Chapter 5 (S06E05) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2016, 1 h

 • filmfanouch
  *****

  Už ani mně samotného nebaví se po několikáté opakovat ale i pátý díl šesté řady se povedl. Podle mně šlo o zatím nejmrazivější díl. V samotném díle se toho stane tolik, že má divák pocit, jestli scénárista není tak šílený,že do sebe všechno tak skvěle zapadá. A také konečně došlo na to co je na seriálu tak skvěle- Propojování jedné série s druhou. A stále to dává smysl. A konec, který rozhodně není klasický happy end zamrzí. Když říkám happy end myslím tím, že tato série skončila?! Ne kdepak, první půlka teprve skončila a ta druhá už se blíží. A hlavně v příštím díle má přijít ten očekávaný zvrat. Tak ať to překvapí co nejvíce!(14.10.2016)

 • lusa
  ****

  Ok, takto som ochotná zabudnúť na minulú epizódu. Viac akcie, trošku temna, zľahka gay porna, vyšinutá, mlsná Frances Conroy a hlavne Evan Peters je späť! Na škodu je patetické vykecávanie do kamery v štýle ešte nechcem umrieť lebo chcem zažiť toto, tamto a hento tiež.. A s tým súvisiaca predvídateľnosť. Je samozrejme viac než jasné, že to nejak dopadne, takže napätie ma ani len nepošteklí, nie ešte aby ma zo stoličky dvihlo. 4*(13.10.2016)

 • Trevor
  ****

  Historička Doris Kearns Goodwinová rozpráva o histórii domu. Jeden z prvých majiteľov domu Edwarde Philippe Mott je, ako inak homosexuál a má vzťah ako inak s čiernym sluhom. Duchovia však začnú prejavovať svoju silu a Edwarda obetujú. V súčasnosti sa Mattovi, Shelby a Flore podarí práve vďaka Edwardovi utiecť z domu obliehaného Mäsiarkou, avšak padnú do rúk rodine Pookových, ktorá v danej oblasti žije už 200 rokov v ieri, pretože počas noci krvavého mesiaca pomáha Mäsiarke. Pookovci privezú po niekoľkých incidentoch Mattovu rodinu do domu, aby boli obetovaný. Mäsiarkin syn sa však vzoprie mame a vďaka Lee, ktorá dorazí k domu v poslednej chvíli rodinka spoločne utečie. Zatiaľ solídny príbeh, Pookovci pripomenuli viacero legendárnych hororov a celé to malo spád.(28.12.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Bez některých zážitků bych se v šesté epizodě rozhodně obešel. Tiše jsem doufal, že tvůrci zapomenou na zřejmě již povinnou homosexuální romanci a opět proběhlo nadměrné množství dokumentárních vsuvek. Kladně hodnotím pěknou vzpomínku na Annie Wilkes, přestože v seriálu hraje Kathy Bates, střihla si její roli úspěšně Máma Polk.(18.3.2018)

 • applause
  *****

  Po předchozím díle, který mě relativně zklamal jsem se bála, co bude následovat dál. Ale tento díl mě opět mile překvapil a konečně se tu objevil i Evan Peters, kterému nová role náramně seděla. Jsem ráda, že to bude pokračovat dál, protože to na konci tohoto dílu vypadalo, že ne. Nechám se překvapit, co přijde příště.(13.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace