše už aj nečakanými zvratmi. ()

Epizoda 7 (2016) (S01E07)

Každopádne už v minulej časti som si uvedomil, pre mňa celkom prekvapivo, že rola Kamile Magálovej pomerne sadla a hrá ju fakt dobre. ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Dobrý začiatok. ()

Epizoda 2 (2018) (S02E02)

Veľmi dobré. Držalo pozornosť po celý čas, s viacerými nečakanými odhaleniami a vymakaným záverom. ()

Epizoda 4 (2018) (S02E04)

Aj 4. časť si drží latku nastolenú v úvode série, len by som dodal, že Kňažko sa svojich pár minútiek zhostil naozaj veľmi chabo, a Zuzana Kanócz celkovo akoby sa na svoju úlohu nehodila. ()

Epizoda 7 (2018) (S02E07)

Tak, tu už sa nehrá o drobné. ()

Epizoda 8 (2018) (S02E08)

Viac než obstojné zakončenie celej série. ()