Jeden z pacientů v Briercliffu se pokusí spáchat sebevraždu. Následně za ním přichází Temná sestřenka - smrt (Frances Conroy). Lana se pokusí utéct od doktora Thredsona. Sestra Judy přichází k rodině holčičky, kterou před mnoha lety srazila autem a ujela, aby se vyzpovídala. (KajusaK)

Sayko

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a máme zde dalšího "superhrdinu"! Tentokrát je to milosrdná smrt, která má bratránka ďábla. Briercliff je prokleté místo, jednou ho navštívíš a už se z něj nedostaneš.. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Potom, ako sa jeden z pacientov liečebne pokúsi o samovraždu je vystrašená dokonca aj sestra Mary. Muž totiž na stene zanechal nápis v aramejčine, ktorý ju zjavne vystrašil. Lana utečie doktorovi Thredsonovi, avšak opäť skončí v ústave Briercliff. Sestra Mary zavolá sestre Judy a oznámi jej, ako vyzerá vražda lovca nacistov potom ako všetko naplánovala. Judy sa rozhodne čeliť prízrakom minulosti, čaká ju však obrovské prekvapenie. Kittovi sa podarí utiecť z policajnej cely a snaží sa dostať Grace z liečebne, avšak ich útek nedopadne dobre. Seriál naďalej neprestáva prekvapovať dejovými zvratmi a stále ma čo ponúknuť. ()