Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matt a Shelby se setkávají s Eliasem, který je seznámí s násilnou minulostí domu, a doporučí jim odejít. Začal krvavý Měsíc a duchové nyní mohou zabíjet... (TV Prima)

Recenze (10)

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Šestá série American Horror Story se již dočkala svého čtvrtého dílu. A kvalitu si to pořád udržuje. Murphy pořád v divákovi udržuje tu chladnou a mrazivou náladu, která se táhne celou sérií. A navíc nás pořád překvapuje tím, že se může stát cokoliv. Z téhle série opravdu mrazí. Atmosféra postupně vrcholí každým coulem a opět se může stát cokoliv a diváka to úplně ohromí. Když Murphy tvrdí, že má v šesté epizodě přijít velký zvrat, co tedy bylo tohle? V šestém díle to bude muset být opravdu něco velkého, jinak totiž tohle nejde překonat. Seriál má již příští týden mít svojí první půlku za sebou, ale byla potvrzena už i sedmá řada. Murphy ať sedmá řada překvapí minimálně tak jako tato! ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přidal jsem čtvrté epizodě hvězdičku, protože byla o něco málo lepší, než předchozí díl a jsem si jistý, že na tom má lví podíl omezení dokumentárních vstupů. Byl bych radši, kdyby místní čarodějnice čerpala svou moc pouze z Měsíce, ne že bych byl nějaký puritán, naopak, jen bych byl radši, kdyby se mě tvůrci pokusili vyděsit jiným způsobem. ()

Reklama

Psychor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O chlup lepší jak minulá epizoda. Méně rozmlouvání před kamerou, což oceňuji, avšak atmosfericky stále nevýrazné. Zdá se, že tvůrci postupně rezignují na snahy o vystrašení diváka a hodlají upoutat jeho pozornost zejména prostřednictvím gore scén, které přidaly na intenzitě. Jakožto hororový expert zhlédnu během týdne hned několik obstojných lehce mrazivých krvavých vyvražďovaček a podobným způsobem směrovaná desetidílná série Roanoke by se mezi nimi bezpochyby zcela ztratila. ()

ghatos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Jen člověk s plným břichem si může dovolit svědomí." Prolínání lidí a duchů nebylo/není dobře vyřešeno. Čtvrtá kapitola byla konečně malinko lepší, protože se tam tolik nekecalo do kamery. Návraty do minulosti byli blahodárné. Jinak si nemůžu pomoci...herecké výkony skoro všech stojí za starou belu. 53%. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Shellby podozrieva Matta z toho že sa proti nej so svojou sestrou Lee spikli. V otázke nevery mu nakoniec odpustí a v nci sa pár zobudí na zvláštne zvuky. Prenasleduje ich muž z narazenou hlavou prasaťa, zaženie ho však Dr. Cunningham, muž ktorému dom patril a ktorý bol na nahrávke v pivnici. Manželský pár oboznámi z históriou domu a chce im pomôcť nájsť Floru pretože vie, kam sa rada chodila hrávať Priscilla. Tam sa však stane obeťou útoku starousadlíkov z Roanoke a tak Matt a Shelby hľadajú pomoc u jasnovidca Škriatka. Ten im sľúbi pomoc a oboznámi ich s tým, že najväčším zlom nie je Mäsiarka, ale Druidka, ktorá stojí za všetkými zmiznutiami v tejto oblasti. Cestou do hotela po ingrediencie k vyhnaniu druidky z pozemku však zbadá Floru a chce ju odviesť do bezpečia, padne však do rúk starousadlíkov. Tí spolu s Florou prichádzajú k domu Matta a Shellby s nie práve priateľskými úmyslami. Atmosféra sa trochu vytratila, stále to však je AHS, aj keď v porovnaní s predchádzajúcimi sériami je to o poznanie slabšie a nápadne to pripomína sériu Coven. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama