Temná sestřenka (S02E07) (epizoda)

Dark Cousin

Drama / Horor / Thriller

USA, 2012, 42 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Tá byla dokonalá!(1.3.2017)

Potom, ako sa jeden z pacientov liečebne pokúsi o samovraždu je vystrašená dokonca aj sestra Mary. Muž totiž na stene zanechal nápis v aramejčine, ktorý ju zjavne vystrašil. Lana utečie doktorovi Thredsonovi, avšak opäť skončí v ústave Briercliff. Sestra Mary zavolá sestre Judy a oznámi jej, ako vyzerá vražda lovca nacistov potom ako všetko naplánovala. Judy sa rozhodne čeliť prízrakom minulosti, čaká ju však obrovské prekvapenie. Kittovi sa podarí utiecť z policajnej cely a snaží sa dostať Grace z liečebne, avšak ich útek nedopadne dobre. Seriál naďalej neprestáva prekvapovať dejovými zvratmi a stále ma čo ponúknuť.(25.7.2018)

Tak a máme zde dalšího "superhrdinu"! Tentokrát je to milosrdná smrt, která má bratránka ďábla. Briercliff je prokleté místo, jednou ho navštívíš a už se z něj nedostaneš..(12.9.2018)

Nová postava, dokončení příběhu sestry Jude a parádní řežba v závěru. Solidní.(19.9.2017)