Cukr a bič (S02E02) (epizoda)

Tricks and Treats

Drama / Horor / Thriller

USA, 2012, 44 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

opravdu nejlepší série(1.3.2017)

American Horror Story: Exorcist. Mrazivé, temné a špinavé. To symbolizuje tuhle sérií. A daří se jí to.(16.9.2016)

Novinárka Lana je tŕňom v oku sestry Judy a vie, že by jej článok mohol Briercliffu uškodiť. Do liečebne prichádza doktor Oliver, ktorý má posúdiť mentálnu spôsobilosť Kitta. Ten plánuje spolu s Grace z ústavu utiecť a ich plán si vypočuje Lana. Doktor Oliver chce pomôcť novému pacientovi, ktorého rodičia privezú do liečebne, o ktorom je Judy presvedčená, že ho posadol diabol a rozhodne sa pre exorcizmus. Pri procese však umrie kňaz aj mladík a zdá sa, že si démon našiel nového hostiteľa. Zmätok v liečebni, ktorý pri vyháňaní démona vznikne chce využiť Grace a Lana na útek, kedže sa k nim pridá Kitt tak Lana útek prekazí, pretože je presvedčená, že Kitt je viacnásobným vrahom. Epizóda odhalí tajomstvá, ktoré ukrýva nielen sestra Judy ale aj hlavný lekár Briercliffu. Hudba sedemdesiatych rokov, skvele zvládnutý proces exorcizmu a rovnako samotný dej radia druhú časť tejto série American Horror Story medzi jednu z najlepších častí seriálov ako takých vôbec. 95%.(24.7.2018)

Chladný, temný a plný exorcismu. Tak by se dal popsat tento díl, kde se mimochodem také dozvíme, co nahradí duchy z první série, nechte se překvapit!(9.9.2018)

Říká se že Asylum je dost možná nejlepší série ze všech, ale až tak? Zatím nemám jedinou výtku. Jen ať to tak pokračuje.(29.8.2017)

Tak tomuto hovorím nášup.Rozhodne lepšie ako prvá časť.Na scénu sa dostáva aj doktor Oliver aby vyšetril Kita z jeho údajných vrážd.Predstavuje sa aj Arthur Arden ako sadistický doktor.Celé sa to zamotáva a ukazuje to smer kam sa séria bude vydávať.___95%(16.4.2017)

Exorcizmus - presne to mi v tomto seriáli chýbalo ... až doteraz. Tematika exorcizmu sa priam žiadala vložiť do seriálu, najmä v sérii, kde vládne duchovný nádych cirkvi. Moje očakávania sa konečne naplnili a musím povedať, že herecké výkony ako aj celá časť bola zvládnutá bravúrne.(6.2.2017)