Kapitola čtvrtá (S06E04) (epizoda)

 • USA

  Chapter 4

Drama / Horor / Thriller

USA, 2016, 1 h

 • filmfanouch
  *****

  Šestá série American Horror Story se již dočkala svého čtvrtého dílu. A kvalitu si to pořád udržuje. Murphy pořád v divákovi udržuje tu chladnou a mrazivou náladu, která se táhne celou sérií. A navíc nás pořád překvapuje tím, že se může stát cokoliv. Z téhle série opravdu mrazí. Atmosféra postupně vrcholí každým coulem a opět se může stát cokoliv a diváka to úplně ohromí. Když Murphy tvrdí, že má v šesté epizodě přijít velký zvrat, co tedy bylo tohle? V šestém díle to bude muset být opravdu něco velkého, jinak totiž tohle nejde překonat. Seriál má již příští týden mít svojí první půlku za sebou, ale byla potvrzena už i sedmá řada. Murphy ať sedmá řada překvapí minimálně tak jako tato!(7.10.2016)

 • Trevor
  ***

  Shellby podozrieva Matta z toho že sa proti nej so svojou sestrou Lee spikli. V otázke nevery mu nakoniec odpustí a v nci sa pár zobudí na zvláštne zvuky. Prenasleduje ich muž z narazenou hlavou prasaťa, zaženie ho však Dr. Cunningham, muž ktorému dom patril a ktorý bol na nahrávke v pivnici. Manželský pár oboznámi z históriou domu a chce im pomôcť nájsť Floru pretože vie, kam sa rada chodila hrávať Priscilla. Tam sa však stane obeťou útoku starousadlíkov z Roanoke a tak Matt a Shelby hľadajú pomoc u jasnovidca Škriatka. Ten im sľúbi pomoc a oboznámi ich s tým, že najväčším zlom nie je Mäsiarka, ale Druidka, ktorá stojí za všetkými zmiznutiami v tejto oblasti. Cestou do hotela po ingrediencie k vyhnaniu druidky z pozemku však zbadá Floru a chce ju odviesť do bezpečia, padne však do rúk starousadlíkov. Tí spolu s Florou prichádzajú k domu Matta a Shellby s nie práve priateľskými úmyslami. Atmosféra sa trochu vytratila, stále to však je AHS, aj keď v porovnaní s predchádzajúcimi sériami je to o poznanie slabšie a nápadne to pripomína sériu Coven.(27.12.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Přidal jsem čtvrté epizodě hvězdičku, protože byla o něco málo lepší, než předchozí díl a jsem si jistý, že na tom má lví podíl omezení dokumentárních vstupů. Byl bych radši, kdyby místní čarodějnice čerpala svou moc pouze z Měsíce, ne že bych byl nějaký puritán, naopak, jen bych byl radši, kdyby se mě tvůrci pokusili vyděsit jiným způsobem.(17.3.2018)

 • ghatos
  ***

  "Jen člověk s plným břichem si může dovolit svědomí." Prolínání lidí a duchů nebylo/není dobře vyřešeno. Čtvrtá kapitola byla konečně malinko lepší, protože se tam tolik nekecalo do kamery. Návraty do minulosti byli blahodárné. Jinak si nemůžu pomoci...herecké výkony skoro všech stojí za starou belu. 53%.(6.10.2016)

 • Denila
  ***

  Zábavnější než díl předešlý, ovšem říkám si že Gaga bez nějaké te "akce" prostě nevydrží.. asi ji nestačila celá 5. série, ještě třeba zahltit i 6 sérii. Co ale bylo pěkné tak ty tři první minuty s panem prasátkem. Jinak nic moc, při zabíjení sestřiček jsem vyprskla smíchy. Myslím si, že to dopadne jako s předešlými sériemi a za chvíli si člověk nevzpomene o co vlastně šlo a co se tam dělo. Nejlepší byla první série a zatím ji nepřekonali ani se ji nevyrovnali.(7.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace